Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
eu fack off I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
eu fack off I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
eu fack off I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
eu fack off I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
eu fack off I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
eu fack off I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
eu fack off I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
eu fack off I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
eu fack off I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

eu fack off

+5
ajasofia
Vuger
lavica
sirena
silver fox
9 posters

Stranica 1 / 7. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

eu fack off Empty eu fack off

Postaj  silver fox sri sij 12, 2011 7:58 pm

ISTINA O EU O KOJOJ ŠUTE - tekst hrvatskog stručnjaka za gospodarstvo N.N. odbijen u hrvatskim medijima





ISTINA O KOJOJ SE U HRVATSKOJ ŠUTI

Vozač kamiona iz Slovenije je negdje na TV-u rekao kako radi dnevno po 16-18 sati za golu plaću, bez plaćenih prekovremenih sati, bez plaćenog toplog obroka. Kad bi se pobunio, kaže, to njegov gazda jedva čeka, jer bi ga poslao na burzu i uzeo Rumunja koji bi mu vozio u pola cijene, ali gazda istovremeno priča kako je u EU super, jer svaki mjesec kupi novi kamion.

Bugarin (poslovni partner) priča kako je Bugarska živjela od izvoza voća i povrća, a sada sve uvoze iz EU, dok se država sve više zadužuje.

Mađari pričaju kako su postali najamni radnici u (do jučer svojim) vinogradima, jer su ih Francuzi najprije uništili s niskim (dampinškim) cijenama, da bi, kada Mađari nisu više mogli vraćati banci kredite, od banaka kupili za sitan novac gotovo sve vinograde. Tako se sada najpoznatiji Mađarski vinogradi (Tokajac) nalaze u vlasništvu Engleza.

U Češkoj je EU prisilila vlasnike šećerana da zatvore tvornice, dok su radnici završili na burzi, a sve zato jer EU ima previše šećera, a previše šećera ima zato jer ga EU uvozi iz Kube i na njemu je puno veća zarada.

Njemačka je zbog prekoračenja kvote dozvoljenog zagađivanja, prema sporazumu iz Kyota, veliki dio prljave industrije prebacila u Češku. Jedini čovjek koji je zbrojio dva i dva je češki predsjednik Klaus koji tvrdi da je ulazak Republike Češke u EU čisti promašaj i u znak protesta ne dozvoljava da se zastava EU izvjesi na njegovu rezidenciju.

Prošle godine u veljači sam jedne nedjelje u vijestima na radiju u osam sati čuo u špici krajnje uznemirujuću vijest - U Mađarskoj građani nezadovoljni s EU izišli su na ulice i krenuli prema parlamentu, policija napravila barikade, očekuje se ono najgore. Uključio sam radio da čujem vijesti , međutim Mađarska se nije više spominjala. Navečer sam s nestrpljenjem čekao dnevnik na TV, o spomenutom događaju ni riječi. Znači da je saborska komisija za informiranje već reagirala. Nakon par dana stjecajem okolnosti sreo sam se s nekim Mađarima pa sam upitao što je to bilo. Najprije nisu shvaćali na što mislim, a kada sam im objasnio što je bilo na vijestima, odmahnuli su rukom i rekli "Ma kod nas su stalno neke demonstracije protiv EU". E pa sada se pitam gdje je demokracija, gdje je sloboda štampe, kojom se toliko busamo u prsa.

Tvrdim da je to zato jer bi protiv EU bilo ne 50% građana RH, već 90% da se ovakve vijesti prikažu na našoj televiziji. Bojim se da na kraju građani neće niti glasovati o ulasku u EU, već će do tog vremena Sabor promijeniti Ustav, pa će Sabor mjesto nas donijeti najbolje rješenje, a to je ulazak u EU, jer znaju da su im izgledi da narod glasa za EU veoma mali.

Tako je bilo u Nizozemskoj i Sloveniji, kada su kroz ispitivanje javnog mijenja shvatili da će narod biti protiv ulaska u EU. Kada se puk pobunio što se nije izišlo na referendum, odgovor je bio: "Vi ste glasali za našu stranku, koja je u svom programu imala ulazak u EU i mi sada samo izvršavamo ono što smo vam u predizbornoj kampanji obećavali". Nadalje, zašto Ustav EU nije prošao u Francuskoj i Nizozemskoj, zašto su pribjegli Lisabonskom sporazumu, zašto Lisabonski sporazum prihvaćaju parlamenti, zašto ga ne daju na referendum? Zato jer bi prošli kao u Irskoj, a u Irskoj znamo nisu prošli.

Da li su naši političari svjesni toga što čine ovom narodu? Da li su svjesni toga da će ulaskom u EU u vrlo kratkom roku sva dobra prijeći u vlasništvo bjelosvjetske mafije i da će naš narod biti najamna radna snaga, bolje rečeno robovi. Oni nisu svjesni da kada vlasnik plati porez na dobit, ostatak dobiti završava van granica RH. Samo ako je vlasnik Hrvat ta dobit se opet investira u RH. Znam dobro o čemu pričam, jer sam donedavno radio u stranoj tvrtci i znam koliko novca je svake godine vlasnik odnosio iz RH.

Što je to potaklo sve naše stranke da u svojim programima gotovo svi (osim nekih malih stranaka) imaju ulazak u EU? Kao jedini logični odgovor nameće mi se misao da su kupljeni, jer bogatoj EU (s velikim osjećajem za pronalaženje zlatnog rudnika) nije problem podijeliti našim političarima stotinjak milijuna eura da bi ovi napravili sve što se od njih traži. Njima investirati taj novac je kao meni dati prosjaku 5 kuna.

Zar nitko ne vidi da su vodeće članice EU (Engleska, Francuska, Nizozemska, Portugal, Španjolska i Njemačka), sve od reda bile kolonijalne sile, da su kolonije osvojili ratom, da su u tim ratovima poubijali milijune ljudi i opljačkali sve što se opljačkati moglo? Ali sve što su oružjem dobili, oružjem su i izgubili. Sada imaju muzeje pune umjetnina, zlata, bjelokosti i dragulja, ali imaju i izdajnike (one koji su za njih ratovali u vlastitoj domovini protiv vlastitog naroda), koji su im sada problem (U Francuskoj: Marokanci, Tunižani, Alžirci, Mauri i.t.d.). London ima preko 50% obojenog stanovništva, a da ne pričamo o tome na što sliči Nizozemska) i izvor su kriminala. Sada imaju i jedno veliko iskustvo, pa su poučeni Aljaskom, koju su SAD kupile od Ruskoga cara došle do zaključka: što se otme oružjem, oružjem se može vratiti, ali što se kupi, može se samo kupnjom vratiti, pa su sada krenuli osvojiti svijet na novi način: globalizacijom.

Pročitajte malu plavu knjižicu EU-a, koja se zove Ustav EU-a, u kojoj sve piše... I sada su te zemlje lansirale priču o globalizaciji. Što se to krije iza globalizacije? Globalizacija je kolonizacija bez ispaljenog metka. I mi nasjedamo tim hohštaperima, koji nas uče što je to demokracija, što je dobro, a što je zlo, a do jučer su sijali smrt širom svijeta. Istrijebili su cijele civilizacije. Najveći demokrati na ovome svijetu, SAD, donedavno su imali robove, a do jučer se nisu vozili u istim autobusima sa crncima, dok je Dubrovačka republika 1642. godine donijela zakon o ukidanju ropstva, dakle u vrijeme kada je Sjeverna Amerika još bila engleska kolonija i nije postojalakao država (SAD su oformljene kao država 1776. godine). I sada im je taktika da žrtvu najprije bace na koljena (najčešće kroz financijska zaduženja), a onda dolaze s kovčezima novca, odvjetnicima i ugovorima, pa sve vrijedno kroz kratko vrijeme promijeni vlasnika, naravno za sitan novac, jer i kralj u pustinji, kada umire od žeđi, daje kraljevstvo za kap vode.

Ja jesam za EU, ali ne EU s ovakvom politikom, politikom koju vode kapitalisti, a ne političari. Kakva je to politika kada su kapitalisti zbog svoje gramzljivosti, pohlepe i nepresušne želje za što većim bogatstvom svoj kapital radi veće zarade prebacili u Kinu (gdje radnik radi za 1 $ dnevno), a radnike uz čiju pomoć su stekli taj isti kapital šalju na burzu, da bi robu proizvedenu u njihovim tvornicama u Kini dopremili u EU da je prodaju svojim dojučerašnjim radnicima, koji sada žive od socijalne pomoći. Tako su do sada uništili tekstilnu industriju u EU, obućarsku industriju, načeli drvno-prerađivačku industriju, automobilsku industriju i.t.d.

Tvrdim da ovakva politika EU nije dobra, da se bazira samo na kapitalu, a za čovjeka više nitko ne brine. Sada više nije dovoljno raditi radnim danom što bi rekli Zagorci od ve do ve, već je potrebno raditi i subotom i nedjeljom, ali to samo kod nas, dok ti isti centri u svojim matičnim državama nedjeljom ne rade (Austrija i Njemačka).

No, ta politika je politika rezanje grane na kojoj se sjedi, jer kada 50% radnika u EU završi na burzi, a druga polovica više ne bude mogla plaćati socijalu radnicima na burzi, ponovo će poteći krv potocima. Da li će se to krvoproliće zvati Oktobarska ili Francuska revolucija nije bitno, ali to je s ovakvom politikom EU neminovno.

Bogataše u EU kod nas najviše zanima Slavonska ravnica, izvori pitke vode i naša obala zajedno s otocima. Industrija ih ne zanima, to imaju kod sebe u Koreji, Kini, Vijetnamu, Turskoj i Indiji. Njih naša industrija koja im konkurira smeta. Nju treba uništiti. Pogledajte samo kakav pritisak rade na našu vladu u vezi brodogradilišta. Naša brodogradilišta im smetaju jer konkuriraju Korejskima, koja su u njihovom vlasništvu. To opravdavaju slobodnim tržištem i zaštitom tržišnog natjecanja. Kad smo već kod slobodnog tržišta, da kažem i to da je njihova teorija da sve što nije profitabilno, dakle što ne može na tržištu opstati, treba propasti. Ali to pravilo važi samo za neke, iako tvrde da smo svi jednaki (sve svinje su jednake, samo su neke jednakije, Orwell), pa pitam se zašto onda sada u ovoj krizi nisu pustili da propadnu sve banke u EU i SAD-u, jer su po toj logici trebale propasti, zašto su automobilskoj industriji dali financijsku injekciju, zašto je samo Amerika, da spasi svoje gospodarstvo, žrtvovala preko tisuću petsto milijardi USD? Zar mi dotacijama ne spašavamo svoje gospodarstvo? Zar nije bolje da im pomognemo sa dva tri milijuna USD, nego da ti radnici završe na burzi, gdje će koštati proračun desetak puta više?

Dakle mi sve slijepo vjerujemo tim bjelosvjetskim lažovima.

Možda ćete reći da sam pregrub u iznošenju svojih ocjena. Ne nisam pregrub, ja sam očajan, mogu ovo pismo poslati i u novine ali one ga neće objaviti.

Goebbels, Hitlerov šef propagande je za ove današnje managere propagande bio dječji vrtić. Ovi danas su učenici Američkog agresivnog marketinga rođenog u potrošačkom društvu. Marketing, što je to ustvari? Jedna definicija kaže da je potrošačko društvo izgradilo marketing, koji je sposoban čovjeka uvjeriti da kupi nešto što mu ne treba, za novac koji nema (karticu). To pak znači da čovjeka treba nagovoriti da se što više zaduži, jer je onda s njime lakše vladati. Ako čovjek nikome ništa ne duguje, tada si može puno toga dopustiti, ali ako duguje, za auto, za kuću ili stan, dovoljno mu je priprijetiti otkazom i čovjek šuti, jer ako ostane bez posla, ostat će bez svega, a nitko ne želi ostati bez egzistencije i dobara koja je stjecao mukotrpnim radom, pogotovo kada iza sebe ima obitelj, koja je svakom radniku svetinja.

Koliko su lažljivi, sjetit ćete se i sami, kada Vas podsjetim na obećanja stranih banaka. Dok nisu imali pristup u RH, onda su nas uvjeravali da ako im otvorimo vrata, da ćemo imati kamatu istu kao i u njihovim matičnim državama (kod njih je sada kamata 3%, a kod nas 13%). Kada su ušli obećavali su tvrtkama, koje pređu k njima iz tadašnjeg SDK, da će im platni promet raditi besplatno. No naše tvrtke na to nisu nasjedale, pa su onda dr. Šošić i dr. Đodan javno popljuvali SDK, nazvavši SDK komunističkim mastodontom, koji treba ukinuti (jer takvo što ne postoji nigdje u svijetu), a poslovne subjekte prebaciti u poslovne banke. Napokon su donijeli zakon koji je tvrtke prisilio da račune i novac prebace u poslovne banke, ali tog časa više nijednoj banci nije palo na pamet održati obećanje o besplatnom platnom prometu, štoviše cijena platnog prometa je poskupjela otprilike pet puta. U tim istim bankama danas možete dobiti kredit za auto, kamion ili bilo što drugo proizvedeno na zapadu u roku par sati do par dana, dok za recimo farmu krava kredit će naš seljak ganjati par godina.

Naša vlast je po meni učinila najveći propust 1992. godine, kada je u pretpristupnim ugovorima s EU potpisala da će otvoriti naše tržište europskim proizvodima i da će prodati banke. Tim potezom smo uništili domaću industriju, poljoprivredu i tržište novca - ili rečeno šahovskom terminologijom, poklonili smo protivniku kraljicu i topove. Da nastavim sa šahovskom terminologijom: naša vlada igra šah s EU, a ima znanje početnika, koji zna samo kako se vuku figure, dok protivnik zna desetak poteza unaprijed i unaprijed zna gdje će nas navući na tanki led i matirati, odnosno postići sve ono što su naumili.

Za ulazak u EU najprije su nam uvjetovali suradnju s Haškim sudom. Zatim smo morali izručiti generala Gotovinu, pa smo morali prihvatiti ZERP, sada ćemo morati dati Slovencima 90% onoga što traže i tako malo po malo, najednom ćemo se naći na koljenima bez hlača. Ako se samo malo suprotstavimo, izvući će asa iz rukava, a to je da će preko noći zatražiti povrat svih dugova, što je ovoga časa oko 50 milijardi USD.

I što mislite što nas onda čeka? Čeka nas jedino moguće, a to je uvođenje maksimalnih poreza na sve moguće i nemoguće, od poreza na rogatu stoku za seljake, porez na višak stambenog prostora, porez na vikendice, aute (neke od tih poreza već imamo, ali će sada biti nekoliko puta veći), porez na porez - i do čega će to dovesti? Dovest će do drastičnog pada cijena nekretnina i do općeg kolapsa u zdravstvu, školstvu i trgovini. I sada je jasno zašto EU inzistira na brzom sređivanju gruntovnice i zemljišnih knjiga.

Prošle godine, naš bivši premijer je rekao da je Hrvatska jedna velika obitelj, s čime se ja u potpunosti slažem, samo se pitam da li je u njegovu malu obitelj dolazila policija i centar za socijalni rad raditi reda ili je taj red radio sam, pa se pitam zašto mu u velikoj obitelji EU treba raditi reda?

Nadalje, mnogi besplatni programi EU su izmišljeni za to da pripreme teren za dan D. Npr. program po kojem emisari EU uče naše lumene kako gospodariti društvenom imovinom, a za to im trebamo dati popis društvene imovine s procjenom vrijednosti. Da li Vam to što govori?

(tekst hrvatskog stručnjaka za gospodarstvo N.N. odbijen u hrvatskim medijima)

POTPISUJEM I PROSLJEĐUJEM DOBRONAMJERNIM PRIJATELJIMA I LJUDIMA KOJI MISLE.

ŠALJITE DALJE!
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

eu fack off Empty Re: eu fack off

Postaj  silver fox pet sij 14, 2011 2:58 pm

eu fack off Alan_ford_superhik_display

eu fack off Y223349934931406

kolko god sam tražil razlike nisam našel .
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

eu fack off Empty Re: eu fack off

Postaj  sirena pet sij 14, 2011 7:07 pm

A kaj reć na ovo....živa istina, zato si dobil od mene plusić al nemam volje detaljno komentirati da nas niš dobroga ne čeka. Sad
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

eu fack off Empty Re: eu fack off

Postaj  lavica pet sij 14, 2011 8:00 pm

čeka čeka kom obojci kom opanci, jaci bi ovo drugo dobro išlo uz torbicu izvezenu narodnim vezom sa brošom one ovce u štiklicama...
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

eu fack off Empty Re: eu fack off

Postaj  Vuger pon sij 17, 2011 10:28 am

silver fox je napisao/la: ISTINA O EU O KOJOJ ŠUTE - tekst hrvatskog stručnjaka za gospodarstvo N.N. odbijen u hrvatskim medijima





ISTINA O KOJOJ SE U HRVATSKOJ ŠUTI

Vozač kamiona iz Slovenije je negdje na TV-u rekao kako radi dnevno po 16-18 sati za golu plaću, bez plaćenih prekovremenih sati, bez plaćenog toplog obroka. Kad bi se pobunio, kaže, to njegov gazda jedva čeka, jer bi ga poslao na burzu i uzeo Rumunja koji bi mu vozio u pola cijene, ali gazda istovremeno priča kako je u EU super, jer svaki mjesec kupi novi kamion.

Bugarin (poslovni partner) priča kako je Bugarska živjela od izvoza voća i povrća, a sada sve uvoze iz EU, dok se država sve više zadužuje.

Mađari pričaju kako su postali najamni radnici u (do jučer svojim) vinogradima, jer su ih Francuzi najprije uništili s niskim (dampinškim) cijenama, da bi, kada Mađari nisu više mogli vraćati banci kredite, od banaka kupili za sitan novac gotovo sve vinograde. Tako se sada najpoznatiji Mađarski vinogradi (Tokajac) nalaze u vlasništvu Engleza.

U Češkoj je EU prisilila vlasnike šećerana da zatvore tvornice, dok su radnici završili na burzi, a sve zato jer EU ima previše šećera, a previše šećera ima zato jer ga EU uvozi iz Kube i na njemu je puno veća zarada.

Njemačka je zbog prekoračenja kvote dozvoljenog zagađivanja, prema sporazumu iz Kyota, veliki dio prljave industrije prebacila u Češku. Jedini čovjek koji je zbrojio dva i dva je češki predsjednik Klaus koji tvrdi da je ulazak Republike Češke u EU čisti promašaj i u znak protesta ne dozvoljava da se zastava EU izvjesi na njegovu rezidenciju.

Prošle godine u veljači sam jedne nedjelje u vijestima na radiju u osam sati čuo u špici krajnje uznemirujuću vijest - U Mađarskoj građani nezadovoljni s EU izišli su na ulice i krenuli prema parlamentu, policija napravila barikade, očekuje se ono najgore. Uključio sam radio da čujem vijesti , međutim Mađarska se nije više spominjala. Navečer sam s nestrpljenjem čekao dnevnik na TV, o spomenutom događaju ni riječi. Znači da je saborska komisija za informiranje već reagirala. Nakon par dana stjecajem okolnosti sreo sam se s nekim Mađarima pa sam upitao što je to bilo. Najprije nisu shvaćali na što mislim, a kada sam im objasnio što je bilo na vijestima, odmahnuli su rukom i rekli "Ma kod nas su stalno neke demonstracije protiv EU". E pa sada se pitam gdje je demokracija, gdje je sloboda štampe, kojom se toliko busamo u prsa.

Tvrdim da je to zato jer bi protiv EU bilo ne 50% građana RH, već 90% da se ovakve vijesti prikažu na našoj televiziji. Bojim se da na kraju građani neće niti glasovati o ulasku u EU, već će do tog vremena Sabor promijeniti Ustav, pa će Sabor mjesto nas donijeti najbolje rješenje, a to je ulazak u EU, jer znaju da su im izgledi da narod glasa za EU veoma mali.

Tako je bilo u Nizozemskoj i Sloveniji, kada su kroz ispitivanje javnog mijenja shvatili da će narod biti protiv ulaska u EU. Kada se puk pobunio što se nije izišlo na referendum, odgovor je bio: "Vi ste glasali za našu stranku, koja je u svom programu imala ulazak u EU i mi sada samo izvršavamo ono što smo vam u predizbornoj kampanji obećavali". Nadalje, zašto Ustav EU nije prošao u Francuskoj i Nizozemskoj, zašto su pribjegli Lisabonskom sporazumu, zašto Lisabonski sporazum prihvaćaju parlamenti, zašto ga ne daju na referendum? Zato jer bi prošli kao u Irskoj, a u Irskoj znamo nisu prošli.

Da li su naši političari svjesni toga što čine ovom narodu? Da li su svjesni toga da će ulaskom u EU u vrlo kratkom roku sva dobra prijeći u vlasništvo bjelosvjetske mafije i da će naš narod biti najamna radna snaga, bolje rečeno robovi. Oni nisu svjesni da kada vlasnik plati porez na dobit, ostatak dobiti završava van granica RH. Samo ako je vlasnik Hrvat ta dobit se opet investira u RH. Znam dobro o čemu pričam, jer sam donedavno radio u stranoj tvrtci i znam koliko novca je svake godine vlasnik odnosio iz RH.

Što je to potaklo sve naše stranke da u svojim programima gotovo svi (osim nekih malih stranaka) imaju ulazak u EU? Kao jedini logični odgovor nameće mi se misao da su kupljeni, jer bogatoj EU (s velikim osjećajem za pronalaženje zlatnog rudnika) nije problem podijeliti našim političarima stotinjak milijuna eura da bi ovi napravili sve što se od njih traži. Njima investirati taj novac je kao meni dati prosjaku 5 kuna.

Zar nitko ne vidi da su vodeće članice EU (Engleska, Francuska, Nizozemska, Portugal, Španjolska i Njemačka), sve od reda bile kolonijalne sile, da su kolonije osvojili ratom, da su u tim ratovima poubijali milijune ljudi i opljačkali sve što se opljačkati moglo? Ali sve što su oružjem dobili, oružjem su i izgubili. Sada imaju muzeje pune umjetnina, zlata, bjelokosti i dragulja, ali imaju i izdajnike (one koji su za njih ratovali u vlastitoj domovini protiv vlastitog naroda), koji su im sada problem (U Francuskoj: Marokanci, Tunižani, Alžirci, Mauri i.t.d.). London ima preko 50% obojenog stanovništva, a da ne pričamo o tome na što sliči Nizozemska) i izvor su kriminala. Sada imaju i jedno veliko iskustvo, pa su poučeni Aljaskom, koju su SAD kupile od Ruskoga cara došle do zaključka: što se otme oružjem, oružjem se može vratiti, ali što se kupi, može se samo kupnjom vratiti, pa su sada krenuli osvojiti svijet na novi način: globalizacijom.

Pročitajte malu plavu knjižicu EU-a, koja se zove Ustav EU-a, u kojoj sve piše... I sada su te zemlje lansirale priču o globalizaciji. Što se to krije iza globalizacije? Globalizacija je kolonizacija bez ispaljenog metka. I mi nasjedamo tim hohštaperima, koji nas uče što je to demokracija, što je dobro, a što je zlo, a do jučer su sijali smrt širom svijeta. Istrijebili su cijele civilizacije. Najveći demokrati na ovome svijetu, SAD, donedavno su imali robove, a do jučer se nisu vozili u istim autobusima sa crncima, dok je Dubrovačka republika 1642. godine donijela zakon o ukidanju ropstva, dakle u vrijeme kada je Sjeverna Amerika još bila engleska kolonija i nije postojalakao država (SAD su oformljene kao država 1776. godine). I sada im je taktika da žrtvu najprije bace na koljena (najčešće kroz financijska zaduženja), a onda dolaze s kovčezima novca, odvjetnicima i ugovorima, pa sve vrijedno kroz kratko vrijeme promijeni vlasnika, naravno za sitan novac, jer i kralj u pustinji, kada umire od žeđi, daje kraljevstvo za kap vode.

Ja jesam za EU, ali ne EU s ovakvom politikom, politikom koju vode kapitalisti, a ne političari. Kakva je to politika kada su kapitalisti zbog svoje gramzljivosti, pohlepe i nepresušne želje za što većim bogatstvom svoj kapital radi veće zarade prebacili u Kinu (gdje radnik radi za 1 $ dnevno), a radnike uz čiju pomoć su stekli taj isti kapital šalju na burzu, da bi robu proizvedenu u njihovim tvornicama u Kini dopremili u EU da je prodaju svojim dojučerašnjim radnicima, koji sada žive od socijalne pomoći. Tako su do sada uništili tekstilnu industriju u EU, obućarsku industriju, načeli drvno-prerađivačku industriju, automobilsku industriju i.t.d.

Tvrdim da ovakva politika EU nije dobra, da se bazira samo na kapitalu, a za čovjeka više nitko ne brine. Sada više nije dovoljno raditi radnim danom što bi rekli Zagorci od ve do ve, već je potrebno raditi i subotom i nedjeljom, ali to samo kod nas, dok ti isti centri u svojim matičnim državama nedjeljom ne rade (Austrija i Njemačka).

No, ta politika je politika rezanje grane na kojoj se sjedi, jer kada 50% radnika u EU završi na burzi, a druga polovica više ne bude mogla plaćati socijalu radnicima na burzi, ponovo će poteći krv potocima. Da li će se to krvoproliće zvati Oktobarska ili Francuska revolucija nije bitno, ali to je s ovakvom politikom EU neminovno.

Bogataše u EU kod nas najviše zanima Slavonska ravnica, izvori pitke vode i naša obala zajedno s otocima. Industrija ih ne zanima, to imaju kod sebe u Koreji, Kini, Vijetnamu, Turskoj i Indiji. Njih naša industrija koja im konkurira smeta. Nju treba uništiti. Pogledajte samo kakav pritisak rade na našu vladu u vezi brodogradilišta. Naša brodogradilišta im smetaju jer konkuriraju Korejskima, koja su u njihovom vlasništvu. To opravdavaju slobodnim tržištem i zaštitom tržišnog natjecanja. Kad smo već kod slobodnog tržišta, da kažem i to da je njihova teorija da sve što nije profitabilno, dakle što ne može na tržištu opstati, treba propasti. Ali to pravilo važi samo za neke, iako tvrde da smo svi jednaki (sve svinje su jednake, samo su neke jednakije, Orwell), pa pitam se zašto onda sada u ovoj krizi nisu pustili da propadnu sve banke u EU i SAD-u, jer su po toj logici trebale propasti, zašto su automobilskoj industriji dali financijsku injekciju, zašto je samo Amerika, da spasi svoje gospodarstvo, žrtvovala preko tisuću petsto milijardi USD? Zar mi dotacijama ne spašavamo svoje gospodarstvo? Zar nije bolje da im pomognemo sa dva tri milijuna USD, nego da ti radnici završe na burzi, gdje će koštati proračun desetak puta više?

Dakle mi sve slijepo vjerujemo tim bjelosvjetskim lažovima.

Možda ćete reći da sam pregrub u iznošenju svojih ocjena. Ne nisam pregrub, ja sam očajan, mogu ovo pismo poslati i u novine ali one ga neće objaviti.

Goebbels, Hitlerov šef propagande je za ove današnje managere propagande bio dječji vrtić. Ovi danas su učenici Američkog agresivnog marketinga rođenog u potrošačkom društvu. Marketing, što je to ustvari? Jedna definicija kaže da je potrošačko društvo izgradilo marketing, koji je sposoban čovjeka uvjeriti da kupi nešto što mu ne treba, za novac koji nema (karticu). To pak znači da čovjeka treba nagovoriti da se što više zaduži, jer je onda s njime lakše vladati. Ako čovjek nikome ništa ne duguje, tada si može puno toga dopustiti, ali ako duguje, za auto, za kuću ili stan, dovoljno mu je priprijetiti otkazom i čovjek šuti, jer ako ostane bez posla, ostat će bez svega, a nitko ne želi ostati bez egzistencije i dobara koja je stjecao mukotrpnim radom, pogotovo kada iza sebe ima obitelj, koja je svakom radniku svetinja.

Koliko su lažljivi, sjetit ćete se i sami, kada Vas podsjetim na obećanja stranih banaka. Dok nisu imali pristup u RH, onda su nas uvjeravali da ako im otvorimo vrata, da ćemo imati kamatu istu kao i u njihovim matičnim državama (kod njih je sada kamata 3%, a kod nas 13%). Kada su ušli obećavali su tvrtkama, koje pređu k njima iz tadašnjeg SDK, da će im platni promet raditi besplatno. No naše tvrtke na to nisu nasjedale, pa su onda dr. Šošić i dr. Đodan javno popljuvali SDK, nazvavši SDK komunističkim mastodontom, koji treba ukinuti (jer takvo što ne postoji nigdje u svijetu), a poslovne subjekte prebaciti u poslovne banke. Napokon su donijeli zakon koji je tvrtke prisilio da račune i novac prebace u poslovne banke, ali tog časa više nijednoj banci nije palo na pamet održati obećanje o besplatnom platnom prometu, štoviše cijena platnog prometa je poskupjela otprilike pet puta. U tim istim bankama danas možete dobiti kredit za auto, kamion ili bilo što drugo proizvedeno na zapadu u roku par sati do par dana, dok za recimo farmu krava kredit će naš seljak ganjati par godina.

Naša vlast je po meni učinila najveći propust 1992. godine, kada je u pretpristupnim ugovorima s EU potpisala da će otvoriti naše tržište europskim proizvodima i da će prodati banke. Tim potezom smo uništili domaću industriju, poljoprivredu i tržište novca - ili rečeno šahovskom terminologijom, poklonili smo protivniku kraljicu i topove. Da nastavim sa šahovskom terminologijom: naša vlada igra šah s EU, a ima znanje početnika, koji zna samo kako se vuku figure, dok protivnik zna desetak poteza unaprijed i unaprijed zna gdje će nas navući na tanki led i matirati, odnosno postići sve ono što su naumili.

Za ulazak u EU najprije su nam uvjetovali suradnju s Haškim sudom. Zatim smo morali izručiti generala Gotovinu, pa smo morali prihvatiti ZERP, sada ćemo morati dati Slovencima 90% onoga što traže i tako malo po malo, najednom ćemo se naći na koljenima bez hlača. Ako se samo malo suprotstavimo, izvući će asa iz rukava, a to je da će preko noći zatražiti povrat svih dugova, što je ovoga časa oko 50 milijardi USD.

I što mislite što nas onda čeka? Čeka nas jedino moguće, a to je uvođenje maksimalnih poreza na sve moguće i nemoguće, od poreza na rogatu stoku za seljake, porez na višak stambenog prostora, porez na vikendice, aute (neke od tih poreza već imamo, ali će sada biti nekoliko puta veći), porez na porez - i do čega će to dovesti? Dovest će do drastičnog pada cijena nekretnina i do općeg kolapsa u zdravstvu, školstvu i trgovini. I sada je jasno zašto EU inzistira na brzom sređivanju gruntovnice i zemljišnih knjiga.

Prošle godine, naš bivši premijer je rekao da je Hrvatska jedna velika obitelj, s čime se ja u potpunosti slažem, samo se pitam da li je u njegovu malu obitelj dolazila policija i centar za socijalni rad raditi reda ili je taj red radio sam, pa se pitam zašto mu u velikoj obitelji EU treba raditi reda?

Nadalje, mnogi besplatni programi EU su izmišljeni za to da pripreme teren za dan D. Npr. program po kojem emisari EU uče naše lumene kako gospodariti društvenom imovinom, a za to im trebamo dati popis društvene imovine s procjenom vrijednosti. Da li Vam to što govori?

(tekst hrvatskog stručnjaka za gospodarstvo N.N. odbijen u hrvatskim medijima)

POTPISUJEM I PROSLJEĐUJEM DOBRONAMJERNIM PRIJATELJIMA I LJUDIMA KOJI MISLE.

ŠALJITE DALJE!

lol! ajme kaj si naivan...
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

eu fack off Empty Re: eu fack off

Postaj  silver fox pon sij 17, 2011 10:59 am

vugeru tebi nakon 20 godina sexa od strane eu još nije jasno da je to samo novi oblik porobljavanja - umjesto ratova kupe te uz blagoslov lopovskih političara koje oni dovedu na vlast ?

sjećaš se sreće i veselja 90-ih kad je hadezeovska mafija došla na vlast ?
di smo danas ?
isti pušing je eu.

evo ti jedan primjer a bilo bi dobro da si pogledaš svih 6 , pa da vidiš koja je to umjetna tvorevina i bez ustava i bez pravila već vlada ona stara - ko jači taj kvači.

silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

eu fack off Empty Re: eu fack off

Postaj  Vuger pon sij 17, 2011 11:08 am

..hah, znam dobro vladajuću nomenklaturu EU-a... nama treba centralizacija i jedan glavni grad i jedan parlament... ako misliš da EU može krasti kao kradeze ukrivu si, zašto? jer je previše naroda, jezika i sl. A u vezi europskog parlamenta, već sam blizak s jednom strankom , najjačom oporbenom PES. Nacionalizam i patriotizam, mora biti uništen. Dosta je više malih država, vrijeme je za jednu veliku superdržavu.
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

eu fack off Empty Re: eu fack off

Postaj  silver fox pon sij 17, 2011 11:22 am

Vuger je napisao/la:..hah, znam dobro vladajuću nomenklaturu EU-a... nama treba centralizacija i jedan glavni grad i jedan parlament... ako misliš da EU može krasti kao kradeze ukrivu si, zašto? jer je previše naroda, jezika i sl. A u vezi europskog parlamenta, već sam blizak s jednom strankom , najjačom oporbenom PES. Nacionalizam i patriotizam, mora biti uništen. Dosta je više malih država, vrijeme je za jednu veliku superdržavu.

takvu grešku su napravili i srbi pod parolom - svi srbi u jednoj državi.

povijest uči da je centralizacija veliko zlo ( pogotovo za manjine ) i uvijek se održava tiranijom a okončava krvlju.
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

eu fack off Empty Re: eu fack off

Postaj  lavica pon sij 17, 2011 12:03 pm

ma evo povezaću par tema u ovu jednu....džaba vama centralizacija nedam se ja u to stadu....a vi koji individualizam shvaćate kao prihvaćanje društvenih normi i tako to onda i vama džaba vaš individualizam...to je onda prihvaćanje nametnutog od velike većine koja može reći i da je hitler bio dobročinitelj...uvijek će biti tita i hitlera no rijetki će znati zauzeti pravu stranu...to vam je ono kud svi tud i mali mujo...no ja sam onaj u brajanovom životu koji ne krene ni lijevo ni desno već svojim putem....a što se tiče stereotipa nisam upoznala većeg od vas poštovani gospodine...naime nemate svoj stav i svoj kriterij i džaba vam vaš faks i socijalno studiranje kad niste ni sebe stavili na svoje mjesto pa kak ćete onda druge....jojojojo....imala je vess pravo zlatni humor pa u to ime jučer moje djete kaže mama idem ja nacrtati pedra...ja si mislim i pitam je a kaj ti je to .... a ona meni to ti je mama dečko koji voli dečka...ja zaista neznam odkud joj ta informacija jer ja joj o tome još nisam pričala...no eto ima neke frekvencije i to što djete neke informacije dobiva iz svoje okoline no to neznači da će zbog toga o istim tim manjim skupinama imati loše ili dobro mišljenje...to će ipak morati sama naučiti...a vi koji učite iz udžbenika u kojima je kraljica pojela snjeguljicina pluća i jetru....nikada nećete doći na zelenu granu jer crno bjelo postoji samo u jednoj jedinoj životnoj situaciji....TKO NE ODUSTANE OD POTRAGE, NA KRAJU POBJEĐUJE. (PAULO COELHO) BRIDA. ĐE SI BA SILVERU ŠA IMA VEĆ SAM SE ZABRINULA DA TE JE NEKA UZELA I POJELA.... Very Happy
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

eu fack off Empty Re: eu fack off

Postaj  ajasofia pon sij 17, 2011 6:15 pm

inspirirana reputacijama jedne lavice idemo korak dalje....da čujem ja argumente kako to da nemamo stav....kako to da se moramo uklopiti u društvene norme....znači li to da kad znate da je onaj koji je ukrao svoju kokoš natrag jer mu je prvotno bila ukradena i svi ga optuže jer je isti napravio isto kao ovaj prvi....no ovaj prvi će izvući tanji kraj jer on je lopov po struci pa je društveno prihvatljiv ali ti....ti koji si uzgajal tu kokicu te baš taj dan ju htio očeputati kak bi nahranio svoju sirotinju od djece...e tebe dragi moj prijatelju svi ćemo lijepo na stup srama jer ti si taj kaj ide nedeljom na misu i ti si taj kojeg bog gleda i buš zbog svoje krađe goril u paklu e tebe dragi prijatelju tebe ćemo lijepo razapeti tak da svi znaju kaj ih čeka ako ne poslušaju ono jednu ko tebe kamenom ti njega kokoškom...i tako to...nego najsmješnije je to da se ovaj na kraju osjeća većim lopovom neg ovaj prvi...hahahah ma ovo su komedije koje ni čarli čaplin nebi znao odglumiti....lavice sada još jedan minus od mene da ti zaokružimo na 15.
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

eu fack off Empty Re: eu fack off

Postaj  Vuger pon sij 17, 2011 6:48 pm

lavica je napisao/la:ma evo povezaću par tema u ovu jednu....džaba vama centralizacija nedam se ja u to stadu....a vi koji individualizam shvaćate kao prihvaćanje društvenih normi i tako to onda i vama džaba vaš individualizam...to je onda prihvaćanje nametnutog od velike većine koja može reći i da je hitler bio dobročinitelj...uvijek će biti tita i hitlera no rijetki će znati zauzeti pravu stranu...to vam je ono kud svi tud i mali mujo...no ja sam onaj u brajanovom životu koji ne krene ni lijevo ni desno već svojim putem....a što se tiče stereotipa nisam upoznala većeg od vas poštovani gospodine...naime nemate svoj stav i svoj kriterij i džaba vam vaš faks i socijalno studiranje kad niste ni sebe stavili na svoje mjesto pa kak ćete onda druge....jojojojo....imala je vess pravo zlatni humor pa u to ime jučer moje djete kaže mama idem ja nacrtati pedra...ja si mislim i pitam je a kaj ti je to .... a ona meni to ti je mama dečko koji voli dečka...ja zaista neznam odkud joj ta informacija jer ja joj o tome još nisam pričala...no eto ima neke frekvencije i to što djete neke informacije dobiva iz svoje okoline no to neznači da će zbog toga o istim tim manjim skupinama imati loše ili dobro mišljenje...to će ipak morati sama naučiti...a vi koji učite iz udžbenika u kojima je kraljica pojela snjeguljicina pluća i jetru....nikada nećete doći na zelenu granu jer crno bjelo postoji samo u jednoj jedinoj životnoj situaciji....TKO NE ODUSTANE OD POTRAGE, NA KRAJU POBJEĐUJE. (PAULO COELHO) BRIDA. ĐE SI BA SILVERU ŠA IMA VEĆ SAM SE ZABRINULA DA TE JE NEKA UZELA I POJELA.... Very Happy
pa pravi individualizam ne postoji, ja mogu reći da sam individualist, ali zapravo nisam jer sve kaj ja želim i razmišljam postoji u društvu. Zakoni i pravo su potrebni jer se čovjeka treba kontrolirati. Mismo nasilni i mi sada kao i oni u džungli.
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

eu fack off Empty Re: eu fack off

Postaj  silver fox pon sij 17, 2011 10:22 pm

Vuger je napisao/la:
pa pravi individualizam ne postoji, ja mogu reći da sam individualist, ali zapravo nisam jer sve kaj ja želim i razmišljam postoji u društvu. Zakoni i pravo su potrebni jer se čovjeka treba kontrolirati. Mismo nasilni i mi sada kao i oni u džungli.

postoji kist,boja,platno - al sliku ti slikaš - i tek kad ju finiširaš, tek tada počinje postojat.

da nije tako nebi iz poznatih nota iznikli toliki novi hitovi.

ne ! mi nismo nasilni ! to nam se govore oni koji nam spremaju povodac.
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

eu fack off Empty Re: eu fack off

Postaj  Vuger pon sij 17, 2011 10:43 pm

silver fox je napisao/la:
Vuger je napisao/la:
pa pravi individualizam ne postoji, ja mogu reći da sam individualist, ali zapravo nisam jer sve kaj ja želim i razmišljam postoji u društvu. Zakoni i pravo su potrebni jer se čovjeka treba kontrolirati. Mismo nasilni i mi sada kao i oni u džungli.

postoji kist,boja,platno - al sliku ti slikaš - i tek kad ju finiširaš, tek tada počinje postojat.

da nije tako nebi iz poznatih nota iznikli toliki novi hitovi.

ne ! mi nismo nasilni ! to nam se govore oni koji nam spremaju povodac.
jesmo nasilni smo, i u zajednicama praljudi postojalo je nasilje, jer kada zarate npr. dva plemena svaki od njih ima 20 članova, i da poginju njih 3, to je u našim civilizacijskim omjerima, par stotina miliuna.
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

eu fack off Empty Re: eu fack off

Postaj  silver fox pon sij 17, 2011 10:52 pm

nisam rekao da ne postoji nasilje ,već da kao društveni čopor nismo nasilni.
nasilni su tek pojedinci kao što si i naveo.

i uz normalne zakone to bi se iskorijenilo.

btw pri ulasku u singapur potpisuješ slijedeće :
svaku kriminalnu radnju koju počiniš ,a kazne su drastične, sudi ti se po uhićenju - najkasnije unutar 24 sata .
za veća krim nedjela metak i cijelu ceremoniju ti naplačuju od obitelji .
pa ti budi krimos.

ak ne potpišeš prvi avion pa otkud si došo.
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

eu fack off Empty Re: eu fack off

Postaj  silver fox pon sij 17, 2011 11:38 pm

silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

eu fack off Empty Re: eu fack off

Postaj  croking uto sij 18, 2011 7:49 pm

silver fox je napisao/la:vugeru tebi nakon 20 godina sexa od strane eu još nije jasno da je to samo novi oblik porobljavanja - umjesto ratova kupe te uz blagoslov lopovskih političara koje oni dovedu na vlast ?

sjećaš se sreće i veselja 90-ih kad je hadezeovska mafija došla na vlast ?
di smo danas ?
isti pušing je eu.

evo ti jedan primjer a bilo bi dobro da si pogledaš svih 6 , pa da vidiš koja je to umjetna tvorevina i bez ustava i bez pravila već vlada ona stara - ko jači taj kvači.



Slažem,a ovaj Britanac je odličan govornik.Slušo sam ga u jednom videu kako pere pederčića Barossa.Sanaderovog ljubavnika.Sve je to pederluk,,i mafija,sused,mafija.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

eu fack off Empty Re: eu fack off

Postaj  silver fox sri sij 19, 2011 10:40 am

Države članice eu : Austrija, Belgija, Bugarska, Cipar, Češka, Danska, Estonija, Finska, Francuska, Grčka, Irska, Italija, Latvija, Litva, Luksemburg, Mađarska, Malta, Nizozemska, Njemačka, Poljska, Portugal, Rumunjska, Slovačka, Slovenija, Španjolska, Švedska, Ujedinjeno Kraljevstvo

a vidi ovo :
23. veljače 1982. - Grenland istupa iz Zajednice, s kojom je bio vezan preko Danske
a švicarska ni ne pomišlja da uđe u tu famoznu eu.

prvi i drugi svjetski ratovi - švica neutralna zona
formiranje okupacije velikih na malima iliti eu - švica opet neutralna -
3 svjetski -umjesto da pucam po tebi ,kupim te lovom, osiromašim i pustim da lagano krepavaš ?

i naravno pri tom sam dobročinitelj jer sve je to za "više ciljeve" koje ne može svako skužit.

žalosno je kaj hrvati ne mogu naučit iz tuđe sudbine pouku ,već samo kad im se obije o vlastitu glavu . ha, kad se sjetim one - nek susjedu crkne krava -
pa možda bolje nismo ni zaslužili.
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

eu fack off Empty Re: eu fack off

Postaj  Vuger sri sij 19, 2011 10:48 am

silver fox je napisao/la:Države članice eu : Austrija, Belgija, Bugarska, Cipar, Češka, Danska, Estonija, Finska, Francuska, Grčka, Irska, Italija, Latvija, Litva, Luksemburg, Mađarska, Malta, Nizozemska, Njemačka, Poljska, Portugal, Rumunjska, Slovačka, Slovenija, Španjolska, Švedska, Ujedinjeno Kraljevstvo

a vidi ovo :
23. veljače 1982. - Grenland istupa iz Zajednice, s kojom je bio vezan preko Danske
a švicarska ni ne pomišlja da uđe u tu famoznu eu.

prvi i drugi svjetski ratovi - švica neutralna zona
formiranje okupacije velikih na malima iliti eu - švica opet neutralna -
3 svjetski -umjesto da pucam po tebi ,kupim te lovom, osiromašim i pustim da lagano krepavaš ?

i naravno pri tom sam dobročinitelj jer sve je to za "više ciljeve" koje ne može svako skužit.

žalosno je kaj hrvati ne mogu naučit iz tuđe sudbine pouku ,već samo kad im se obije o vlastitu glavu . ha, kad se sjetim one - nek susjedu crkne krava -
pa možda bolje nismo ni zaslužili.
i sam si naveo, to je blok koji nas je okružio, i da Hrvatska odbije, Eu če svejedno isisati sve gospodarstvo jer je jednostavno pregolemo tržište. Naša države je beznačajna, po međunarodnom pravu nesmije niti jedna država staviti embargo na proizvode i zaštiti svoju ekonomiju, tako da ukine uvoz. Tada dolaze međ. sankcije. Osim toga sam ačinjenica da u Eu, ribarstvo je ujednačeno, te kaj ove godine cijela EU ide u zajedničku kampanju turizma(naravno HR ne s njima), jednostavno puno je kompliciranije živjet van, nego unutar unije.Smile
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

eu fack off Empty Re: eu fack off

Postaj  silver fox sri sij 19, 2011 11:33 am

eu je već isisao cjelokupno gospodarstvo.
ne treba branit uvoz eu smeća , već ga ko krajnji korisnik ne kupovat .
pravo na izbor proizvoda ti niko ne može oduzet.

da nam je država beznačajna ?
takvo razmišljanje je direktna pljuska i pljuvačka poginulima, ranjenima i uopće svima koji su sudjelovali u ratu stvarajući ju.
da se tako razmišljalo države ne bi ni bilo.

tako razmišljaju samo oni koji nisu ništa pridonjeli stvaranju ičeg već samo traženju i to za vlastitu guzu - ko jebe ostatak ekipe ,bitno da je meni dobro.

i još uvijek nisi napisao ništa konkretno zašto bi ušli u eu , samo se služiš politikantskom šprehom - kud svi tu i mali mujo .

ak smo bez eu živjeli do sad , sad više ne znamo bez tuđeg patronata ?
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

eu fack off Empty Re: eu fack off

Postaj  vess sri sij 19, 2011 1:43 pm

sirena je napisao/la:A kaj reć na ovo....živa istina, zato si dobil od mene plusić al nemam volje detaljno komentirati da nas niš dobroga ne čeka. Sad

I ja isto. Da nas barem hoće uzeti pod protektorat neka Skandinavska zemlja ili Švicarska, bolje bi nam bilo. Ma sjebani smo kako okreneš... Sad Sad Sad


Zadnja promjena: vess; sri sij 19, 2011 1:47 pm; ukupno mijenjano 1 put.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

eu fack off Empty Re: eu fack off

Postaj  vess sri sij 19, 2011 1:46 pm

silver fox je napisao/la:
da nam je država beznačajna ?
takvo razmišljanje je direktna pljuska i pljuvačka poginulima, ranjenima i uopće svima koji su sudjelovali u ratu stvarajući ju.
da se tako razmišljalo države ne bi ni bilo.

Čuj, sama ova država je pljuvačina po poginulima, ranjenima i uopće svima koju su sudjelovali u ratu.

No to je činjenica i ne utječe na istinitost tvrdnje da nam je država beznačajna, a uz to je i država-sprdačina.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

eu fack off Empty Re: eu fack off

Postaj  Vuger sri sij 19, 2011 8:04 pm

silver fox je napisao/la:eu je već isisao cjelokupno gospodarstvo.
ne treba branit uvoz eu smeća , već ga ko krajnji korisnik ne kupovat .
pravo na izbor proizvoda ti niko ne može oduzet.

da nam je država beznačajna ?
takvo razmišljanje je direktna pljuska i pljuvačka poginulima, ranjenima i uopće svima koji su sudjelovali u ratu stvarajući ju.
da se tako razmišljalo države ne bi ni bilo.

tako razmišljaju samo oni koji nisu ništa pridonjeli stvaranju ičeg već samo traženju i to za vlastitu guzu - ko jebe ostatak ekipe ,bitno da je meni dobro.

i još uvijek nisi napisao ništa konkretno zašto bi ušli u eu , samo se služiš politikantskom šprehom - kud svi tu i mali mujo .

ak smo bez eu živjeli do sad , sad više ne znamo bez tuđeg patronata ?
kad sam mislio beznačajna, mislio sam na ekonomskom planu nasuprot EU-u, ali države (ma kolko ih god bilo) i jesu beznačajne, samo nakupina istih ljudskih bića, koji su tako glupi da se dijele.( I koji su tako glupi da ratuju i budu ljubomorni)
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

eu fack off Empty Re: eu fack off

Postaj  vess sri sij 19, 2011 8:12 pm

Slažem se!
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

eu fack off Empty Re: eu fack off

Postaj  silver fox čet sij 20, 2011 12:02 pm

Vuger je napisao/la:
kad sam mislio beznačajna, mislio sam na ekonomskom planu nasuprot EU-u, ali države (ma kolko ih god bilo) i jesu beznačajne, samo nakupina istih ljudskih bića, koji su tako glupi da se dijele.( I koji su tako glupi da ratuju i budu ljubomorni)

i tako glupa bića koja se žele ljubomorno ratovima djelit je pametno stavit na hrpu ?
da malo pojasnimo beznačajnost na ekonomskom planu :
ovak ,lovu ( jel je ima malo il puno - beznačajna il ne) iz vlastitog novčanika mogu potrošit na ono kaj želim. političari plivaju u lovi namaknutoj krađom .
ni u jednom trenutku nisam pomislio da će mi bilo ko od njih iz novčanika izvadit kunu za slanac. ti očito jesi.

vess , malo me čudiš u razmišljanjima.
ajd mi reci , iz životnog iskustva, ko bolje od tebe zna šta ti treba i kak hoćeš živjet ? i ko ti je to spreman omogučiti - neko nepoznat kom se šmajhlaš - ko mi eu ?

i još uvijek nisam čuo nešto konkretno.
upad u eu je dobar zbog ...koja korist za običnog živog stvora ?



silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

eu fack off Empty Re: eu fack off

Postaj  silver fox čet sij 20, 2011 12:10 pm

vess je napisao/la:
I ja isto. Da nas barem hoće uzeti pod protektorat neka Skandinavska zemlja ili Švicarska, bolje bi nam bilo. Ma sjebani smo kako okreneš... Sad Sad Sad

vidi vess , banalna stvar - rukometno prvenstvo francuzi prvi, hrvatska druga
- sudili danci . ne samo što smo im mi popljuvali suđenje već i svjetski rukometni svijet i ufaćani su u aferi namještaljki.
aj ak te baš ne zanima rukomet škicni samo tekme kad igramo sa skandinavcima il nam oni sude . poštenje skandinavaca ? malo smo naivni a ?

a to je samo sport. kakve su lopine prema drugim narodima tek kad je lova u igri ? jel možeš zamislit ? i otkud ideja da ak su sebi sredili život da im je to životni plan - srediti život malim narodima europe ?
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

eu fack off Empty Re: eu fack off

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 7. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.