Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
TAJ GORAK ZAČIN ZVAN PREVARA PA HLADAN DESERT ZVAN OSVETA I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
TAJ GORAK ZAČIN ZVAN PREVARA PA HLADAN DESERT ZVAN OSVETA I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
TAJ GORAK ZAČIN ZVAN PREVARA PA HLADAN DESERT ZVAN OSVETA I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
TAJ GORAK ZAČIN ZVAN PREVARA PA HLADAN DESERT ZVAN OSVETA I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
TAJ GORAK ZAČIN ZVAN PREVARA PA HLADAN DESERT ZVAN OSVETA I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
TAJ GORAK ZAČIN ZVAN PREVARA PA HLADAN DESERT ZVAN OSVETA I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
TAJ GORAK ZAČIN ZVAN PREVARA PA HLADAN DESERT ZVAN OSVETA I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
TAJ GORAK ZAČIN ZVAN PREVARA PA HLADAN DESERT ZVAN OSVETA I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
TAJ GORAK ZAČIN ZVAN PREVARA PA HLADAN DESERT ZVAN OSVETA I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

TAJ GORAK ZAČIN ZVAN PREVARA PA HLADAN DESERT ZVAN OSVETA

2 posters

Go down

TAJ GORAK ZAČIN ZVAN PREVARA PA HLADAN DESERT ZVAN OSVETA Empty TAJ GORAK ZAČIN ZVAN PREVARA PA HLADAN DESERT ZVAN OSVETA

Postaj  silver fox sub pro 18, 2010 5:14 pm

surfajući natrčao sam na ovu priču . ima ko kakva iskustva da podjeli s ostatkom ekipe nošen mišlju dovoljan je jedan naivac ?

BadgerMatt, korisnik eBaya, imao je četiri karte za sportski događaj na koji nije mogao otići, stoga je karte odlučio ponuditi na prodaju putem aukcije. Trajanje aukcije postavio je na jedan dan i naglasio da kupac karte mora podići osobno, u roku od 24 sata, kako ne bi propustio utakmicu.

Pobjednik nadmetanja bila je žena iz istog grada, koja je za karte ponudila 600 dolara. Aukcija je završila u 10 sati ujutro, no do 17 sati i dalje nije odgovarala na email u vezi podizanja karata. Konačno, oko 21:30, stigla je jedna rečenica: "Ponudila sam previše i sad mi muž ne da da kupim karte. Oprosti, uživaj u utakmici:)"

Zapanjeni Matt ženi je prvo pokušao objasniti da više nema vremena ponovno pokušavati prodati karte (korisnici koji su na aukciji izgubili već su ga odbili), na što je žena bezbrižno odgovorila: "To nije moj problem. Ovo je eBay, ne auto-salon. Mogu odustati kad god želim." Referenca na auto-salon i dalje nikome nije jasna.

Razumljivo, Matt je bio uzrujan jer je ostao s dvije karte za nešto na što ne može otići, kao i bez hrpe novca koji je mogao zaraditi da je žena odustala i pobijedio netko tko bi platio. Mozgajući, na pamet mu je pala ideja kako bahatu ženu natjerati da mu ipak plati. Ne tvrdi da je on izmislio foru, ali bila je dovoljno dobro odigrana da je uspjela.

Otvorio je novi eBay račun, recimo da se zvao "Payback", i poslao joj poruku: "Bok, vidim da si osvojila one četiri karte s aukcije. Htio sam se natjecati za njih, ali nisam mogao do kompjutera. Nadao sam se povesti sina i tatu i spreman sam ti ponuditi 1000 dolara za karte. Siguran sam da si već sve isplanirala, ali pomislio sam da se isplati pitati."

U 23:30 odgovorila je: "Prodam ih za 1100 i ni dolara manje. Možemo se naći na utakmici, ako želiš. Treba mi tvoj broj telefona." Payback je odgovorio: "Može! Evo mog broja (hvala Google Voiceu na jednokratnom broju)." Nakon par minuta žena je nazvala kako bi potvrdila prodaju i naglasila kako će ostati bez mnogo novca ako se on ne pojavi. Payback je svečano obećao da je on nikada ne bi prevario.

Oko 23:45 Matt je primio novi email: "U redu, kupit ću karte. Ali moraš mi ih donijeti u ponoć, imat ću spreman novac." I tako se Matt u samu ponoć zaputio prodati karte. Žena ga je čekala ispred svoje zgrade i ponašala se, ne neočekivano, odvratno i bezobrazno. Matt je zahtijevao dodatnih 20 dolara za vožnju, na što je žena poludjela i doslovno mu u lice bacila 31 novčanicu od 20 dolara. Nakon što je prebrojao novac, zahvalio joj se eBayovskim "Hvala na odličnoj transakciji" i zauzvrat dobio i srednji prst.

Idući dan, oko 10 ujutro, Payback je primio telefonski poziv. Paranoična žena željela je još jednom potvrditi da njihov dogovor vrijedi. Nakon što joj je rekao da, nažalost, nije u mogućnosti otići na utakmicu žena je eksplodirala i počela "govoriti jezicima". Ponudio joj je odgovor za koji je znao da će razumjeti: "Gospođo, ovo je eBay, ne auto-salon," i poklopio slušalicu.

Desetak minuta kasnije primio je bijesni email u kojem mu prijeti policijom, FBI-em i - vatrogascima. Email prenosimo u originalu:

"Fuxking funny fucker! You know you can go to JAIL for this. YOu theef!!!!! [City] cops FBI fire and government already no. Your done. I got your number and your name. This is thefting property FUCKER!!! Give my $620 back or everything bad wiil happen - FUCK!!!!! You cant steal and get away. Refund me now or else!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! You dpnt want a lawsuit. Trust me. u dont. You can have tickets jut give my my money and be done."

Nakon toga slijedi trideset puta "FUCK" i još trideset puta "HELL" i, nitko ne zna zašto, njeno ime.
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

TAJ GORAK ZAČIN ZVAN PREVARA PA HLADAN DESERT ZVAN OSVETA Empty Re: TAJ GORAK ZAČIN ZVAN PREVARA PA HLADAN DESERT ZVAN OSVETA

Postaj  vess sub pro 18, 2010 11:32 pm

Hahahahaha, ne znam je li priča istinita, ali dobra je. Postoje takvi trogloditi psihopati poput ove žene, plus čini se luda.

No mislim da e-bay ima nekakve načine zaštite i kupca i prodavača. Barem tako mislim, nisam 100% ziher kako se to provodi u djelo.

Jednom sam imala situaciju da mi je zadnja cijena po kojoj sam kupila proizvod ispala daleko veća od moje najviše ponude. Prodavač nije kriv, mislim da je e-bay zajebo. Pisala sam im i nikada nisam dobila odgovora.

Trenutno očekujem 2 itema s e-baya iz SAD-a, pa da vidimo što će biti. Nisam baš jako zadovoljna za sada. Ja uvijek plaćam odmah nakon što nekaj osvojim (i zato imam sve oduševljene kritike) pa sam tako i ovaj put. Platila 7.12., a tek jučer dobivam obavijest za jedan item da je poslan. Wtf?!? 10 dana im treba da pošalju, plus poštarina astronomska. Ajde nek stigne, pa ću to napisati u feedbacku i neće dobit peticu.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.