Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
love sucks - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
love sucks - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
love sucks - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
love sucks - Page 2 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
love sucks - Page 2 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
love sucks - Page 2 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
love sucks - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
love sucks - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
love sucks - Page 2 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

love sucks

+3
sirena
ajasofia
badmax28
7 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

love sucks - Page 2 Empty Re: love sucks

Postaj  blinky sub sij 08, 2011 9:15 pm

badmax28 je napisao/la:blinky daj nemoj mi te debilane prodavat...ne napadaj ljubav... lol!

baš tako, ne napadaj ljubav, ako hočeš da citiram aju kako je lipo definirala ljubav, onda ćek malo da to pronađem....a sad, što je debilana.... alien

ako želiš biti skurcan i krviti druge, ah, široki ti puti king
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

love sucks - Page 2 Empty Re: love sucks

Postaj  badmax28 ned sij 09, 2011 4:50 pm

dobro teta nebudem vise Very Happy
badmax28
badmax28

Broj postova : 207
Points : 25539
Join date : 08.07.2010

[Vrh] Go down

love sucks - Page 2 Empty Re: love sucks

Postaj  silver fox ned sij 09, 2011 7:37 pm

love sucks - Page 2 Tumblr_l2ssajUPiN1qb6t6wo1_500
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

love sucks - Page 2 Empty Re: love sucks

Postaj  silver fox ned sij 09, 2011 7:48 pm

love sucks - Page 2 20081206221253
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

love sucks - Page 2 Empty Re: love sucks

Postaj  silver fox ned sij 09, 2011 7:51 pm

love sucks - Page 2 Like,wheel,hearts,love,objects-673b3a1e4f98702c3d96b191070affe8_h
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

love sucks - Page 2 Empty Re: love sucks

Postaj  silver fox ned sij 09, 2011 7:52 pm

love sucks - Page 2 Tumblr_lbrs09rQXE1qbcxh0o1_500_large
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

love sucks - Page 2 Empty Re: love sucks

Postaj  silver fox ned sij 09, 2011 7:56 pm

love sucks - Page 2 When,a,boy,calls,beautiful,art,color,quotes,sweet-8e7450a70ba104e953c58bd7a848fc6a_h
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

love sucks - Page 2 Empty Re: love sucks

Postaj  silver fox ned sij 09, 2011 7:59 pm

love sucks - Page 2 Quote,inspirational,text,easy-61ba688ebddc7d26a035dcdb87b8941a_h
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

love sucks - Page 2 Empty Re: love sucks

Postaj  sirena sri sij 12, 2011 10:48 am

Ma daj..... kaj ti to hoćeš reći da znaš kaj su to osjećaji!!!!!!
Baš si me ugodno iznenadio, a ja mislila da su ti osjećaji tam di i "ona" glava s kojom često misliš.
U svakom slučaju eto i od tebe nekaj osjećajnoga, samo tak nastavi. Very Happy
E vidiš i od mene buš sad dovil plusić.
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

love sucks - Page 2 Empty Re: love sucks

Postaj  silver fox sri sij 12, 2011 8:10 pm

pa na toj glavi i imam najljepše osjećaje.
love sucks - Page 2 Smilie-gross_308
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

love sucks - Page 2 Empty Re: love sucks

Postaj  sirena sri sij 12, 2011 8:36 pm

Mislim.... nemam rijeći ti se nikad ne buš popravil, no kaj je tu je ubuduće te nebum hvalila da imaš nekaj kaj je tebi totalno nepoznato.
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

love sucks - Page 2 Empty Re: love sucks

Postaj  badmax28 čet sij 13, 2011 10:01 am

badmax28
badmax28

Broj postova : 207
Points : 25539
Join date : 08.07.2010

[Vrh] Go down

love sucks - Page 2 Empty vjeruj u ljubav

Postaj  ajasofia čet sij 13, 2011 10:18 am

ma prije par mjeseci ja u petrovoj u knjižari kupujem sitnice za svoju djevojčicu i ulazi aljoša tj. zlatan zuhra,,,namah izlazi iz skladišta vlasnik dućana i pozdravlja dotičnog gospodina...meni onako nampalo da bi mu rekla kak mi je večernja škola bez njega suhoparna....no ego u meni me navede da nikaj ne velim....kasnije čujem rastava braka i tako to....nego čitavo vrijem me muči ovo vjeruj u ljubav pa vizavi toga velim sebi i vam vjeruj u sebe pa će i ljubav doći... ma nisam ja tužna i nesretna u ljubavi već sam ružna i kao takvu me ipak vole...a kaj da kažem a da ne slažem...VJERUJ U SEBE I LJUBAV ĆE DOĆ... i evo danas jedan plusić od meneme meni samoj...jebal ga vrag kaju su ti klonovi dobri ono moš sam sebi dati reputaciju..admine kaj si prčkal nemrem si više udjeljivati .... jojojojojojo.....hvala ti ljubavi cijelo vrijeme sam bila u tvojoj blizini i znam da me voliš.... nonononono...gdje je kraj nije nam ni na kraj pameti...jel znaš onu izrekku lud muškarac+luda žena = dijete....meni sada plodni dani pa bi bilo vrijeme da se sparimo...hahahaha .... treba mi alibi za rastavu braka pa da onako sebično snimimo našu oplodnju te izazovemo sudbinu... nenenene nije fer pa lili alen sam kaže i ne laže jer zaista nije fer sa obzirom kaj smo sve prošli....joj a sad đe si ba sirena....nekak si mi sva klorirana tj. klonirana...no no no silver te bu spasil no ljisica uvjek izvuče deblji kraj...kaj mogu kad je ajasofija podmirena a lavica smirena...zuhra moje saučešće...gledala sam tvoje ofiranje kad sam živjela u petrovoj i jedino kaj mogu reć je da je imalo neke frekvenije.....zločesti maksiću kaj si počel vjerovati u ČUDA. lija te je hipnotiziral.... Embarassed Like a Star @ heaven Arrow sunny santa on ti je djed božičnjak i čarobnjak iz ozza... a ja sam baraba pa evo i ovaj puta sve je džaba.... flower


Zadnja promjena: ajasofia; čet sij 13, 2011 10:22 am; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : postoji postoji sam se skrila u svojoj gluposti...)
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

love sucks - Page 2 Empty koja sam ja faking luđakinja

Postaj  lavica pet sij 14, 2011 7:09 am

ma ono sa oplodnjom umjesto da završi negdje u novoj kupaoni i sl. završilo mojim pješačenjem petnaest do dvadeset km. nemogu vjerovati da sam uspjela ...sve je bilo ok no ovih zadnjih dva tri jeeeeeeeedva. ali uspjela sam. nemogu vjerovati. . . ako sam to uspjela onda bi uspjela i preroniti po širini ob.

joj opet sam sama nitko se neće samnom igrati....pa ja imam svoje igralište ...
sad sam skužila kad sam pisala perverzije i sl. verzije onda smo si spikali a sad sam dosadna....no evo jedne pa si vi mislite

uvijek mi je bilo čudno kak starije ženskice mogu biti sa mlađima ono to mi nikak nije išlo zajedno....no jednog dana meni se jaaaako svidio jedan vatrepolista....ma ono izgledao je ko da mu je najmanje tlidesetli...nego ono ja se zapiljila i ne skidam pogled...mali skužio i ni pet ni šest mi u krevet.... kaj me je to biće isprevrtilo...nemrem opisati rječima ono posvuda me bilo a vulkan je mala rječ za kraj.... a bicepsi a pluća a guza, no najbolji je bio rad ruku...prave muške ruke...ono kad cjlim dlanom i prstima onako muški a opet senzibilno dodiruje trbušćić pa brežuljčić...joooj šteta kaj sam uvjetovala prije da bude samo za jednu noć....dečko je zbilja znao kako se igra sa lavicom...nećete vjerovati tad sam prvi put otkrila da su leđe erogena zona....no da ne dužim mislim da je seks bitniji od ljubavi....jer kad se prestaneš seksti onda se prestaneš i ljubiti....admine nedostaješ mi....hoćeš se igrati sa mnom
Very Happy
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

love sucks - Page 2 Empty Re: love sucks

Postaj  sirena pet sij 14, 2011 8:51 am

"
ajasofia"]...joj a sad đe si ba sirena....nekak si mi sva klorirana tj. klonirana...no no no silver te bu spasil no ljisica uvjek izvuče deblji kraj...kaj mogu kad je ajasofija podmirena a lavica smirena...

Tu sam, samo tebe nije bilo i kad ti postavim koje pitanje ti to ignoriraš kao da se tebe ne tiće.

Nisam niti kolrirana, a ponajmanje klonirana, kao što vidiš uvijek imam isti avatar a to kaj se ti predstavljaš s više njih da bi si davala plusiće to je tvoja stvar.Kad napišeš nešto s čim se ja slažem dobiš plus kao i svi.

Nema me kaj Lisac spašavat ja sam za sve pitala gdje su jer on uvijek nekoga mora zezati a posljednje vrijeme sam to bila ja, kad nikog drugog nema.
Zakaj misliš da je izvuko deblji kraj,?Zato kaj sam komentirala da si zaljubljena u nekaj kaj ti je nedostižno, ne kužim, ja ti samo želim otvoriti oči, a vidim da je to uzalud jer kad bu se lavici prij..alo opet buš pisala da nisi uspjela otići na kavu i vidjeti u kaj si ti to zaljubljena.
Tvoja stvar radi kaj hočeš mene se to uopće ne tiće, ja samo još uvijek vjerujem u ljubav, vjernost i brak te sam sretna i zadovoljna što želim svima kojima je stalo da ih prati sreća u ovim teškim vremenima.







Zadnja promjena: sirena; pet sij 14, 2011 9:04 am; ukupno mijenjano 1 put.
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

love sucks - Page 2 Empty Re: love sucks

Postaj  sirena pet sij 14, 2011 8:58 am

..no da ne dužim mislim da je seks bitniji od ljubavi....jer kad se prestaneš seksti onda se prestaneš i ljubiti...


Eto sad se s tobom ne slažem te ću ti dati veliki minus.


Čini mi se da si jednom napisala da si i ti riba u horoskopu......ma ne, nisi jer ribice niti ovako pišu o seksu niti razmišljaju na način da je seks važniji od ljubavi.Ti si neki vatreni znak poput škorpiona,bika ili tak nekaj jer njima je seks važniji od ljubavi.
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

love sucks - Page 2 Empty Re: love sucks

Postaj  lavica pet sij 14, 2011 9:07 am

evo tebi još jedan plusić...ma jutros nakon pokore shvatila da sam ja jako bezosjećajna...velika egoistična lavica....a kak si ti ženo bez dlake na jeziku....smije li muž znati da se igraš sa svojom malom ribicom Very Happy Razz
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

love sucks - Page 2 Empty Re: love sucks

Postaj  sirena pet sij 14, 2011 9:38 am

lavica je napisao/la:evo tebi još jedan plusić...ma jutros nakon pokore shvatila da sam ja jako bezosjećajna...velika egoistična lavica....a kak si ti ženo bez dlake na jeziku....smije li muž znati da se igraš sa svojom malom ribicom Very Happy Razz

Ma ne, ne igram se ja sa svojom malom ribicom, već moj muž ima morskog vuka pa eto igara bez granca. Very Happy
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

love sucks - Page 2 Empty Re: love sucks

Postaj  lavica pet sij 14, 2011 9:44 am

u jebal ga vrag ja o djeci a ti nama o vuku...vidim ja i u tebi pajki lavica...dala bi ti plusić ali admin mi zabranio nema više reputacija sa moje strane....to mi je baš super ono ko fack off...no to neide tebe ribice... Very Happy
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

love sucks - Page 2 Empty Re: love sucks

Postaj  silver fox pet sij 14, 2011 2:37 pm

evo kak nas mulja: - ne igra se s ribicom - ma nemoj ?
love sucks - Page 2 1f3be8243b47178b9f147b39ea2bb67f
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

love sucks - Page 2 Empty Re: love sucks

Postaj  blinky sub sij 15, 2011 6:36 pm

lavica je napisao/la:evo tebi još jedan plusić...ma jutros nakon pokore shvatila da sam ja jako bezosjećajna...velika egoistična lavica....a kak si ti ženo bez dlake na jeziku....smije li muž znati da se igraš sa svojom malom ribicom Very Happy Razz


što se ovog gore tiče imam ti za reči samo jedno, dobro možda ima i malo više od jednog - seri kvake na drugoj ljivadi alien tongue pig
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

love sucks - Page 2 Empty Re: love sucks

Postaj  ajasofia sub sij 15, 2011 7:29 pm

blinky je napisao/la:
lavica je napisao/la:evo tebi još jedan plusić...ma jutros nakon pokore shvatila da sam ja jako bezosjećajna...velika egoistična lavica....a kak si ti ženo bez dlake na jeziku....smije li muž znati da se igraš sa svojom malom ribicom Very Happy Razz


što se ovog gore tiče imam ti za reči samo jedno, dobro možda ima i malo više od jednog - seri kvake na drugoj ljivadi alien tongue pig

Embarassed misliš na svome dvorišću... Neutral
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

love sucks - Page 2 Empty Re: love sucks

Postaj  blinky sub sij 15, 2011 7:38 pm

ajasofia je napisao/la:
blinky je napisao/la:
lavica je napisao/la:evo tebi još jedan plusić...ma jutros nakon pokore shvatila da sam ja jako bezosjećajna...velika egoistična lavica....a kak si ti ženo bez dlake na jeziku....smije li muž znati da se igraš sa svojom malom ribicom Very Happy Razz


što se ovog gore tiče imam ti za reči samo jedno, dobro možda ima i malo više od jednog - seri kvake na drugoj ljivadi alien tongue pig

Embarassed misliš na svome dvorišću... Neutral


e, ovo bu zludilo Vess ovo naveliko citiranje Smile


ja ja, na svom dvorišću.......Smile
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

love sucks - Page 2 Empty Re: love sucks

Postaj  ajasofia sub sij 15, 2011 7:48 pm

blinky je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:
blinky je napisao/la:
lavica je napisao/la:evo tebi još jedan plusić...ma jutros nakon pokore shvatila da sam ja jako bezosjećajna...velika egoistična lavica....a kak si ti ženo bez dlake na jeziku....smije li muž znati da se igraš sa svojom malom ribicom Very Happy Razz


što se ovog gore tiče imam ti za reči samo jedno, dobro možda ima i malo više od jednog - seri kvake na drugoj ljivadi alien tongue pig

Embarassed misliš na svome dvorišću... Neutral


e, ovo bu zludilo Vess ovo naveliko citiranje Smile


ja ja, na svom dvorišću.......Smile

pa kaj ne kužiš da je meni naša draga vess poklonila baš ovo necenzurirano dvorišće da radim kaj oću dok ona buksa na njuškalu...baš me zanima kaj joj je u glavi....ma imam neki osjećaj da bu kupila viksu?
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

love sucks - Page 2 Empty za meneme

Postaj  lavica ned sij 16, 2011 1:52 pm

lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

love sucks - Page 2 Empty Re: love sucks

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.