Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Mirko je svašta dirko I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Mirko je svašta dirko I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Mirko je svašta dirko I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Mirko je svašta dirko I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Mirko je svašta dirko I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Mirko je svašta dirko I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Mirko je svašta dirko I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Mirko je svašta dirko I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Mirko je svašta dirko I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Mirko je svašta dirko

+7
ajasofia
Admin
perzej
vess
croking
ivi
mirko
11 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Mirko je svašta dirko Empty Mirko je svašta dirko

Postaj  mirko čet pro 09, 2010 1:49 pm

Haj svima!!! Laughing
Kao što se vidi novi sam na ovom forumu i kako me nitko ne pozna otvaram ovu temu Twisted Evil
U svom životu sam probao skoro sve što se može probati. Nisam imao sex s životinjama (valjda nisu tad bile raspoložene), niti sam izvodio degutantne stvari (na američanskom: scatt, torture i sl.). Znači, i muške i žemske, sad sam sam jer više nemam volje Sad
Imao sam nekoliko super veza (od toga jednu s muškim ali samo sex). Vjerovatno me sad zbog toga osuđujete, to ne zna puno ljudi, bitno je da nisam nikom činio ništa nažao zbog takvog svog ponašanja. Ovdje zato neće niko saznati tko sam baš zato jer želim otvoreno pisati. neću vas sad gnjaviti s detaljima. Ako se tema proširi ondak ću i ja proširiti svoje pisanje... bounce

mirko

Broj postova : 10
Points : 24552
Join date : 09.12.2010

[Vrh] Go down

Mirko je svašta dirko Empty Re: Mirko je svašta dirko

Postaj  ivi čet pro 09, 2010 2:59 pm

mirko je napisao/la:Haj svima!!! Laughing
Kao što se vidi novi sam na ovom forumu i kako me nitko ne pozna otvaram ovu temu Twisted Evil
U svom životu sam probao skoro sve što se može probati. Nisam imao sex s životinjama (valjda nisu tad bile raspoložene), niti sam izvodio degutantne stvari (na američanskom: scatt, torture i sl.). Znači, i muške i žemske, sad sam sam jer više nemam volje Sad
Imao sam nekoliko super veza (od toga jednu s muškim ali samo sex). Vjerovatno me sad zbog toga osuđujete, to ne zna puno ljudi, bitno je da nisam nikom činio ništa nažao zbog takvog svog ponašanja. Ovdje zato neće niko saznati tko sam baš zato jer želim otvoreno pisati. neću vas sad gnjaviti s detaljima. Ako se tema proširi ondak ću i ja proširiti svoje pisanje... bounce
zasto osudjivati experimentiranje ... podrzavam 100% I love you
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Mirko je svašta dirko Empty Re: Mirko je svašta dirko

Postaj  croking čet pro 09, 2010 3:22 pm

mirko je napisao/la:Haj svima!!! Laughing
Kao što se vidi novi sam na ovom forumu i kako me nitko ne pozna otvaram ovu temu Twisted Evil
U svom životu sam probao skoro sve što se može probati. Nisam imao sex s životinjama (valjda nisu tad bile raspoložene), niti sam izvodio degutantne stvari (na američanskom: scatt, torture i sl.). Znači, i muške i žemske, sad sam sam jer više nemam volje Sad
Imao sam nekoliko super veza (od toga jednu s muškim ali samo sex). Vjerovatno me sad zbog toga osuđujete, to ne zna puno ljudi, bitno je da nisam nikom činio ništa nažao zbog takvog svog ponašanja. Ovdje zato neće niko saznati tko sam baš zato jer želim otvoreno pisati. neću vas sad gnjaviti s detaljima. Ako se tema proširi ondak ću i ja proširiti svoje pisanje... bounce

Ak si nekaj još naučio iz svega toga ili zaključio još bolje,,,ak je ženama dobar pimpač zašto nekad nebi bio i muškima lol!
Jedino ne podržavam trajni homosexualizam ili pederluk,brakove,posvajanje djece itd... experiment OK. jeeaa
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Mirko je svašta dirko Empty Re: Mirko je svašta dirko

Postaj  vess čet pro 09, 2010 3:40 pm

Mirko, super, možeš ovdje olakšat dušu.
Za razliku od crokinga podržavam i gay brakove, posvajanje djece itd. Za razliku od njega ne volim potajni homoseksualizam.

Meni je interesantno - jesi sad postao aseksualan?


Zadnja promjena: vess; čet pro 09, 2010 3:41 pm; ukupno mijenjano 1 put.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Mirko je svašta dirko Empty Re: Mirko je svašta dirko

Postaj  perzej čet pro 09, 2010 3:40 pm

I ja sam se u vojsci malo zanio,pa smo se ja i kolega malo zabavili,ali nismo išli do kraja jer mi se nije svidilo,on je bio baš za sex,ja ne.
Ali ok,možda danas i bi.Usputni sex podržavam.
Ali nešto ozbiljno između muškarca mi je neprirodno,kao brak.

perzej

Broj postova : 4
Points : 24551
Join date : 08.12.2010

[Vrh] Go down

Mirko je svašta dirko Empty Re: Mirko je svašta dirko

Postaj  croking čet pro 09, 2010 3:55 pm

vess je napisao/la:Mirko, super, možeš ovdje olakšat dušu.
Za razliku od crokinga podržavam i gay brakove, posvajanje djece itd. Za razliku od njega ne volim potajni homoseksualizam.

Meni je interesantno - jesi sad postao aseksualan?

Kakva bi djeca po tvome mogla biti odgojena u takvom braku?
Samo sa strašnim traumama.Zamisli u školi kakvim bi torturama bili izloženi.
Podržavam homosex tko hoće,,,i zašto bi to moralo biti javno,izloženo pritiscima i osudama društva?Nek se jebe tko skim hoće i gdje,ali čemu to nametati onima koji neće i koji to ne smatraju normalnim.Zašto bi to morao netko znati?
Meni je to ok,ko to drži za sebe,ali ne podržavam brakove i posvajanje djece i nametanje homosexualizma zajednici kao nešto normalno.Da je normalan brak među muškarcima,onda bi mogli i rađat.Ukratko.


croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Mirko je svašta dirko Empty Re: Mirko je svašta dirko

Postaj  croking čet pro 09, 2010 4:08 pm

Pitanjce,Mirko,,,jesi se ispovjedio svećeniku????? ha ha!!! lol! možda si i tamo mogo naći nešto za ubost ha ha!!! bounce

S obzirom na tvoju ispovjed,ipak je dobra ona stara izreka: Istina oslobođa!
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Mirko je svašta dirko Empty Re: Mirko je svašta dirko

Postaj  vess čet pro 09, 2010 4:42 pm

Perzej i croking, pravi ste licemjeri Sad

Croking za tebe šljaka ispovijed? Meni je zato jasno upozorenje - ako netko puno plazi po oltaru, ziher je veliki grešnik.

Djeca bi kod ok gayeva ispala puno bolja nego kod heterića koji djecu ne znaju odgajati (većina). Sposobnost odgoja ne ovisi o seksualnoj orijentaciji.

A ako društvo maltretira gayeve ili njihovu posvojenu djecu - jasno je s kim tu nešto nije u redu. S društvom - i to društvo se treba mijenjati.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Mirko je svašta dirko Empty Re: Mirko je svašta dirko

Postaj  croking čet pro 09, 2010 5:23 pm

vess je napisao/la:Perzej i croking, pravi ste licemjeri Sad

Croking za tebe šljaka ispovijed? Meni je zato jasno upozorenje - ako netko puno plazi po oltaru, ziher je veliki grešnik.

Djeca bi kod ok gayeva ispala puno bolja nego kod heterića koji djecu ne znaju odgajati (većina). Sposobnost odgoja ne ovisi o seksualnoj orijentaciji.

A ako društvo maltretira gayeve ili njihovu posvojenu djecu - jasno je s kim tu nešto nije u redu. S društvom - i to društvo se treba mijenjati.

Ako nisi skužila opaska o ispovjedi je humoristična.Ne ispovjedam se. O djeci i odgoju već smo prije zaključili da previše negativno općenito na to gledaš,odnos roditelji djeca,obitelj itd. za tebe je nešto negativno stoga, nisi po tom pitanju objektivna.
Šta znači ok gay?
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Mirko je svašta dirko Empty Re: Mirko je svašta dirko

Postaj  vess čet pro 09, 2010 6:39 pm

Skužila sam ironiju, ali mnogi nisu ironični, već fakat plaze po oltaru za ozbiljno.
Mislim da sam objektivna jer promatram oko sebe kakvi su dječje roditeljski odnosi i to je katastrofa.

Ok gay - kao i svaki ok čovjek - da je dobar plus da ima pedagoške talente.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Mirko je svašta dirko Empty Re: Mirko je svašta dirko

Postaj  Admin čet pro 09, 2010 6:44 pm


Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Mirko je svašta dirko Empty Re: Mirko je svašta dirko

Postaj  ajasofia čet pro 09, 2010 6:51 pm

Admin je napisao/la:
seljačina nakaradna...i takvima se dižu ruke i glasovi...jadna sam ti majko moja...što nije tako hrabar kad je u pitanju njegova žena...onda šuti ko kurva.. ma nedam ti plusić da si još jednom admin...evo prilike za baniranje... bounce bounce bounce
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Mirko je svašta dirko Empty Re: Mirko je svašta dirko

Postaj  Admin čet pro 09, 2010 6:58 pm

ajasofia je napisao/la:
Admin je napisao/la:
seljačina nakaradna...i takvima se dižu ruke i glasovi...jadna sam ti majko moja...što nije tako hrabar kad je u pitanju njegova žena...onda šuti ko kurva.. ma nedam ti plusić da si još jednom admin...evo prilike za baniranje... bounce bounce bounce

da se razumijem potpuno se slažem s tobom što se tiče rojsa! on je teški idiot i primitivac.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Mirko je svašta dirko Empty Re: Mirko je svašta dirko

Postaj  perzej čet pro 09, 2010 7:07 pm

ajasofia je napisao/la:
Admin je napisao/la:
seljačina nakaradna...i takvima se dižu ruke i glasovi...jadna sam ti majko moja...što nije tako hrabar kad je u pitanju njegova žena...onda šuti ko kurva.. ma nedam ti plusić da si još jednom admin...evo prilike za baniranje... bounce bounce bounce


je primitivac al ovaj govor mu je za umrjet,od smijeha,,, "ko varen zec" ha ha Very Happy

perzej

Broj postova : 4
Points : 24551
Join date : 08.12.2010

[Vrh] Go down

Mirko je svašta dirko Empty Re: Mirko je svašta dirko

Postaj  Admin čet pro 09, 2010 7:22 pm


Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Mirko je svašta dirko Empty Re: Mirko je svašta dirko

Postaj  croking čet pro 09, 2010 7:31 pm

Admin je napisao/la:

"drug Račan nije peder"....."mnogi muški se preplaše žena pa postanu pederi" ha ha čto to žene maju med nogami pa se muškadija splaši?Em to grize?Ili se splaše kad nestanu u tim dubinama i ponorima ha ha lol! zakon su
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Mirko je svašta dirko Empty Re: Mirko je svašta dirko

Postaj  ajasofia čet pro 09, 2010 7:34 pm

Admin je napisao/la:
nebi ja sa takvim ni ovce čuvala...mislim da ima mali kompleks maloga...no baš me briga to ti je njegov problem...mene takvi zaobilaze ko da sam ih pošteđena...seljačina nakaradna...nije mi nimalo smješan... Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven sa takvima u evropu jebote koji seronja...
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Mirko je svašta dirko Empty Re: Mirko je svašta dirko

Postaj  ajasofia čet pro 09, 2010 7:37 pm

croking je napisao/la:
Admin je napisao/la:

"drug Račan nije peder"....."mnogi muški se preplaše žena pa postanu pederi" ha ha čto to žene maju med nogami pa se muškadija splaši?Em to grize?Ili se splaše kad nestanu u tim dubinama i ponorima ha ha lol! zakon su
ti si stomašni pljesač...baš si cukreni...ja danas htjela staviti svoj avatar ali zapelo...morti sutra uspijem.... Very Happy volim te stomakaste...
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Mirko je svašta dirko Empty Re: Mirko je svašta dirko

Postaj  lavica uto pro 28, 2010 11:05 pm

Ja svakako imam veliki seksualni apetit. Nedavno sam svršila sa lavom u roku od sekunde. No kako ga nije vadio sedam sati prestala sam brojati nakon tri minute. Nego najviše mi se sviđa kad me grizu i čupaju za grivu. Dole sam glatka i slatka. Znam ponekad zadovoljiti i koze i jarčeve. No ne ponude mi dobar orgazam. Zato ih izbjegavam kao i magarce. Najugodnije iskustvo mi je kad mi je lav gurnuo kurac u usta pa sam zbog grča u ustima morala pušiti tri minute. To je bio prvi put da je brzo svršio.
Sad moram ići lav se probudio. No jedva čekam da vas čujem. Ćao.
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

Mirko je svašta dirko Empty Re: Mirko je svašta dirko

Postaj  vess sri pro 29, 2010 12:43 am

lol!
Ostala sam bez riječi.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Mirko je svašta dirko Empty Re: Mirko je svašta dirko

Postaj  lavica sri pro 29, 2010 2:46 pm

vess je napisao/la: lol!
Ostala sam bez riječi.
Drago mi je. Znači nisi zainteresiran.
Odoh onda dalje. Sad
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

Mirko je svašta dirko Empty Re: Mirko je svašta dirko

Postaj  vess sri pro 29, 2010 3:17 pm

Odi na iskricu, a može i smokva. Tam će biti bolje berbe, ovo je forum zajebanata bez specificiranih ambicija u VL.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Mirko je svašta dirko Empty Re: Mirko je svašta dirko

Postaj  lavica sri pro 29, 2010 4:17 pm

vess je napisao/la:Odi na iskricu, a može i smokva. Tam će biti bolje berbe, ovo je forum zajebanata bez specificiranih ambicija u VL.
Nekako ću ipak ostati zbog tebe.
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

Mirko je svašta dirko Empty Re: Mirko je svašta dirko

Postaj  vess sri pro 29, 2010 4:24 pm

Ajd meni drago. Možda vremenom usvojiš i neobavezno čavrljanje koje je ovdje u điru.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Mirko je svašta dirko Empty Re: Mirko je svašta dirko

Postaj  silver fox sri pro 29, 2010 10:23 pm

lavica je napisao/la:Ja svakako imam veliki seksualni apetit. Nedavno sam svršila sa lavom u roku od sekunde. No kako ga nije vadio sedam sati prestala sam brojati nakon tri minute. Nego najviše mi se sviđa kad me grizu i čupaju za grivu. Dole sam glatka i slatka. Znam ponekad zadovoljiti i koze i jarčeve. No ne ponude mi dobar orgazam. Zato ih izbjegavam kao i magarce. Najugodnije iskustvo mi je kad mi je lav gurnuo kurac u usta pa sam zbog grča u ustima morala pušiti tri minute. To je bio prvi put da je brzo svršio.
Sad moram ići lav se probudio. No jedva čekam da vas čujem. Ćao.

evo tek je stigla i već ju lav hoće zagušit ...
i to tupim predmetom .
sva sreća da se tu piše jer da pričamo tebe bi s punim ustima fakat teško razmeli .
Mirko je svašta dirko AddEmoticons04228Mirko je svašta dirko Emot177
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Mirko je svašta dirko Empty Re: Mirko je svašta dirko

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.