Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Fondovi za naivce I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Fondovi za naivce I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Fondovi za naivce I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Fondovi za naivce I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Fondovi za naivce I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Fondovi za naivce I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Fondovi za naivce I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Fondovi za naivce I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Fondovi za naivce I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Fondovi za naivce

3 posters

Go down

Fondovi za naivce Empty Fondovi za naivce

Postaj  croking pon kol 30, 2010 8:21 pm

Najjednostavniji način za uzet lovu naivnima. Daš novce,oni ti obećaju brda i doline,za te dvi tri godine sve propadne i ko te j... a ekipa/čitaj Židovi) banči sa tuđom lovom i ulaže.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Fondovi za naivce Empty Re: Fondovi za naivce

Postaj  ivi uto kol 31, 2010 6:30 am

croking je napisao/la:Najjednostavniji način za uzet lovu naivnima. Daš novce,oni ti obećaju brda i doline,za te dvi tri godine sve propadne i ko te j... a ekipa/čitaj Židovi) banči sa tuđom lovom i ulaže.
imas ljudi koji su finu lovu tako zaradili al boze moj sve je to kocka moze bit dobra zarada a mozes sve izgubit..
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Fondovi za naivce Empty Re: Fondovi za naivce

Postaj  croking uto kol 31, 2010 2:07 pm

ivi je napisao/la:
croking je napisao/la:Najjednostavniji način za uzet lovu naivnima. Daš novce,oni ti obećaju brda i doline,za te dvi tri godine sve propadne i ko te j... a ekipa/čitaj Židovi) banči sa tuđom lovom i ulaže.
imas ljudi koji su finu lovu tako zaradili al boze moj sve je to kocka moze bit dobra zarada a mozes sve izgubit..


Priča sa fondovima kreće sa usponom cijena dionica,i pričom o zaradi,a ništa ne radiš,,,,"organizacije" osnivaju fondove,nudeći dobru zaradu,većinom kroz vrijednosne papire,dionice,novci se oročavaju na godinu,dvije,tri,što duže oročavanje,bolja zarada,i na grafu,stalnim rastom dionica,povećava se zarada ulagača,,,"organizacije" novcom ulagača,kupuju dionice,jeftino, i vrtaglovo im dižu cijene,ljudi zaluđeni pohlepom ulažu,oročavaju novce,a onda,,,puff,,,fondovi počeše propadati a cijene dionica skočiše još više,ljudi u strahu počinju vaditi iz fondova što se spasiti da,i brže bolje kupuju dionice,sada po jako skupoj cijeni(npr Ingra,cijena dionice 2007 46.000,00 a 2009 45,kn) u međuvremenu,"organizacije" kupuju zlato po jako jeftinoj cijeni "unca" po 250 Dolara,i onda,,, puff,,,padaju burze,uloženi novac nestaje,ljudi bankrotiraju,a cijena zlata skače na 1.450,00 dolara "unca" poskupljuje 5 puta,zato jer postaje jedino vrijedno platežno sredstvo,i onda "organizacije" prodaju zlato po pet puta većoj cijeni.


Ja znam par mešetera koji su prvih godina zaradili lovu,ali su zadnjih godina,s dolaskom krize popušili,tak da ajd,neki su i na nekom dobitku,,,znam par običnih ljudi koji htjeli zaraditi lovu,formulom,"daš lovu a ona sama ide" i popušili su po 5-do 10 Eura.Malo ih je baš da su nešto zardili,većina je nasamarena,zbog gore opisanog cilja,"organizacija"!!Nije ova kriza slučajno se desila!Slučajno ne postoji!


















croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Fondovi za naivce Empty Re: Fondovi za naivce

Postaj  despot uto kol 31, 2010 4:43 pm

croking je napisao/la:Najjednostavniji način za uzet lovu naivnima. Daš novce,oni ti obećaju brda i doline,za te dvi tri godine sve propadne i ko te j... a ekipa/čitaj Židovi) banči sa tuđom lovom i ulaže.

@"croking",eto to smo mo mi i naše razmišljanje,uvijek su drugi lopovi i prevarantine mogu vjerovati,i ne mogu se sližiti sa takvim razmišljanjima. Pa sve ovo što je opljačkano,od početka rata...pa nije valjda da su židovi samo...tko je bio VLAST...tko je dozvolio osnivanje Štedno-kreditnih zadruga,ljudi,pamet u glavu,pobjedom na izborima 90 godine,HDZ-e,i Predsjednik Republike.oplili su startni pištolj,za opću pljačku imovine,koju su građani Hrvatske stvarali 50 godina,planska pljačka-propašću banaka-najprije dozvoli da se osnivaju,pa onda povećavaj rezerve direktiva HNB-a,simulirane dokapitalizacije,kao povećajmo temeljni kapital,i svi koji su uložili bankrotirali,hehehe uz blagoslov Vlade/Mateša/ i Predsjednika/Tuđman/,i nama..netko kriv-nema drugi sami,sami sebe krademo varamo i lažemo,zato ćemo i sad...zbog takvog ponašanja opet ruknut,već jesmo...sad samo kao "raga" koja krepava otresamo nogama. Baš je dobro...vidjeti te opet..;-))
PS ima li netko ovdje,tko sluša,tko čita,sklonite te reklame,ja sad ne mogu ispraviti štamparske greške jer ne vidim od reklame...a sa,pun mi je kuac...ovog napominjanja...a da nitko ne reagira...doviđenja...igrajte se...sami kad ste dovoljni sebi,a ne radi članstva...adio!
despot
despot

Broj postova : 58
Points : 25141
Join date : 23.08.2010
Age : 51
Lokacija : RH

[Vrh] Go down

Fondovi za naivce Empty Re: Fondovi za naivce

Postaj  croking uto kol 31, 2010 5:18 pm

despot je napisao/la:
croking je napisao/la:Najjednostavniji način za uzet lovu naivnima. Daš novce,oni ti obećaju brda i doline,za te dvi tri godine sve propadne i ko te j... a ekipa/čitaj Židovi) banči sa tuđom lovom i ulaže.

@"croking",eto to smo mo mi i naše razmišljanje,uvijek su drugi lopovi i prevarantine mogu vjerovati,i ne mogu se sližiti sa takvim razmišljanjima. Pa sve ovo što je opljačkano,od početka rata...pa nije valjda da su židovi samo...tko je bio VLAST...tko je dozvolio osnivanje Štedno-kreditnih zadruga,ljudi,pamet u glavu,pobjedom na izborima 90 godine,HDZ-e,i Predsjednik Republike.oplili su startni pištolj,za opću pljačku imovine,koju su građani Hrvatske stvarali 50 godina,planska pljačka-propašću banaka-najprije dozvoli da se osnivaju,pa onda povećavaj rezerve direktiva HNB-a,simulirane dokapitalizacije,kao povećajmo temeljni kapital,i svi koji su uložili bankrotirali,hehehe uz blagoslov Vlade/Mateša/ i Predsjednika/Tuđman/,i nama..netko kriv-nema drugi sami,sami sebe krademo varamo i lažemo,zato ćemo i sad...zbog takvog ponašanja opet ruknut,već jesmo...sad samo kao "raga" koja krepava otresamo nogama. Baš je dobro...vidjeti te opet..;-))
PS ima li netko ovdje,tko sluša,tko čita,sklonite te reklame,ja sad ne mogu ispraviti štamparske greške jer ne vidim od reklame...a sa,pun mi je kuac...ovog napominjanja...a da nitko ne reagira...doviđenja...igrajte se...sami kad ste dovoljni sebi,a ne radi članstva...adio!

Mislim da si me skroz,krivo shvatio,ne mislim da je itko drugi kriv za našu situaciju i naše lopovluke,to što nas drugi iskorištavaju,opet smo si sami krivi.

Ovo što sam napisao,odnosi se na fondove,općenito,po cijelom svijetu,način kako su lako "organizacije" došle do love,pomoću fondova.Bdw,iza "organizacija" znamo da stoji Davidova zvijezda.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Fondovi za naivce Empty Re: Fondovi za naivce

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.