Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Haag i Gotovina i pravda - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Haag i Gotovina i pravda - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Haag i Gotovina i pravda - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Haag i Gotovina i pravda - Page 2 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Haag i Gotovina i pravda - Page 2 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Haag i Gotovina i pravda - Page 2 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Haag i Gotovina i pravda - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Haag i Gotovina i pravda - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Haag i Gotovina i pravda - Page 2 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Haag i Gotovina i pravda

+4
despot
ivi
Miskec
croking
8 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Haag i Gotovina i pravda - Page 2 Empty Re: Haag i Gotovina i pravda

Postaj  Admin pon pro 06, 2010 7:53 pm

ajasofia je napisao/la:
Admin je napisao/la:Presuda Gotovini za mjesec dana, bit će interesantno vidjeti kakva će biti!
kakva god bila bit će nepravedna kao i sve presude...apsurdne i daleko od istine Twisted Evil

slažem se, pravo i pravda su različite stvari.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Haag i Gotovina i pravda - Page 2 Empty Re: Haag i Gotovina i pravda

Postaj  croking pon pro 06, 2010 8:08 pm

Admin je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:
Admin je napisao/la:Presuda Gotovini za mjesec dana, bit će interesantno vidjeti kakva će biti!
kakva god bila bit će nepravedna kao i sve presude...apsurdne i daleko od istine Twisted Evil

slažem se, pravo i pravda su različite stvari.

Mao tse tung,reče: "Pravda dolazi iz cijevi topa!" Tko je jači on kroji pravdu,mi smo propustili trenutke da skrojimo pravdu po svojoj njeri.Skrojili su je razbojnici i stranci.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Haag i Gotovina i pravda - Page 2 Empty Re: Haag i Gotovina i pravda

Postaj  Admin pon pro 06, 2010 8:15 pm

croking je napisao/la:
Admin je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:
Admin je napisao/la:Presuda Gotovini za mjesec dana, bit će interesantno vidjeti kakva će biti!
kakva god bila bit će nepravedna kao i sve presude...apsurdne i daleko od istine Twisted Evil

slažem se, pravo i pravda su različite stvari.

Mao tse tung,reče: "Pravda dolazi iz cijevi topa!" Tko je jači on kroji pravdu,mi smo propustili trenutke da skrojimo pravdu po svojoj njeri.Skrojili su je razbojnici i stranci.

nas nitko nije ništa ni pitao kad se to dogovaralo.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Haag i Gotovina i pravda - Page 2 Empty Re: Haag i Gotovina i pravda

Postaj  ajasofia pon pro 06, 2010 8:26 pm

ma ima ona jedna da je pravda spora ali dostižna...nego meni smješno kaj avanturisti imaju svojih pozitivnih strana....a što se tiče rvacke pa kaj se stvari ne otkrivaju i kaj se ne događaju promjene...pa evo gospon sergej brammerz ili kak već dao nam pozitivnu ocjenu...kak se njemu dogodilo da je mogao pogubiti tako važan dokument kak se onda nebi nama moglo dogoditi da pogubimo topničke dnevnike...nonono treba gledati pozitivno...sad će se svi grohotom nasmijati....stolica vam je vražje djelo kad je jednom zagriju neda im se grijati drugu....joj odoh ja na muziku ovo je malo zamorno...opet sam zalutala to mi se ne sviđa...vrijeme za večeru....kinder lada i toplo mliko ... Suspect
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Haag i Gotovina i pravda - Page 2 Empty Re: Haag i Gotovina i pravda

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.