Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
 Homofobija , homofobi I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
 Homofobija , homofobi I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
 Homofobija , homofobi I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
 Homofobija , homofobi I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
 Homofobija , homofobi I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
 Homofobija , homofobi I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
 Homofobija , homofobi I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
 Homofobija , homofobi I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
 Homofobija , homofobi I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Homofobija , homofobi

+4
Miskec
Crow Jane
croking
Vuger
8 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

 Homofobija , homofobi Empty Homofobija , homofobi

Postaj  Vuger pon kol 16, 2010 7:34 pm

Homofobija (od grč. homós koja znači isti, jednako i phóbos koja znači strah) je iracionalan strah[nedostaje izvor], mržnja[nedostaje izvor], predrasude ili diskriminacija prema osobama homoseksualne orijentacije i uključujući osobe koje su tako percipirane.

Institucionalna homofobija se odnosi na brojne načine kojima vlada, poslovni sektor, crkve i druge institucije i organizacije vrše diskriminaciju na temelju seksualne orijentacije[nedostaje izvor]. Za institucionalnu homofobiju se često korist naziv heteroseksizam.

Kulturalna, kolektivna ili društvena homofobija se odnosi na društvene norme i standarde koji diktiraju uvjerenje kako je biti heteroseksualan bolje ili moralnije nego biti lezbijke, gejevi i biseksualke/ci te da svatko jest ili bi trebao biti heteroseksualan. I za kulturalnu homofobiju se koristi naziv heteroseksizam.

Homofob je naziv za osobu bilo kojeg spola koja otvoreno izražava mržnju prema osobama homoseksualne orijentacije.

Jeste li homofob?
Znate li homofoba?
Što mislite o njime?
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

 Homofobija , homofobi Empty Re: Homofobija , homofobi

Postaj  croking pon kol 16, 2010 8:07 pm

Homofobija je izmišljena riječ iz razloga otprilike kao i antisemitizam,znači da bi se zaštitila određena grupa ljudi od osude ostataka društva ili svijeta.Ako kažeš da Židovi posjeduju sve najače kompanije i banke i da upravljaju kapitalom i zapravo na taj način,reketare narode,isisavaju bogastava iz malih zemalja,ili kažeš jednostavno da je recimo Ivo Goldstein,lažov,reći će da si antisemit.Ako kažeš da se ne slažeš sa načinom na koji pederi promoviraju svoju sexualnu orjentaciju,reći da si homofob.A ja pitam,zašto bi ja mrzio nekog pedera ili lezbu?Pa to je njihov izbor,samo ne želim da se to normalnim ljudima natura kao nešto normalno i prirodno,jer su oni eto vidjeli,kako se pingvini guze,pa ako su pingvini pederi,logično je da su i ljudi.To je logika homosexualaca,na razini pingvinske svijesti i životinjskog nagona.A svaki normalan čovjek ne osjeća ništa prema homićima,pogotovo ne mržnju,jer nas kršćane uči Sveto pismo da ne mrzimo,nikoga.Tako da je homofobija,čista glupost.A ja ću se boriti na sve načini da svoju djecu zaštitim od takve propagande i opišem im pederluk,otprilike kao i narkomaniju.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

 Homofobija , homofobi Empty Re: Homofobija , homofobi

Postaj  Crow Jane pet kol 20, 2010 7:48 pm

Nadam se da će tvoja djeca koristiti i druge izvore spoznaje.


Crow Jane
Crow Jane

Broj postova : 62
Points : 25178
Join date : 16.08.2010

[Vrh] Go down

 Homofobija , homofobi Empty Re: Homofobija , homofobi

Postaj  croking pet kol 20, 2010 8:57 pm

Crow Jane je napisao/la:Nadam se da će tvoja djeca koristiti i druge izvore spoznaje.

Vjerovatno hoće,ali tada će već biti imuni na propagandu Jutarnjeg, 24 sata,Margelovog instituta i ostalih "masonskih" glasila.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

 Homofobija , homofobi Empty Re: Homofobija , homofobi

Postaj  Miskec pet kol 20, 2010 9:36 pm

croking je napisao/la:Homofobija je izmišljena riječ iz razloga otprilike kao i antisemitizam,znači da bi se zaštitila određena grupa ljudi od osude ostataka društva ili svijeta.Ako kažeš da Židovi posjeduju sve najače kompanije i banke i da upravljaju kapitalom i zapravo na taj način,reketare narode,isisavaju bogastava iz malih zemalja,ili kažeš jednostavno da je recimo Ivo Goldstein,lažov,reći će da si antisemit.Ako kažeš da se ne slažeš sa načinom na koji pederi promoviraju svoju sexualnu orjentaciju,reći da si homofob.A ja pitam,zašto bi ja mrzio nekog pedera ili lezbu?Pa to je njihov izbor,samo ne želim da se to normalnim ljudima natura kao nešto normalno i prirodno,jer su oni eto vidjeli,kako se pingvini guze,pa ako su pingvini pederi,logično je da su i ljudi.To je logika homosexualaca,na razini pingvinske svijesti i životinjskog nagona.A svaki normalan čovjek ne osjeća ništa prema homićima,pogotovo ne mržnju,jer nas kršćane uči Sveto pismo da ne mrzimo,nikoga.Tako da je homofobija,čista glupost.A ja ću se boriti na sve načini da svoju djecu zaštitim od takve propagande i opišem im pederluk,otprilike kao i narkomaniju.

croking, ovo neće izaći na dobro, sve više se slažemo. Šalim se za ovo prvo naravno. Podržavam tvoj stav po pitanju ped.. ovaj homoseksualaca i nema šanse da defiluju centrom Beograda i prave paradu egzibicija. Neću učestvovati u kolektivnom deljenju spoznaje njihovog greha, ne stoji mi da se mlatim na ulici, ali momci za uterivannje spoznaje pederskog greha imaju moju podršku, pa me zovite kako vam drago, ali onaj gore je davno odlučio čemu služi dupe.
Još nešto, za sve vas koji me budete opleli imam jedno pitanje:"Kako bi ste reagovali da vam se na vratima pojavi sin jedinac sa muškarcem pored sebe i predstavi ga kao svog dečka, koji je došao da traži ruku vašeg sina? Da li ćete s ponosom poslati pozivnice prijateljima i rodbini, koja bi od prilike glasila:" Povodom udaje našeg sina jedinca, pozivamo Vas da svojim prisustvom uveličate porodično veselje....
Otidite do ogledala, pogledajte se i dajte sebi odgovor, bez gutanja knedli i samoubeđivanja da je to baš cool.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

 Homofobija , homofobi Empty Re: Homofobija , homofobi

Postaj  Crow Jane pet kol 20, 2010 10:01 pm

Ne bih uopće razmišljala o rodbini i susjedima, lijepo bih ugostila odabranika svoga sina i čestitala im na ljubavi...jedino to je i bitno Very Happy
Crow Jane
Crow Jane

Broj postova : 62
Points : 25178
Join date : 16.08.2010

[Vrh] Go down

 Homofobija , homofobi Empty Re: Homofobija , homofobi

Postaj  Miskec pet kol 20, 2010 11:02 pm

Lako je sa ove distance i kada su deca u dobi kada o tome jos i ne razmišljaju, pogotovo ne klipani, za razliku od pametnica. Kada bude počeo da im se budi osećaj za telo, kako svoje tako i tuđe, svako će poželeti da im deca budu opredeljena ka suprotnom polu, šta više neće niti razmišljati o tome, smatrajući to sudbonosnim.
Ne verujem da bi baš tako olako prihvatila odluku o tome. U prilog mojoj tezi govori da ipak, sramote radi (najverovatnije) ne bi pozivala rodbinu, prijatelje, koji će na koncu saznati, a ovo nije SAD ili Holandija, ... Biće odbačeni, izvrnuti ruglu, distancirani poslovno. Valjda to nije budućnost koju žele roditelji?
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

 Homofobija , homofobi Empty Re: Homofobija , homofobi

Postaj  Admin sub kol 21, 2010 11:41 am

Miskec je napisao/la:Lako je sa ove distance i kada su deca u dobi kada o tome jos i ne razmišljaju, pogotovo ne klipani, za razliku od pametnica. Kada bude počeo da im se budi osećaj za telo, kako svoje tako i tuđe, svako će poželeti da im deca budu opredeljena ka suprotnom polu, šta više neće niti razmišljati o tome, smatrajući to sudbonosnim.
Ne verujem da bi baš tako olako prihvatila odluku o tome. U prilog mojoj tezi govori da ipak, sramote radi (najverovatnije) ne bi pozivala rodbinu, prijatelje, koji će na koncu saznati, a ovo nije SAD ili Holandija, ... Biće odbačeni, izvrnuti ruglu, distancirani poslovno. Valjda to nije budućnost koju žele roditelji?

slažem se. niti jedan političar na balkanu nije priznao da je gay. a gradonačelnik napulja u katoličkoj italiji je deklarirani gay i to mu nimalo ne šteti u karijeri. mi zaostajemo po tome jako puno i za katoličkim zemljama, isto tako je i s pravoslavnim zemljama u kojima je gay populacija u ilegali.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

 Homofobija , homofobi Empty Re: Homofobija , homofobi

Postaj  croking sub kol 21, 2010 11:50 am

Admin je napisao/la:
Miskec je napisao/la:Lako je sa ove distance i kada su deca u dobi kada o tome jos i ne razmišljaju, pogotovo ne klipani, za razliku od pametnica. Kada bude počeo da im se budi osećaj za telo, kako svoje tako i tuđe, svako će poželeti da im deca budu opredeljena ka suprotnom polu, šta više neće niti razmišljati o tome, smatrajući to sudbonosnim.
Ne verujem da bi baš tako olako prihvatila odluku o tome. U prilog mojoj tezi govori da ipak, sramote radi (najverovatnije) ne bi pozivala rodbinu, prijatelje, koji će na koncu saznati, a ovo nije SAD ili Holandija, ... Biće odbačeni, izvrnuti ruglu, distancirani poslovno. Valjda to nije budućnost koju žele roditelji?

slažem se. niti jedan političar na balkanu nije priznao da je gay. a gradonačelnik napulja u katoličkoj italiji je deklarirani gay i to mu nimalo ne šteti u karijeri. mi zaostajemo po tome jako puno i za katoličkim zemljama, isto tako je i s pravoslavnim zemljama u kojima je gay populacija u ilegali.



Ne bih rekao da zaostajemo,nego da smo na pravom putu i slijedimo i poštujemo,Kristov nauk, Božje zakone,i ljudsku prirodu,za razliku od ostalih poremećenih društava.A Beogradu svaka čast na stavu i otporu prema tome zlu,mi nažalost zaostajemo za njima.












croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

 Homofobija , homofobi Empty Re: Homofobija , homofobi

Postaj  croking sub kol 21, 2010 11:53 am

Crow Jane je napisao/la:Ne bih uopće razmišljala o rodbini i susjedima, lijepo bih ugostila odabranika svoga sina i čestitala im na ljubavi...jedino to je i bitno Very Happy


I svi se grohotom nasmijaše ha ha.... Very Happy
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

 Homofobija , homofobi Empty Re: Homofobija , homofobi

Postaj  Miskec sub kol 21, 2010 12:10 pm

U Srbiji se zna da je Miloš Aligrudić iz DSS-a homoseksualac, to izgleda samo on ne želi da se (sa)zna. Poznat je po nadimku dečko u hulahopkama. Pogodite zašto?
A njegov pokojni otac Slobodan Aligrudić bard glumišta (setite se "Otac na službenom putu, Sećaš li se Doli Bel") skoro sto uloga u filmovima , čovek se prevrće u gorbu!
Ti latentni homići su najgori!
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

 Homofobija , homofobi Empty Re: Homofobija , homofobi

Postaj  Admin sub kol 21, 2010 12:52 pm

Miskec je napisao/la:U Srbiji se zna da je Miloš Aligrudić iz DSS-a homoseksualac, to izgleda samo on ne želi da se (sa)zna. Poznat je po nadimku dečko u hulahopkama. Pogodite zašto?
A njegov pokojni otac Slobodan Aligrudić bard glumišta (setite se "Otac na službenom putu, Sećaš li se Doli Bel") skoro sto uloga u filmovima , čovek se prevrće u gorbu!
Ti latentni homići su najgori!

pa Haider je bio gay, a veliki desničar. među desničarskim političarima ima više gayeva jer oni koji su jako protiv toga to čine da sakriju vlastitu orijentaciju.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

 Homofobija , homofobi Empty Re: Homofobija , homofobi

Postaj  Vuger sub kol 21, 2010 4:21 pm

..iam jedan SDP-ovac koje je priznao da je gay, a sjedi u Saboru, neznam točno koji. A u vezi toga da bi homoseksualci bili poslovno izolirani, je potpuno krivo. Jer gay populacija se razglasila u ekonomskom svijetu kao jako radišna grupa, i raste broj firmi u Hrvatskoj, koji čak i traže gay ljude da im rade.(i to na dobro plačenim poslovima.)
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

 Homofobija , homofobi Empty Re: Homofobija , homofobi

Postaj  Miskec sub kol 21, 2010 5:19 pm

Vuger je napisao/la:..iam jedan SDP-ovac koje je priznao da je gay, a sjedi u Saboru, neznam točno koji. A u vezi toga da bi homoseksualci bili poslovno izolirani, je potpuno krivo. Jer gay populacija se razglasila u ekonomskom svijetu kao jako radišna grupa, i raste broj firmi u Hrvatskoj, koji čak i traže gay ljude da im rade.(i to na dobro plačenim poslovima.)
Ma daj Vuger, zato što se trpa u dupe samim tim je boilji radnik, ma kako da ne. Baš si me ubedio, biće da je u pitanju nešto drugo:" Da to što rade im je problem pa se moraju dokazati i samim tim "ginu" na poslu". Hajde makar jednu firmu navedi, čisto da se zna.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

 Homofobija , homofobi Empty Re: Homofobija , homofobi

Postaj  Vuger sub kol 21, 2010 6:18 pm

a otkud da ja znam, to su privatne firme, a ne neke velike državne..
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

 Homofobija , homofobi Empty Re: Homofobija , homofobi

Postaj  croking sub kol 21, 2010 10:45 pm

[quote="Vuger"]..iam jedan SDP-ovac koje je priznao da je gay, a sjedi u Saboru, neznam točno koji. A u vezi toga da bi homoseksualci bili poslovno izolirani, je potpuno krivo. Jer gay populacija se razglasila u ekonomskom svijetu kao jako radišna grupa, i raste broj firmi u Hrvatskoj, koji čak i traže gay ljude da im rade.(i to na dobro plačenim poslovima.)


Ime SDPovca je Lučin,a mislim da je i Mirela Holly,,,

Što to znači gay "populacija"? Kako se razmnožava?Prst u drekec? Laughing










croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

 Homofobija , homofobi Empty Re: Homofobija , homofobi

Postaj  Miskec ned kol 22, 2010 7:49 am

Evo pozivam sve osobe heteroseksualne populacije (za nas se zna kako se razmnožavamo, onako kako je Bog rekao), da izraze svoju skolonst paradom, takođe ponosa! A zašto da ne, zar mi nemamo čime da se ponosimo, naša slonost nije nametnuta zakonima, mi ne moramo da se krijemo. Nemam zaista ništa protiv pedera, ali mi jako smeta njihov nametnuti način pokazivanja iskrivljenih seksualnih poriva. Trpajte se ako vam je to tako lepo, samo mi ostavite decu da to ne gledaju i mene da ubeđujete kao je to prirodna sklonost, koju ja, eto glup, ne kapiram i neću im čestitati na ljubavi, kao neki, širokog srca, pa makar to bio i sopstveni sin.
Biće "veselo" u Beogradu, verujte mi, kao i prošli put, iako je Tadić, pritisnut pederima sa zapada, podržao njihovu paradu, ali neće učestvovati, što je dovoljno. Možete nas zvati zaostalim Srbima, zaostalom Srbadijom, prokletim balkanskim mentalitetom (kao da ih na zapadu vole, već su morali da ih prihvate pritisnuti zakonima), ali pederi neće proći i tačka, dokle god je nas zaostalih i normanih.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

 Homofobija , homofobi Empty Re: Homofobija , homofobi

Postaj  Vuger ned kol 22, 2010 10:13 am

a mi koji nevjerujemo u Boga=?... Laughing Laughing
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

 Homofobija , homofobi Empty Re: Homofobija , homofobi

Postaj  Miskec ned kol 22, 2010 12:57 pm

Vuger je napisao/la:a mi koji nevjerujemo u Boga=?... Laughing Laughing

Vi koji ne verujete u Boga, tim pre vam je izbor lak. Ili jesi peder ili nisi po ateističkom ubeđenju, a te fore o podržavanju homoseksualnosti, samo zato što je to IN u svetu, razmislite da li je to latentna sklonost ili stvarno podrška jer, eto, prosto razumete njihovu potrebu da se trpaju u dupe. Ukoliko je to prirodno, probajte i sami, nemojte posle da vam bude žao, jer nazad nema.
Ukoliko neko ima nameru da mi nabaci teoriju da je latentna sklonost i agresivno odbijanje prirodnosti u pederskom odnosu, odgovoriću sledeće:" Ne prija mi alkohol i ne volim alkoholičare, da li to znači da sam latentni alkoholičar?
Ja verujem da ono što je stvoritelj napravio tako treba i da ostane.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25433
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

 Homofobija , homofobi Empty Re: Homofobija , homofobi

Postaj  Crow Jane ned kol 22, 2010 4:49 pm

Miskec je napisao/la:
Ne verujem da bi baš tako olako prihvatila odluku o tome. U prilog mojoj tezi govori da ipak, sramote radi (najverovatnije) ne bi pozivala rodbinu, prijatelje, koji će na koncu saznati, a ovo nije SAD ili Holandija, ... Biće odbačeni, izvrnuti ruglu, distancirani poslovno. Valjda to nije budućnost koju žele roditelji?

Hahaha ma radi kakve sramote, ne možeš zaključivati nešto što nije rečeno. Nije mi uopće stalo do tuđega mišljenja, ako je moj sin ili prijatelj gay prihvatit ću to kao normalnu stvar jer to i je normalna stvar (naravno, mislim za ljude neopterećene religijom, bogovima i popovima). Zašto bi seksualna orijentacija određivala ikoga i činila ga manje ili više vrijednim, nema razloga. Seksualnost je samo jedan dio čovjeka, a ako su neki zapeli baš za taj dio pa im se takvi ljudi gade, onda ih baš žalim!
Crow Jane
Crow Jane

Broj postova : 62
Points : 25178
Join date : 16.08.2010

[Vrh] Go down

 Homofobija , homofobi Empty Re: Homofobija , homofobi

Postaj  lilly uto kol 24, 2010 8:59 am

croking je napisao/la:Homofobija je izmišljena riječ iz razloga otprilike kao i antisemitizam,znači da bi se zaštitila određena grupa ljudi od osude ostataka društva ili svijeta.Ako kažeš da Židovi posjeduju sve najače kompanije i banke i da upravljaju kapitalom i zapravo na taj način,reketare narode,isisavaju bogastava iz malih zemalja,ili kažeš jednostavno da je recimo Ivo Goldstein,lažov,reći će da si antisemit.Ako kažeš da se ne slažeš sa načinom na koji pederi promoviraju svoju sexualnu orjentaciju,reći da si homofob.A ja pitam,zašto bi ja mrzio nekog pedera ili lezbu?Pa to je njihov izbor,samo ne želim da se to normalnim ljudima natura kao nešto normalno i prirodno,jer su oni eto vidjeli,kako se pingvini guze,pa ako su pingvini pederi,logično je da su i ljudi.To je logika homosexualaca,na razini pingvinske svijesti i životinjskog nagona.A svaki normalan čovjek ne osjeća ništa prema homićima,pogotovo ne mržnju,jer nas kršćane uči Sveto pismo da ne mrzimo,nikoga.Tako da je homofobija,čista glupost.A ja ću se boriti na sve načini da svoju djecu zaštitim od takve propagande i opišem im pederluk,otprilike kao i narkomaniju.

Potpisujem svaku napisanu!
lilly
lilly

Broj postova : 82
Points : 25258
Join date : 04.08.2010

[Vrh] Go down

 Homofobija , homofobi Empty Re: Homofobija , homofobi

Postaj  WAKA_WAKA ned kol 29, 2010 1:02 am

ja ne volim pedere! treba to zatuc sve!!
WAKA_WAKA
WAKA_WAKA

Broj postova : 52
Points : 25307
Join date : 28.08.2010
Age : 43
Lokacija : Njemacka

[Vrh] Go down

 Homofobija , homofobi Empty Re: Homofobija , homofobi

Postaj  Tomislav ned kol 29, 2010 10:18 pm

WAKA_WAKA je napisao/la:ja ne volim pedere! treba to zatuc sve!!
Simptomatičan odgovor za prikrivene homiće
Ziher si jedan od takvih Twisted Evil Twisted Evil affraid

Tomislav

Broj postova : 235
Points : 25459
Join date : 27.07.2010

[Vrh] Go down

 Homofobija , homofobi Empty Re: Homofobija , homofobi

Postaj  Vuger ned kol 29, 2010 10:47 pm

da oni koji ih najvise.mrze su homoseksualci jer se boje.
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

 Homofobija , homofobi Empty Re: Homofobija , homofobi

Postaj  WAKA_WAKA sri ruj 01, 2010 2:02 am

da bas je tako vas dva debila... onaj koji je protvi pedera taj se sigurno peder. ajde dobro neka vam bude. ali kakvo vi imate misljenje o pedofilima?? vrijedili i za njih isto, ko ih mrzi i sam je pedofili?? vas dvojica kretena sto posto volite pedofile, jel da mali supcici. volite sigurno malu djecu gledati, jeba ja vama mater idiotsku.
i sta sad kazete glupsoni??


(nadam se da cu ja prvi pokupiti cenzuru i da cu pokvariti ime ovom forumu Twisted Evil )
WAKA_WAKA
WAKA_WAKA

Broj postova : 52
Points : 25307
Join date : 28.08.2010
Age : 43
Lokacija : Njemacka

[Vrh] Go down

 Homofobija , homofobi Empty Re: Homofobija , homofobi

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.