Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Smrtna kazna I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Smrtna kazna I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Smrtna kazna I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Smrtna kazna I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Smrtna kazna I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Smrtna kazna I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Smrtna kazna I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Smrtna kazna I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Smrtna kazna I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Smrtna kazna

+4
Miskec
croking
Admin
Vuger
8 posters

Go down

Smrtna kazna Empty Smrtna kazna

Postaj  Vuger pon kol 16, 2010 7:26 pm

Da li ste za smrtnu kaznu,objasnite zasto da ili ne ?
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25329
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

Smrtna kazna Empty Re: Smrtna kazna

Postaj  Admin pon kol 16, 2010 7:28 pm

Protiv sam smrtne kazne zato što smo prošli vrijeme oko za oko zub za zub i drugo zato što je veća kazna cijeli život biti u zatvoru nego umrijeti u sekundi.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27423
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Smrtna kazna Empty Re: Smrtna kazna

Postaj  Vuger pon kol 16, 2010 7:30 pm

Slažem se, svaki život je važan, ubivši počinitelja napravili smo mu uslugu. Makar bi ja uveo mučenje natrag u zatvore Smile kao inkvizicija Laughing . Ali samo za najgnusnije zločine.
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25329
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

Smrtna kazna Empty Re: Smrtna kazna

Postaj  Admin pon kol 16, 2010 7:34 pm

Vuger je napisao/la:Slažem se, svaki život je važan, ubivši počinitelja napravili smo mu uslugu. Makar bi ja uveo mučenje natrag u zatvore Smile kao inkvizicija Laughing . Ali samo za najgnusnije zločine.

ja bi im uveo da svaki dan moraju gledati najgore prizore zločina, na tv-u naravno.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27423
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Smrtna kazna Empty Re: Smrtna kazna

Postaj  croking pon kol 16, 2010 8:13 pm

Admin je napisao/la:Protiv sam smrtne kazne zato što smo prošli vrijeme oko za oko zub za zub i drugo zato što je veća kazna cijeli život biti u zatvoru nego umrijeti u sekundi.

Načelno se slažem ali pitanje,kakve koristi da društvo hrani serijskog ubojicu,i strepi dali će pobjeći,ili biti pušten na vikend.Mislim da bi za najextremnije slučaje trebalo uvest smrtnu kaznu.Jer oni imaju teretane,TV,novine,knjižnice i netko tko se navikne i nije mu baš neka kazna provesti život u zatvoru sa osiguranom egzistencijo.Stim da bi ja uveo i obavzan rad u zatvoru,nek malo hrmbaju. Shocked Twisted Evil
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25337
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Smrtna kazna Empty Re: Smrtna kazna

Postaj  Miskec pon kol 16, 2010 9:06 pm

Slažem se sa croking-om, treba da ostane smrtna kazna, a sve one koji su protiv, dovode sebe u situaciju da im se postavi pitanje:"Kakvu kaznu zaslužuje neko ko bi recimo, silovao njihovu maloletnu ćerku i potpom je ubio, iskasapivši je"? Treba li takav da živi, treba li takav na grbači poreznika? Pitanje je surovo, ali kada imate načela "dece cveća", onda dobro razmislite šta kada se to desi vašim najbližima. Tada prestaju granice društvenog odnosa prema iskrivljenim psihotičnim pojedincima, ali samo tada i to nije u redu, jer su i tuđa deca isto tako vredna.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25358
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

Smrtna kazna Empty Re: Smrtna kazna

Postaj  Crow Jane pet kol 20, 2010 7:42 pm

Definitivno protiv, statistike ne pokazuju smanjenje zločina u državama u kojima smrtna kazna postoji, već naprotiv..U zatvoru se zločinac može rehabilitirati i još uvijek biti koristan društvu. To je barbarski čin na koji država nema pravo. Postoje i slučajevi gdje su zbog pogreške sudova ili dobrih tužitelja nevini ljudi pogubljeni..nema ih mnogo, ali i samo jedan je dovoljan!
Crow Jane
Crow Jane

Broj postova : 62
Points : 25103
Join date : 16.08.2010

[Vrh] Go down

Smrtna kazna Empty Re: Smrtna kazna

Postaj  WAKA_WAKA ned kol 29, 2010 12:54 am

ja sam isto protvi smrtne kazne! naprotiv, pedofile i ubojice nagradjiva bi novcanim nagradama i putovanjima! za 10 silovane djece krstarenje po karibima 3 mjeseca! za 5 ubojstava lez za tajland! u zatvor bi zatvara one koji ne placaju racune drzavi ili koji primaju socijalnu pomoc! i vas idiote bi zatvorio dozivotno!
WAKA_WAKA
WAKA_WAKA

Broj postova : 52
Points : 25232
Join date : 28.08.2010
Age : 43
Lokacija : Njemacka

[Vrh] Go down

Smrtna kazna Empty Re: Smrtna kazna

Postaj  Miskec ned kol 29, 2010 8:24 pm

WAKA_WAKA je napisao/la:ja sam isto protvi smrtne kazne! naprotiv, pedofile i ubojice nagradjiva bi novcanim nagradama i putovanjima! za 10 silovane djece krstarenje po karibima 3 mjeseca! za 5 ubojstava lez za tajland! u zatvor bi zatvara one koji ne placaju racune drzavi ili koji primaju socijalnu pomoc! i vas idiote bi zatvorio dozivotno!

WAKA_WAKA ti si car, čuj car KRALJ!!!
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25358
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

Smrtna kazna Empty Re: Smrtna kazna

Postaj  Miskec ned kol 29, 2010 8:47 pm

Crow Jane je napisao/la:Definitivno protiv, statistike ne pokazuju smanjenje zločina u državama u kojima smrtna kazna postoji, već naprotiv..U zatvoru se zločinac može rehabilitirati i još uvijek biti koristan društvu. To je barbarski čin na koji država nema pravo. Postoje i slučajevi gdje su zbog pogreške sudova ili dobrih tužitelja nevini ljudi pogubljeni..nema ih mnogo, ali i samo jedan je dovoljan!

Nisam siguran da te razumem najbolje, ako statistika na koju se pozivaš pokazuje da se stopa zločina ne smanjuje, kako se to onda uspešno rehabilituju zločinci?
Kako se uspešno rehabilituje serijski ubica, kako pedofil, kako pedofil i ubica deteta? Da li bi mogla kao sudija da ga osudiš na zatvorsku kaznu sa rehabilitacijom i pred roditeljima ubijenog deteta saopštiš da će on biti rehabilitovan i neće to više raditi i da je njihovo dete poslednje koje je ubio? Hoće li to društvo u celini i posebno roditelje tog deteta, ako ništa drugo utešiti i naterati njemu slične da to više ne rade?
I dalje tvrdim, lako je pametovati (pri tom nisam pežorativan u odnosu na tebe), ali kada se zločini dese nama, onda dobijaju sasvim drugačiju konotaciju i, ubeđen sam, prestaju granice društvenog i osobnog razumevanja i vere u rehabilitaciju zločinca, kao takvog.
Da li je smrtna kazna varvarski čin? U biti jeste, kao i svako drugo ubistvo, ali se društvo, zajednica, pojedinac, osobna i društvena dobra čuvaju demokratskim zakonima kao preventiva svemu što je anahrono načelima koje prihvata većina, čak ogromna! Pa ako pojedinac, poremećene ličnosti, a priori neprihvatljiv kao takav za društvo, učini zločin, treba li suspendovati mišljenje većine, na osnovu kojih su demokratski zakoni donešeni i na osnovu pritiska nevladinih organizacija izvršiti zločin prema većini? Mislim da ne!!
Priča o pogrešnim presudama je u sasvim drugom kontekstu od ove, po tom načinu shvatanja, trebalo bi ukinuti sve zakone, jer uvek postoji rizik o pogrešnoj osudi.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25358
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

Smrtna kazna Empty Re: Smrtna kazna

Postaj  WAKA_WAKA sri ruj 01, 2010 2:30 am

@Miskes
dobar!! ma vrlo dobar!!


cilo ovo jebeno drustvo izgradjeno je na iliziji da je svijet u redu i da sve funkcionira kako triba. u biti ovaj svijet je toliko sjeban da ljudi normalnost shvacaju kao anormalnu stvar. ja sam zagovornik smrtne kazne i odman se ne uklapam u drustvo jer smrtna kazna nije "in". ali je zato IN kad neki idiot uhvati dijete pa ga siluje i onda ga masakrira i zakopa u vrti i preko posadi filadendron i mahunu! to je normalno jer za takve postoji spas njih se moze ljeciti godinama na moj jebeni racun sto svaki dan rintam po 12 sati i placam poreze za tu gamad! ali za mene nema spasa jer sam ja zgovornik smrtne kazne za takvu gamad! ma mrs u tri pizde materine!
i sad ja nisam tolerantan i liberalan tip jel da...? nabijem vas na ono za ono!!!

WAKA_WAKA
WAKA_WAKA

Broj postova : 52
Points : 25232
Join date : 28.08.2010
Age : 43
Lokacija : Njemacka

[Vrh] Go down

Smrtna kazna Empty Re: Smrtna kazna

Postaj  Admin sub ruj 04, 2010 12:57 pm

Kriminalci uvijek razmišljaju da ih neće uhvatiti, a ne razmišljaju o visini kazne za neko dijelo. Što bi više kriminalaca bilo uhvaćeno to bi drugima bila opomena da se ne bave time. znači najbitnije je što više njih uhvatiti i onda će se i stopa kriminala smanjiti.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27423
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Smrtna kazna Empty Re: Smrtna kazna

Postaj  croking ned ruj 05, 2010 7:25 pm

Admin je napisao/la:Kriminalci uvijek razmišljaju da ih neće uhvatiti, a ne razmišljaju o visini kazne za neko dijelo. Što bi više kriminalaca bilo uhvaćeno to bi drugima bila opomena da se ne bave time. znači najbitnije je što više njih uhvatiti i onda će se i stopa kriminala smanjiti.

I šta kad ga uhvate,sud ga pusti za dva tri sata,kod većih nedjela odleži par mjeseci na toplom,sa punim pansionom.Treba postrožiti uvjete u zatvoru,prisilni rad,za teška ubojstva,smrt,za pedofile i i silovatelje kastriranje.
I daj više makni ove glupe reklame,da se može pisat.









croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25337
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Smrtna kazna Empty Re: Smrtna kazna

Postaj  ajasofia ned pro 05, 2010 8:56 pm

WAKA_WAKA je napisao/la:ja sam isto protvi smrtne kazne! naprotiv, pedofile i ubojice nagradjiva bi novcanim nagradama i putovanjima! za 10 silovane djece krstarenje po karibima 3 mjeseca! za 5 ubojstava lez za tajland! u zatvor bi zatvara one koji ne placaju racune drzavi ili koji primaju socijalnu pomoc! i vas idiote bi zatvorio dozivotno!

vaka vaka ova ti je dobra napaka...hahahihihiha
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25163
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Smrtna kazna Empty Re: Smrtna kazna

Postaj  ivi sri oľu 30, 2011 5:40 pm

ima sliucajeva u kojima bih se morala zalozit za smrtnu kaznu (nazalost)
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25794
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Smrtna kazna Empty Re: Smrtna kazna

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.