Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Postoji li amoralna glazba? I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Postoji li amoralna glazba? I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Postoji li amoralna glazba? I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Postoji li amoralna glazba? I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Postoji li amoralna glazba? I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Postoji li amoralna glazba? I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Postoji li amoralna glazba? I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Postoji li amoralna glazba? I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Postoji li amoralna glazba? I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Postoji li amoralna glazba?

+3
Crow Jane
Admin
Vuger
7 posters

Go down

Postoji li amoralna glazba? Empty Postoji li amoralna glazba?

Postaj  Vuger pon kol 16, 2010 7:24 pm

Znači postoji li glazba koja antimoralizira društvo... uništava omladinu..itd...Pošto to svi stari tvrde..
Što biste vi naveli?
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

Postoji li amoralna glazba? Empty Re: Postoji li amoralna glazba?

Postaj  Admin pon kol 16, 2010 7:30 pm

Amoralna glazba je ona koja potiče na činjenje zla sebi ili drugima na bilo koji način. za mene je netko amoralan ko čini drugome zlo, a ne ko se pojebao sa 100 ljudi.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Postoji li amoralna glazba? Empty Re: Postoji li amoralna glazba?

Postaj  Vuger pon kol 16, 2010 7:31 pm

Ima li glazbe koja potiče to?
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

Postoji li amoralna glazba? Empty Re: Postoji li amoralna glazba?

Postaj  Admin pon kol 16, 2010 7:32 pm

Vuger je napisao/la:Ima li glazbe koja potiče to?

ima. evo jure i bobana npr.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Postoji li amoralna glazba? Empty Re: Postoji li amoralna glazba?

Postaj  Crow Jane pon kol 16, 2010 10:24 pm

Vuger je napisao/la:Znači postoji li glazba koja antimoralizira društvo... uništava omladinu..itd...Pošto to svi stari tvrde..
Što biste vi naveli?

Misliš DEmoralizira društvo? Ne postoji takva glazba, postoje samo različiti ukusi a neki svoje žarko žele nametnuti drugima...
Crow Jane
Crow Jane

Broj postova : 62
Points : 25178
Join date : 16.08.2010

[Vrh] Go down

Postoji li amoralna glazba? Empty Re: Postoji li amoralna glazba?

Postaj  Tomislav sri kol 18, 2010 11:48 am

Postoji,najbolji primjer je Thompson Shocked Evil or Very Mad

Tomislav

Broj postova : 235
Points : 25459
Join date : 27.07.2010

[Vrh] Go down

Postoji li amoralna glazba? Empty Re: Postoji li amoralna glazba?

Postaj  Fijolin sri oľu 16, 2011 5:13 pm

Tomislav je napisao/la:Postoji,najbolji primjer je Thompson Shocked Evil or Very Mad
...nemoj tako , jer " zbog Anice i bokala vina " i šta je sad tu amoralno , cini mi se možeš bogu zahvaliti da rata baš nisi okusio , da tvoji nisu stradali , da tvoji nisu bili tamo negdje zateceni ... ne huškam na osvetu i nacionalizam , samo su neke stvari ipak ljudima u odredjena vremena lijepo prijala i ginuli su s pjesmom na usnama ... a sad što su puške prestale pucat za to hvala bogu ali reci da je bilo koji vid glazbe amoralan pa cak i tomsonove malo je pregrubo ...

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

Postoji li amoralna glazba? Empty Re: Postoji li amoralna glazba?

Postaj  Tomislav sri oľu 16, 2011 5:31 pm

To sam napisao dok još nisam znao da je maznul onu lovu od Sanadera...sad sam 100% siguran...a o ratu nemoj pričat dok nešto neznaš...lijepi pozdrav sunny

Tomislav

Broj postova : 235
Points : 25459
Join date : 27.07.2010

[Vrh] Go down

Postoji li amoralna glazba? Empty Re: Postoji li amoralna glazba?

Postaj  sirena sri oľu 16, 2011 8:21 pm

Tomislav
Po tvojim komentarima vrijedi samo ono što ti odabereš ili što se tebi sviđa, sve je to stvar ukusa i mislim da svi mi imamo grijehe stoga smatram da ovi komentari uopće nisu primjereni.

Fijolin ja se i ne razumijem odveć u muziku, znam što mi se sviđa a što ne, i mislim da se na ovu temu mogu upuštati ljudi koji će o tome nešto znati,umjesto pljuvati po domoljubnim pjesmama kakve piše thompson.
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24873
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

Postoji li amoralna glazba? Empty Re: Postoji li amoralna glazba?

Postaj  Fijolin sri oľu 16, 2011 8:50 pm

sirena je napisao/la:Tomislav
Po tvojim komentarima vrijedi samo ono što ti odabereš ili što se tebi sviđa, sve je to stvar ukusa i mislim da svi mi imamo grijehe stoga smatram da ovi komentari uopće nisu primjereni.

Fijolin ja se i ne razumijem odveć u muziku, znam što mi se sviđa a što ne, i mislim da se na ovu temu mogu upuštati ljudi koji će o tome nešto znati,umjesto pljuvati po domoljubnim pjesmama kakve piše thompson.
sirena draga , ne slušam thomsona ... samo imam respekta prema svim muzicarima i njihovim poklonicima ... slobode možeš ponekad prikazati u odredjenoj dimenziji prava izbora ... frendu u ona gadna vremena je ostala ljubav i zvala se Anica ,ostala na pogrešnoj strani ... godinama kasnije je saznao šta je sve prošla i koje ponižavanje i sad je ona u dubokoj depri u trecoj zemlji ... znam koliko mu znaci pjesma "zbog Anice i bokala vina " ... treba li to pljuvati ... ... ... ... usput tomislave o ratu cu pricati uvjek i svuda , jer znam o ratu i odviše , samo cu spikati na nacin koji nece biti ratnohuškacki ...

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

Postoji li amoralna glazba? Empty Re: Postoji li amoralna glazba?

Postaj  che sri oľu 16, 2011 10:13 pm

Sa lijepe umjetnosti na rat?
Domoljubna glazba dakako da nije amoralna. Amoralno je veličati zločin u pjesmi, ne mislim ovdje samo na ratni zločin nego na zločin uopće.
Mnogi se sjećaju jedne tužne kolone na izlasku iz grada i druge, na ulasku u isti grad.
Prvi su plakali a drugi pjevali: "druže slobo šalji nam salate bit će mesa klat' ćemo hrvate"
Zar je stih:" ...od stoljeća sedmog tu hrvati dišu" amoralan? Naravno da nije, taj stih zrači ponosom dok onaj prvi truje mržnjom.
Ove stihove naveo sam samo kao primjer i nema veze sa nacionalnošću jer, nažalost, svi narodi imaju premalo domoljubnih pjesama i previše onih drugih, pa da je i jedna jedina.

che

Broj postova : 29
Points : 24177
Join date : 27.02.2011

[Vrh] Go down

Postoji li amoralna glazba? Empty Re: Postoji li amoralna glazba?

Postaj  Fijolin sri oľu 16, 2011 10:16 pm

che je napisao/la:Sa lijepe umjetnosti na rat?
Domoljubna glazba dakako da nije amoralna. Amoralno je veličati zločin u pjesmi, ne mislim ovdje samo na ratni zločin nego na zločin uopće.
Mnogi se sjećaju jedne tužne kolone na izlasku iz grada i druge, na ulasku u isti grad.
Prvi su plakali a drugi pjevali: "druže slobo šalji nam salate bit će mesa klat' ćemo hrvate"
Zar je stih:" ...od stoljeća sedmog tu hrvati dišu" amoralan? Naravno da nije, taj stih zrači ponosom dok onaj prvi truje mržnjom.
Ove stihove naveo sam samo kao primjer i nema veze sa nacionalnošću jer, nažalost, svi narodi imaju premalo domoljubnih pjesama i previše onih drugih, pa da je i jedna jedina.
... ... sve što navodimo je ustvari " apsurd " , prokletstvo civilizacije ...

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

Postoji li amoralna glazba? Empty Re: Postoji li amoralna glazba?

Postaj  Tomislav čet oľu 17, 2011 9:15 am

che je napisao/la:Sa lijepe umjetnosti na rat?
Domoljubna glazba dakako da nije amoralna. Amoralno je veličati zločin u pjesmi, ne mislim ovdje samo na ratni zločin nego na zločin uopće.
Mnogi se sjećaju jedne tužne kolone na izlasku iz grada i druge, na ulasku u isti grad.
Prvi su plakali a drugi pjevali: "druže slobo šalji nam salate bit će mesa klat' ćemo hrvate"
Zar je stih:" ...od stoljeća sedmog tu hrvati dišu" amoralan? Naravno da nije, taj stih zrači ponosom dok onaj prvi truje mržnjom.
Ove stihove naveo sam samo kao primjer i nema veze sa nacionalnošću jer, nažalost, svi narodi imaju premalo domoljubnih pjesama i previše onih drugih, pa da je i jedna jedina.

Potpisujem...
A ostale stvari su dakako stvar ukusa sunny

Tomislav

Broj postova : 235
Points : 25459
Join date : 27.07.2010

[Vrh] Go down

Postoji li amoralna glazba? Empty Re: Postoji li amoralna glazba?

Postaj  Fijolin sub oľu 19, 2011 8:13 pm

e ziher bi gospoda ovu stvarku svrstala u amoralnu glazbu ... ... https://www.youtube.com/watch?v=3sHH91HRJWY

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

Postoji li amoralna glazba? Empty Re: Postoji li amoralna glazba?

Postaj  che sub oľu 19, 2011 9:16 pm

A je dobra, Oni jednostavno ogluše i ne reagiraju jer znaju da bi se posrali po glavi. TBF ih pere redovito ali šute k'o p.... zato jer urbanu glazbu sluša manjina pa ih to ne brine i ne žele dizati prašinu. E kad bi takovu pjesmu otpjevala sjeverina ili neka druga "velika estradna zvijezda" tada bi već bilo komentara. Ali to je naravno nemoguće kad je naša estradna "elita" isti k.... kao i politička.

Pogledaj samo kako nam Bregović utjeruje k.... a rulja ne kuži nego režu vene.
Bregović je jači od Goebelsa, gospodar magle, lol! uspio je turbo folk etablirati kao najprodavaniju "hrvatsku" glazbu. Sada svi mogu čiste savjesti slušati turbo folk a ne slušati cecu i slične seke od preko reke. Slušaju Seve.

che

Broj postova : 29
Points : 24177
Join date : 27.02.2011

[Vrh] Go down

Postoji li amoralna glazba? Empty Re: Postoji li amoralna glazba?

Postaj  Fijolin sub oľu 19, 2011 10:47 pm

che ... to sa bregovicem i bijelim dugmetom mi je uvjek bilo zanimljivo ... još sam kao klinac primjetio da ista publika sluša bijelo dugme (bregovica) i narodnjake ( cajke ) , zbog toga sam bio na samo jednom koncertu i nikad ne slušam bijelo dugme ( bregovica ) ... ta ista publika u doba moje mladosti a tada je dinomerlin bio na pocetku karijere je obozavala dinumerlina i narodnjake ... to nisam nikad skužio sem da dan danas sebi kažem a i svima da rocker nece slušati bijelo dugme i dinu merlina ... u cemu je tu bit , jesi li to ikad upratio , je li te to zanimalo ?

Fijolin

Broj postova : 114
Points : 24198
Join date : 12.03.2011
Lokacija : bistre rijeke smaragdnih dubina

[Vrh] Go down

Postoji li amoralna glazba? Empty Re: Postoji li amoralna glazba?

Postaj  che ned oľu 20, 2011 3:14 pm

Ma nije vrijedan rasprave. Plagijator i manipulator.

che

Broj postova : 29
Points : 24177
Join date : 27.02.2011

[Vrh] Go down

Postoji li amoralna glazba? Empty Re: Postoji li amoralna glazba?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.