Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Novost I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Novost I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Novost I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Novost I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Novost I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Novost I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Novost I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Novost I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Novost I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Novost

3 posters

Go down

Novost Empty Novost

Postaj  Admin pon kol 16, 2010 6:21 pm

Glavni urednik web izdanja jutarnjeg javio mi se na moj facebook profil (lažni naravno) s kojeg se reklamiram na jutarnjem i molio me da smanjim (prestanem) s reklamiranjem. Počašćen sam s time da mi se javila tako važna osoba iz tako važnog medija, da nemam ovaj forum i da se ne reklamiran ne bi mi odgovorio na mail vjerojatno 10 dana. To što me on moli da se ne reklamiram je znak njihove slabosti jer nemaju tehničkih mogućnosti da mi onemoguće reklamiranje, banirali su mi jedan fb profil, ja sam napravio drugi. ako mi baniraju ip adresu ja ću je promijeniti, ako mi baniraju ip adresu routera ja ću otići u knjižnicu (nacionalnu) i od tamo pisati (nsb-u ne mogu blokirati pristup portalu). ja im se odužim što pregledam stotine stranica dnevno i provedem puno vremena na njihovim stranicama a uvijek im i kliknem na oglase. ja svima dopuštam reklamiranje na mom forumu i neću odustati od reklamiranja na forumu. a svi koji misle da time kršim zakon neka me prijave nadležnoj instituciji koja će presuditi ko je u pravu.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Novost Empty Re: Novost

Postaj  Vuger pon kol 16, 2010 7:10 pm

pazi samo da se ne zamjeriš osobi koja ti može zrušiti forum...
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

Novost Empty Re: Novost

Postaj  Admin pon kol 16, 2010 7:26 pm

Vuger je napisao/la:pazi samo da se ne zamjeriš osobi koja ti može zrušiti forum...

poslao sam gospodinu uredniku poruku da se registrira i da kaže sve što ima reći na ovom topicu. teško je srušiti forum jer sam ja na tuđem servisu koji ima preko 7000 foruma i oni pružaju podršku ako bi došlo do toga. a uostalom što ja predstavljam EPH da bi mi išli rušiti forum samo zbog reklamiranja, sumnjam da imaju dobrog hakera u cijeloj kući, a unajmljivati hakera na crno im se ne isplati jer može se otkriti i onda im je to jako negativna reklama jer znaju da bi ja indexu odmah poslao obavijest i da bi udarili po njima, a u slučaju hakiranja može se doći do IP adrese s koje je hakirano i naći tu osobu jer kod nas nema puno vrhunskih hakera, a oni imaju svoju cijenu.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Novost Empty Re: Novost

Postaj  spammeri_su_seljacine pon kol 16, 2010 10:24 pm

Admin je napisao/la:Glavni urednik web izdanja jutarnjeg javio mi se na moj facebook profil (lažni naravno) s kojeg se reklamiram na jutarnjem i molio me da smanjim (prestanem) s reklamiranjem. Počašćen sam s time da mi se javila tako važna osoba iz tako važnog medija, da nemam ovaj forum i da se ne reklamiran ne bi mi odgovorio na mail vjerojatno 10 dana. To što me on moli da se ne reklamiram je znak njihove slabosti jer nemaju tehničkih mogućnosti da mi onemoguće reklamiranje, banirali su mi jedan fb profil, ja sam napravio drugi. ako mi baniraju ip adresu ja ću je promijeniti, ako mi baniraju ip adresu routera ja ću otići u knjižnicu (nacionalnu) i od tamo pisati (nsb-u ne mogu blokirati pristup portalu). ja im se odužim što pregledam stotine stranica dnevno i provedem puno vremena na njihovim stranicama a uvijek im i kliknem na oglase. ja svima dopuštam reklamiranje na mom forumu i neću odustati od reklamiranja na forumu. a svi koji misle da time kršim zakon neka me prijave nadležnoj instituciji koja će presuditi ko je u pravu.

E fakast si jadnik.
Zar zaista nemas pametnijeg posla nego zagadjivat druge medije? Zbog tebe ce ukinut komunikacijsku paltformu na portalima i ni mi normalni "forumasi" vise necemo moc cavrljat. A ti ces se i dalje pravdat sa infantilnim izgovorom kako nisi ucinio nista protuzakonito. Predlazem ti da odrastes i da nadjes neki novi nacin za oglasivanje. No pitam se i koliko ima smisla da ista oglasujes buduci vidim ni nakon toliko agresivne kampanje nisi uspio prikupit vise od ca 110 korisnika. Zalosno na sto danasnja mladez gubi vrijeme.Spusti se sa svog ego tripa, cini mi se da si pokrenuo forum samo kako bi bio glavni a ocito ti i godi da svima drugima otezavas koristenje interneta.

spammeri_su_seljacine

Broj postova : 12
Points : 25167
Join date : 08.08.2010

[Vrh] Go down

Novost Empty Re: Novost

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.