Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
HDZ I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
HDZ I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
HDZ I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
HDZ I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
HDZ I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
HDZ I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
HDZ I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
HDZ I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
HDZ I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

HDZ

+4
lilly
frikusha
PICOLOG1
Admin
8 posters

Go down

HDZ Empty HDZ

Postaj  Admin sri srp 07, 2010 3:09 pm

Za sve simapizere HDZ-a

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

HDZ Empty Re: HDZ

Postaj  PICOLOG1 pet srp 30, 2010 1:36 pm

Admin je napisao/la:Za sve simapizere HDZ-a

Hrvatska do Zemuna.
Zato mi je najdraza stranka.

PICOLOG1

Broj postova : 23
Points : 25223
Join date : 30.07.2010

[Vrh] Go down

HDZ Empty Re: HDZ

Postaj  Admin pet srp 30, 2010 1:38 pm

PICOLOG1 je napisao/la:
Admin je napisao/la:Za sve simapizere HDZ-a

Hrvatska do Zemuna.
Zato mi je najdraza stranka.

isto kao i velika srbija od skadra do zadra! hahha.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

HDZ Empty Re: HDZ

Postaj  PICOLOG1 pet srp 30, 2010 1:41 pm

Admin je napisao/la:
PICOLOG1 je napisao/la:
Admin je napisao/la:Za sve simapizere HDZ-a

Hrvatska do Zemuna.
Zato mi je najdraza stranka.

isto kao i velika srbija od skadra do zadra! hahha.

Ali Hrvatska je bila do Zemuna

PICOLOG1

Broj postova : 23
Points : 25223
Join date : 30.07.2010

[Vrh] Go down

HDZ Empty Re: HDZ

Postaj  Admin pet srp 30, 2010 1:48 pm

PICOLOG1 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
PICOLOG1 je napisao/la:
Admin je napisao/la:Za sve simapizere HDZ-a

Hrvatska do Zemuna.
Zato mi je najdraza stranka.

isto kao i velika srbija od skadra do zadra! hahha.

Ali Hrvatska je bila do Zemuna

bio je i sovjetski savez pa ga više nema, austrougraska. btw. mislim da je ovo tema za hsp.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

HDZ Empty Re: HDZ

Postaj  PICOLOG1 pet srp 30, 2010 1:50 pm

Admin je napisao/la:
PICOLOG1 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
PICOLOG1 je napisao/la:
Admin je napisao/la:Za sve simapizere HDZ-a

Hrvatska do Zemuna.
Zato mi je najdraza stranka.

isto kao i velika srbija od skadra do zadra! hahha.

Ali Hrvatska je bila do Zemuna

bio je i sovjetski savez pa ga više nema, austrougraska. btw. mislim da je ovo tema za hsp.

Jel to znaci da su samo HSPovci Hrvati ili domoljubi a mi ostali nazad u sugoslaviju?

PICOLOG1

Broj postova : 23
Points : 25223
Join date : 30.07.2010

[Vrh] Go down

HDZ Empty Re: HDZ

Postaj  Admin pet srp 30, 2010 1:53 pm

PICOLOG1 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
PICOLOG1 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
PICOLOG1 je napisao/la:
Admin je napisao/la:Za sve simapizere HDZ-a

Hrvatska do Zemuna.
Zato mi je najdraza stranka.

isto kao i velika srbija od skadra do zadra! hahha.

Ali Hrvatska je bila do Zemuna

bio je i sovjetski savez pa ga više nema, austrougraska. btw. mislim da je ovo tema za hsp.

Jel to znaci da su samo HSPovci Hrvati ili domoljubi a mi ostali nazad u sugoslaviju?

ne nego hsp zastupa tezu hrvatske do zemuna. i ostali desničari.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

HDZ Empty Re: HDZ

Postaj  PICOLOG1 pet srp 30, 2010 1:58 pm

Admin je napisao/la:
PICOLOG1 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
PICOLOG1 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
PICOLOG1 je napisao/la:
Admin je napisao/la:Za sve simapizere HDZ-a

Hrvatska do Zemuna.
Zato mi je najdraza stranka.

isto kao i velika srbija od skadra do zadra! hahha.

Ali Hrvatska je bila do Zemuna

bio je i sovjetski savez pa ga više nema, austrougraska. btw. mislim da je ovo tema za hsp.

Jel to znaci da su samo HSPovci Hrvati ili domoljubi a mi ostali nazad u sugoslaviju?

ne nego hsp zastupa tezu hrvatske do zemuna. i ostali desničari.


Ti mora da si HDZovac, dajes sve zabadave, ili je to vas neki tajni $dogovor

PICOLOG1

Broj postova : 23
Points : 25223
Join date : 30.07.2010

[Vrh] Go down

HDZ Empty Re: HDZ

Postaj  Admin pet srp 30, 2010 2:01 pm

ja sam član SDP-a a ti si neki žešći zajebant. hahaahahha

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

HDZ Empty Re: HDZ

Postaj  PICOLOG1 pet srp 30, 2010 4:08 pm

Admin je napisao/la:ja sam član SDP-a a ti si neki žešći zajebant. hahaahahha

Joj mene kad ja naleti na tebe, sad si mi jos drazi. Nosis li i ti onakovu kapicu ko ona bakica sa Josipovicem ili se ona tebi gadi, hoces da ja pogodim?

PICOLOG1

Broj postova : 23
Points : 25223
Join date : 30.07.2010

[Vrh] Go down

HDZ Empty Re: HDZ

Postaj  Admin pet srp 30, 2010 4:13 pm

PICOLOG1 je napisao/la:
Admin je napisao/la:ja sam član SDP-a a ti si neki žešći zajebant. hahaahahha

Joj mene kad ja naleti na tebe, sad si mi jos drazi. Nosis li i ti onakovu kapicu ko ona bakica sa Josipovicem ili se ona tebi gadi, hoces da ja pogodim?

ja nosim majicu sa srpom i čekićem.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

HDZ Empty Re: HDZ

Postaj  frikusha sri kol 04, 2010 8:04 pm

Već 20 godina pokušavam shvatiti mentalitet ljudi koji vjeruju HDZ-u. Mora da je to neka vrsta mazohista.

frikusha

Broj postova : 12
Points : 25232
Join date : 26.07.2010

[Vrh] Go down

HDZ Empty Re: HDZ

Postaj  lilly sri kol 04, 2010 8:06 pm

frikusha je napisao/la:Već 20 godina pokušavam shvatiti mentalitet ljudi koji vjeruju HDZ-u. Mora da je to neka vrsta mazohista.
Bolje je da ga ne shvatiš, jer sam ga ja shvatila.
Živim okružena simpatizerima HDZ-a, i vjeruj mi, zastrašujući su njihovi razlozi.
I zbog takvih ljudi mi i nije žao da ovako tonemo kao država.
Eto im njihov HDZ.
lilly
lilly

Broj postova : 82
Points : 25258
Join date : 04.08.2010

[Vrh] Go down

HDZ Empty Re: HDZ

Postaj  frikusha sri kol 04, 2010 8:08 pm

lilly je napisao/la:
frikusha je napisao/la:Već 20 godina pokušavam shvatiti mentalitet ljudi koji vjeruju HDZ-u. Mora da je to neka vrsta mazohista.
Bolje je da ga ne shvatiš, jer sam ga ja shvatila.
Živim okružena simpatizerima HDZ-a, i vjeruj mi, zastrašujući su njihovi razlozi.
I zbog takvih ljudi mi i nije žao da ovako tonemo kao država.
Eto im njihov HDZ.

Al kad razmislim, pa to je večina Hrvata.......jel moguće da smo fakat blesav narod????

frikusha

Broj postova : 12
Points : 25232
Join date : 26.07.2010

[Vrh] Go down

HDZ Empty Re: HDZ

Postaj  lilly sri kol 04, 2010 8:12 pm

frikusha je napisao/la:

Al kad razmislim, pa to je večina Hrvata.......jel moguće da smo fakat blesav narod????
Ma nije većina Hrvata.
za njih glasa dijaspora, od koje je najgora stvar što bosanci i hercegovci glasaju, zatim dalmatinska zagora, vojni invalidi i ini ljudi koji imaju itekako koristi od HDZ-a na vlasti ( mirovine, invalidnine, stanovi, a takvih je vjeruj mi u HR puno!!), a onda je tu i onaj užasni faktor ne izlaska na izbore.
I eto, ostali se glasovi raspu među drugim strankama i to ti je formula HDZovog opstanka na vlasti. Da smo mi imalo hrabriji narod, izašli bi na ulice i streljali jedno 2000 ljudi u HR, pa bi onda vidjeli što dalje.
Ali, mi smo velike kukavice, pa ćemo i dalje ovako živjeti- jadno!
lilly
lilly

Broj postova : 82
Points : 25258
Join date : 04.08.2010

[Vrh] Go down

HDZ Empty Re: HDZ

Postaj  frikusha sri kol 04, 2010 8:23 pm

lilly je napisao/la:
frikusha je napisao/la:

Al kad razmislim, pa to je večina Hrvata.......jel moguće da smo fakat blesav narod????
Ma nije većina Hrvata.
za njih glasa dijaspora, od koje je najgora stvar što bosanci i hercegovci glasaju, zatim dalmatinska zagora, vojni invalidi i ini ljudi koji imaju itekako koristi od HDZ-a na vlasti ( mirovine, invalidnine, stanovi, a takvih je vjeruj mi u HR puno!!), a onda je tu i onaj užasni faktor ne izlaska na izbore.
I eto, ostali se glasovi raspu među drugim strankama i to ti je formula HDZovog opstanka na vlasti. Da smo mi imalo hrabriji narod, izašli bi na ulice i streljali jedno 2000 ljudi u HR, pa bi onda vidjeli što dalje.
Ali, mi smo velike kukavice, pa ćemo i dalje ovako živjeti- jadno!


Pa kad sam rekla Hrvati nisam mislila samo na žitelje Hrvatske.......dijaspora su isto Hrvati, a što se ostalog što navodiš, tiće.....kakve to koristi imaju umirovljenici, Invalidi (mislim tu na prave invalide), tko to u današnje vrijeme može kupit stan (a da ga ne oderu). Što je to dobrog HDZ donio ili učinio ovom narodu?

frikusha

Broj postova : 12
Points : 25232
Join date : 26.07.2010

[Vrh] Go down

HDZ Empty Re: HDZ

Postaj  lilly sri kol 04, 2010 8:28 pm

frikusha je napisao/la:
Pa kad sam rekla Hrvati nisam mislila samo na žitelje Hrvatske.......dijaspora su isto Hrvati, a što se ostalog što navodiš, tiće.....kakve to koristi imaju umirovljenici, Invalidi (mislim tu na prave invalide), tko to u današnje vrijeme može kupit stan (a da ga ne oderu). Što je to dobrog HDZ donio ili učinio ovom narodu?

Pa nemaju pravi invalidi i umirovljenici, ali imaju lažni i umirovljenici sa 35- 40 godina i mirovinom 5000 kn.
Pa normlano da će glasati za HDZ. Nemoj se zavaravati da je takvih malo u HR, ima ih poprilično.
A državnu službu i činovnike da ne spominjem.
da sam ja na njihovom mjestu i ja bi glasala za HDZ.
lilly
lilly

Broj postova : 82
Points : 25258
Join date : 04.08.2010

[Vrh] Go down

HDZ Empty Re: HDZ

Postaj  Admin sri kol 04, 2010 9:47 pm

lilly je napisao/la:
frikusha je napisao/la:
Pa kad sam rekla Hrvati nisam mislila samo na žitelje Hrvatske.......dijaspora su isto Hrvati, a što se ostalog što navodiš, tiće.....kakve to koristi imaju umirovljenici, Invalidi (mislim tu na prave invalide), tko to u današnje vrijeme može kupit stan (a da ga ne oderu). Što je to dobrog HDZ donio ili učinio ovom narodu?

Pa nemaju pravi invalidi i umirovljenici, ali imaju lažni i umirovljenici sa 35- 40 godina i mirovinom 5000 kn.
Pa normlano da će glasati za HDZ. Nemoj se zavaravati da je takvih malo u HR, ima ih poprilično.
A državnu službu i činovnike da ne spominjem.
da sam ja na njihovom mjestu i ja bi glasala za HDZ.

to ti je 800 000 ljudi koliko je hdz dobio na izborima.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

HDZ Empty mrzim politiku i sve političke stranke

Postaj  ajasofia uto pro 21, 2010 12:47 am

evo nemrem još zaspati kao da tableta ne djeluje...ja sad oću biti mrgud...naime kroki je kriv stavio škoru i baš me stislo u želudcu...ono opet sol na ranu no možda se olakšam pa lakše zaspem...glasala sam prve izbore u samostalnoj rh za franju i hdz,,,pa onda za franju i sdp...pa onda za nikoga pa onda dugo za nikoga pa za onog mikšića...pa opet za sdp samo da ne dobije hdz i tako to...ma muka mi od te jebene izdaje...nisam je nešto tako ružno okusila na svojoj koži ali vjerujte nema gore stvari od smrti bližnjega i izdaje...no evo gotovina će naučiti lekciju zlata vrijednu a bogami i svi skupa...ne budite domoljubi jebo narod..budite jeboljudi...naime pomozi sto puta jednom nemožeš ili nećeš nama nevaljaš...ali nemoj sto puta i ondak pomozi jednom kad je najgustije i onda si ljudina...ma svejedno svak je sebi kakav je daje...ali gamad kopilanjska žrtvovati jednog jedinog koji nije ukaljao hrvatsko ime i hrvatsku naciju...njega žrtvovati za vlastite probitke i usrane političe bodove...jimpa...ja sam već na e forumu imala temu o gotovini i moje mišljenje o njemu svi znaju...meni jedino i dalje neide pod razumjevanje kako jedna suzana sve tolike godine koje je bila desnica i ljevica drugovima nije niti jednom rječju djelom rekla i zauzela stav....ok mudra čekala svojih pet minuta pa bu im pokazala....no i dalje ne razmem čovjek je toliko godina u buksi a jaca se i dalje osmjehuje i misli da i dalje čini sve za dobrobit politike ... ma trebala je samo pljunuti u lice onog dana kad se dogodilo što se dogodilo onome koji je sve to sredio....pa nemrem se sa tobom družiti ako si jebeno pokvaren i ako nemaš časti niti goruščicinog zrnca....odvratno....politiku treba zabraniti.....samo gospodarstvo i to je to....neka nas zastupa malnar i admin....a silver i vess budu dirigirali...ja bum luda koja zabavlja mase...eto bolje hrvatske nema niti u americi... Razz
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

HDZ Empty Re: HDZ

Postaj  blinky uto pro 21, 2010 12:09 pm

ajasofia je napisao/la:evo nemrem još zaspati kao da tableta ne djeluje...ja sad oću biti mrgud...naime kroki je kriv stavio škoru i baš me stislo u želudcu...ono opet sol na ranu no možda se olakšam pa lakše zaspem...glasala sam prve izbore u samostalnoj rh za franju i hdz,,,pa onda za franju i sdp...pa onda za nikoga pa onda dugo za nikoga pa za onog mikšića...pa opet za sdp samo da ne dobije hdz i tako to...ma muka mi od te jebene izdaje...nisam je nešto tako ružno okusila na svojoj koži ali vjerujte nema gore stvari od smrti bližnjega i izdaje...no evo gotovina će naučiti lekciju zlata vrijednu a bogami i svi skupa...ne budite domoljubi jebo narod..budite jeboljudi...naime pomozi sto puta jednom nemožeš ili nećeš nama nevaljaš...ali nemoj sto puta i ondak pomozi jednom kad je najgustije i onda si ljudina...ma svejedno svak je sebi kakav je daje...ali gamad kopilanjska žrtvovati jednog jedinog koji nije ukaljao hrvatsko ime i hrvatsku naciju...njega žrtvovati za vlastite probitke i usrane političe bodove...jimpa...ja sam već na e forumu imala temu o gotovini i moje mišljenje o njemu svi znaju...meni jedino i dalje neide pod razumjevanje kako jedna suzana sve tolike godine koje je bila desnica i ljevica drugovima nije niti jednom rječju djelom rekla i zauzela stav....ok mudra čekala svojih pet minuta pa bu im pokazala....no i dalje ne razmem čovjek je toliko godina u buksi a jaca se i dalje osmjehuje i misli da i dalje čini sve za dobrobit politike ... ma trebala je samo pljunuti u lice onog dana kad se dogodilo što se dogodilo onome koji je sve to sredio....pa nemrem se sa tobom družiti ako si jebeno pokvaren i ako nemaš časti niti goruščicinog zrnca....odvratno....politiku treba zabraniti.....samo gospodarstvo i to je to....neka nas zastupa malnar i admin....a silver i vess budu dirigirali...ja bum luda koja zabavlja mase...eto bolje hrvatske nema niti u americi... Razz



...postpisujem, a kom da se obratim da mi sredi skupljanje posranih mudanti? Smile alien alien
blinky
blinky

Broj postova : 149
Points : 24779
Join date : 30.11.2010

[Vrh] Go down

HDZ Empty Re: HDZ

Postaj  lavica ned sij 02, 2011 6:13 pm

[quote="blinky"]
ajasofia je napisao/la:evo nemrem još zaspati kao da tableta ne djeluje...ja sad oću biti mrgud...naime kroki je kriv stavio škoru i baš me stislo u želudcu...ono opet sol na ranu no možda se olakšam pa lakše zaspem...glasala sam prve izbore u samostalnoj rh za franju i hdz,,,pa onda za franju i sdp...pa onda za nikoga pa onda dugo za nikoga pa za onog mikšića...pa opet za sdp samo da ne dobije hdz i tako to...ma muka mi od te jebene izdaje...nisam je nešto tako ružno okusila na svojoj koži ali vjerujte nema gore stvari od smrti bližnjega i izdaje...no evo gotovina će naučiti lekciju zlata vrijednu a bogami i svi skupa...ne budite domoljubi jebo narod..budite jeboljudi...naime pomozi sto puta jednom nemožeš ili nećeš nama nevaljaš...ali nemoj sto puta i ondak pomozi jednom kad je najgustije i onda si ljudina...ma svejedno svak je sebi kakav je daje...ali gamad kopilanjska žrtvovati jednog jedinog koji nije ukaljao hrvatsko ime i hrvatsku naciju...njega žrtvovati za vlastite probitke i usrane političe bodove...jimpa...ja sam već na e forumu imala temu o gotovini i moje mišljenje o njemu svi znaju...meni jedino i dalje neide pod razumjevanje kako jedna suzana sve tolike godine koje je bila desnica i ljevica drugovima nije niti jednom rječju djelom rekla i zauzela stav....ok mudra čekala svojih pet minuta pa bu im pokazala....no i dalje ne razmem čovjek je toliko godina u buksi a jaca se i dalje osmjehuje i misli da i dalje čini sve za dobrobit politike ... ma trebala je samo pljunuti u lice onog dana kad se dogodilo što se dogodilo onome koji je sve to sredio....pa nemrem se sa tobom družiti ako si jebeno pokvaren i ako nemaš časti niti goruščicinog zrnca....odvratno....politiku treba zabraniti.....samo gospodarstvo i to je to....neka nas zastupa malnar i admin....a silver i vess budu dirigirali...ja bum luda koja zabavlja mase...eto bolje hrvatske nema niti u americi... Razz



...postpisujem, a kom da se obratim da mi sredi skupljanje posranih mudanti? Smile alien alien
Suspect posrane mudante lijepo ovima kaj vole skupe stvari jer naime jedino tak mogu dokazati svoju ionako nikakvu unutarnju vrijednost, čast izuzetcima koji nisu dovoljno bogati da plaćaju jeftino...no evo ja od danas serem samo u gaće jer govnjiva fleka će ionako završiti u sahari...blinki i ja se bacila u zgrtanje para jer to je najbolja formula za izlazak iz krize...
jučer mi djed poklonio dvadeset tisuća kuna no i dalje neznam kaj sa njima...evo kome treba dajem jedan posto za novu poslovnu priliku...
idemo dalje+++++ Razz
lavica
lavica

Broj postova : 203
Points : 24528
Join date : 28.12.2010

[Vrh] Go down

HDZ Empty Re: HDZ

Postaj  che pon oľu 21, 2011 9:57 am


che

Broj postova : 29
Points : 24177
Join date : 27.02.2011

[Vrh] Go down

HDZ Empty Re: HDZ

Postaj  Admin ned srp 31, 2011 10:05 pm

HDZ je odgovoran za afere kao pravna osoba jer je cijeli vrh stranke bio umiješan u to i ako oštećene tvrtke poslije promjene vlasti zatraže povrat novca stranka bi mogla završiti u stečaju i biti joj zabranjen rad.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

HDZ Empty Re: HDZ

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.