Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Za koju ste političku stranku? I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Za koju ste političku stranku? I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Za koju ste političku stranku? I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Za koju ste političku stranku? I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Za koju ste političku stranku? I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Za koju ste političku stranku? I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Za koju ste političku stranku? I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Za koju ste političku stranku? I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Za koju ste političku stranku? I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Za koju ste političku stranku?

+2
Admin
Vuger
6 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Za koju ste političku stranku? Empty Za koju ste političku stranku?

Postaj  Vuger ned kol 15, 2010 12:44 pm

Evo jedno generalno pitanje: koju stranku simpatizirate i zašto?
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

Za koju ste političku stranku? Empty Re: Za koju ste političku stranku?

Postaj  Admin ned kol 15, 2010 12:48 pm

član sam SDP-a jer sam ljevičar i socijaldemokrat.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Za koju ste političku stranku? Empty Re: Za koju ste političku stranku?

Postaj  Vuger ned kol 15, 2010 12:56 pm

Admin je napisao/la:član sam SDP-a jer sam ljevičar i socijaldemokrat.
potpisujem, jer vrijedi i za mene
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

Za koju ste političku stranku? Empty Re: Za koju ste političku stranku?

Postaj  Admin ned kol 15, 2010 12:59 pm

Vuger je napisao/la:
Admin je napisao/la:član sam SDP-a jer sam ljevičar i socijaldemokrat.
potpisujem, jer vrijedi i za mene

kako ti možeš biti sdp-ovac kad zastupaš masonske ideje i neoliberalni kapitalizam?? ili si masonska krtica u sdp-u pa jedno govoriš ovdje a drugo na sastancima organizacije.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Za koju ste političku stranku? Empty Re: Za koju ste političku stranku?

Postaj  Vuger ned kol 15, 2010 1:02 pm

Laughing kao prvo ja sam napisao par postova protiv neoliberalizma, i napisao sam da nisam mason, ali imamo dosta toga zajedničkog , ali ne sve. I da znaš ne zalažu se svi masoni za to, američki masoni tjeraju kapitalizam, ali postoji i oporba u samim masonskim redovima, nisu oni kohezivna grupa.
Ja sam ljevičar, a pogotovo socijaldemokrat(pričao sam ti ono oko Danske i Švedska..) Mada u zadnje vrijeme vlast u SAD-u imaju Skull&Bones ne masoni, ma kolko god ljudi mislili da je to isto, nije.
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

Za koju ste političku stranku? Empty Re: Za koju ste političku stranku?

Postaj  Admin ned kol 15, 2010 1:16 pm

Vuger je napisao/la: Laughing kao prvo ja sam napisao par postova protiv neoliberalizma, i napisao sam da nisam mason, ali imamo dosta toga zajedničkog , ali ne sve. I da znaš ne zalažu se svi masoni za to, američki masoni tjeraju kapitalizam, ali postoji i oporba u samim masonskim redovima, nisu oni kohezivna grupa.
Ja sam ljevičar, a pogotovo socijaldemokrat(pričao sam ti ono oko Danske i Švedska..) Mada u zadnje vrijeme vlast u SAD-u imaju Skull&Bones ne masoni, ma kolko god ljudi mislili da je to isto, nije.

kako se možeš istovremeno zalagati za neoliberalni kapitalizam i skandinavski model??

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Za koju ste političku stranku? Empty Re: Za koju ste političku stranku?

Postaj  Vuger ned kol 15, 2010 1:23 pm

a tko je reko da se zalažem za neoliberalni kapitalizam ? Laughing Laughing Laughing
ti stvarno pretpostavljaš previše, ti si prvi reko da sam mason, da sam kapitalist, i bez argumenata to izjavio. Ja neću objašnjavat svoje postove.
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

Za koju ste političku stranku? Empty Re: Za koju ste političku stranku?

Postaj  Admin ned kol 15, 2010 1:32 pm

Vuger je napisao/la:a tko je reko da se zalažem za neoliberalni kapitalizam ? Laughing Laughing Laughing
ti stvarno pretpostavljaš previše, ti si prvi reko da sam mason, da sam kapitalist, i bez argumenata to izjavio. Ja neću objašnjavat svoje postove.

rekao si da se zalažeš za hiperglobalizaciju i stvaranje super država a za to se zalažu neoliberalni kapitalisti ili možda griješim? sam si priznao da si blizak s ljudima koji su masoni, i da ti je bilo ponuđeno da uđeš kad navršiš 21god?

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Za koju ste političku stranku? Empty Re: Za koju ste političku stranku?

Postaj  Vuger ned kol 15, 2010 1:39 pm

Laughing ..kaj ti čitaš što želiš čitati?
1. ko kaže da superdržava nemože biti sastavljena u socijaldemokratskom modelu? Usput socijaldemokratske zemlje u su u Eu, i šire svoj utjecaj. A i ti stalno tupiš kako u globalizaciji i Eu postoji samo jedna stuja. Globalizacija nije samo ekonomska , nego je i kulturna, tehnološka. I sve ideje se šire, ne samo neoliberalnu, nego i sve ostale. Zapravo globalizacija je tolko izvan kontrole da se niti nezna kaj ide preko nje, pa ni oni na vrhu piramide.
Meni je bio ponuđen sastanak s masonima, koji bi me pripremali, ja sam odbio, jer ni tada ko i sada, mislim da trebam biti 100% siguran u kaj se upuštam. A kao što sam rekao, kao čovjek koji ne vjeruje u boga, nego imam više neke okultne stavove, neznam ni kak bi se uklopio, jer hrvatski masoni, ipak više vuku na kršćanstvo. Nije sve crno ili bijelo.
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

Za koju ste političku stranku? Empty Re: Za koju ste političku stranku?

Postaj  Admin ned kol 15, 2010 1:45 pm

Vuger je napisao/la: Laughing ..kaj ti čitaš što želiš čitati?
1. ko kaže da superdržava nemože biti sastavljena u socijaldemokratskom modelu? Usput socijaldemokratske zemlje u su u Eu, i šire svoj utjecaj. A i ti stalno tupiš kako u globalizaciji i Eu postoji samo jedna stuja. Globalizacija nije samo ekonomska , nego je i kulturna, tehnološka. I sve ideje se šire, ne samo neoliberalnu, nego i sve ostale. Zapravo globalizacija je tolko izvan kontrole da se niti nezna kaj ide preko nje, pa ni oni na vrhu piramide.
Meni je bio ponuđen sastanak s masonima, koji bi me pripremali, ja sam odbio, jer ni tada ko i sada, mislim da trebam biti 100% siguran u kaj se upuštam. A kao što sam rekao, kao čovjek koji ne vjeruje u boga, nego imam više neke okultne stavove, neznam ni kak bi se uklopio, jer hrvatski masoni, ipak više vuku na kršćanstvo. Nije sve crno ili bijelo.

superdržave neće opstati, pa zar ne vidiš a je stalno sve više država i želja za otcjepljenjem. škotska, baskija, kosovo, sjeverna irska, republika srpska, abhazija, južna osetija, flandrija. svatko želi biti svoj na svome i zato će broj država i dalje rasti a ovo će sve biti ekonomske ili drfuge zajednice i nikad neće biti prave države. za 50 godina će biti sigurno najmanje 30 država više nego što ih ima sada. a kako si uopće došao u kontakt s masonima?

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Za koju ste političku stranku? Empty Re: Za koju ste političku stranku?

Postaj  Vuger ned kol 15, 2010 1:53 pm

..preko meni jednog dragog modernog maga, zapravo on me zainteresirao za Hermetiku, dao mi je da pročitam Corpus Hermeticum , i još s neta kao e-book. I zainteresirao sam se. A pošto sam ja još od malena bio "opsjednut" s Egiptom, kasnije sam proučavao povijest kulteva, i znanja iz Egipta i naravno dovelo me do masona. Vidiš ja bi ulazio u masone zbog znanja, a ne moći ili nekog statusa, jer ga ovako nebi prihvatio jer ga želim sam izgraditi. A ja vjerujem u globalizaciju, istina ima malih naroda nezadovoljnih, ali one nejveće nacije su se stabilizirale. A kasnije će sigurno i male kada ostvare ciljeve, i kada se vrati povjerenje, sve će se početi opet spajati.
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

Za koju ste političku stranku? Empty Re: Za koju ste političku stranku?

Postaj  Admin ned kol 15, 2010 2:01 pm

Vuger je napisao/la:..preko meni jednog dragog modernog maga, zapravo on me zainteresirao za Hermetiku, dao mi je da pročitam Corpus Hermeticum , i još s neta kao e-book. I zainteresirao sam se. A pošto sam ja još od malena bio "opsjednut" s Egiptom, kasnije sam proučavao povijest kulteva, i znanja iz Egipta i naravno dovelo me do masona. Vidiš ja bi ulazio u masone zbog znanja, a ne moći ili nekog statusa, jer ga ovako nebi prihvatio jer ga želim sam izgraditi. A ja vjerujem u globalizaciju, istina ima malih naroda nezadovoljnih, ali one nejveće nacije su se stabilizirale. A kasnije će sigurno i male kada ostvare ciljeve, i kada se vrati povjerenje, sve će se početi opet spajati.

ok onda. svaka čast. velike države poput kine, indije, rusije se održavaju zajedno samo silom i kad tad će se raspasti. isto kao i VB, Španjolska, itd. baš se od velikih država oće najviše država odcijepiti. svjetski je trend da će biti sve više država jer je to prirodno da svatko želi biti svoj na svome a posebno u državama di imaš velike razlike u kulturi, standardu vjeri, itd.
Pa zar se nije i Jugoslavija i sovjetski savez nisu održavali silom pa su se rasplai. malo je država koje su čvrste i di nema velikih razlika. sovjetski savez je mogao preći na kapitalizam ali republike su htejel biti svoj na svome, a tko će biti i s ostalim velikim umjetno stvorenim državama koje se održavaju silom.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Za koju ste političku stranku? Empty Re: Za koju ste političku stranku?

Postaj  Vuger ned kol 15, 2010 2:03 pm

..da ali postoji limit dezintegraciji, zašto se ljudi tj.države žele ući u Eu, Belgija se raspada, ali obadvije strane žele i dalje biti u EU, zar to nije paradoksno, žele neovisnost, ali i dalje nemaju ništa protiv odluka iz same unije. To vrijedi i za sve ostale zemlje.
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

Za koju ste političku stranku? Empty Re: Za koju ste političku stranku?

Postaj  Admin ned kol 15, 2010 2:06 pm

Vuger je napisao/la:..da ali postoji limit dezintegraciji, zašto se ljudi tj.države žele ući u Eu, Belgija se raspada, ali obadvije strane žele i dalje biti u EU, zar to nije paradoksno, žele neovisnost, ali i dalje nemaju ništa protiv odluka iz same unije. To vrijedi i za sve ostale zemlje.

žele biti članice unije iz ekonomskih interesa, ali hoće nezavisnost i suverenitet. na drugim kontinetima nema nešto slično kao EU.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Za koju ste političku stranku? Empty Re: Za koju ste političku stranku?

Postaj  Vuger ned kol 15, 2010 2:10 pm

..postoji afrička unija, koja nije tolko razvikana, ali radi skoro isto dolje, naravno s manje uspjeha. Uglavnom imam ideju koju sam reko i profesorima kada smo imali debatu. Da bi trebalo stvoriti europski nacionalizam, (znači nekod neprijatelja izvan Europe), koji bi zamjenio manjinski(državni) te ujedinio Europu. Ma kolko god kontinent bio različit, ima dosta zajedničkog. Prema svim istraživanjima, raste važnost biti Europljanin, a ne više tolko biti Hrvat, ili Rumunj. Ugl, nacionalizam se u povijesti dokazao kao jako dobro sredstvo ujedinjenja.
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

Za koju ste političku stranku? Empty Re: Za koju ste političku stranku?

Postaj  Admin ned kol 15, 2010 2:15 pm

Vuger je napisao/la:..postoji afrička unija, koja nije tolko razvikana, ali radi skoro isto dolje, naravno s manje uspjeha. Uglavnom imam ideju koju sam reko i profesorima kada smo imali debatu. Da bi trebalo stvoriti europski nacionalizam, (znači nekod neprijatelja izvan Europe), koji bi zamjenio manjinski(državni) te ujedinio Europu. Ma kolko god kontinent bio različit, ima dosta zajedničkog. Prema svim istraživanjima, raste važnost biti Europljanin, a ne više tolko biti Hrvat, ili Rumunj. Ugl, nacionalizam se u povijesti dokazao kao jako dobro sredstvo ujedinjenja.

mislim da ne postoje realni izgledi za to u slijedećih 50 god. upravo su građani najvećih zemalja najponosniji što su francuzi, njemci, talijani, engelzi, španjolci, poljaci. to je umjetno biti europljanin kao što je umjetno bilo biti jugoslaven.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Za koju ste političku stranku? Empty Re: Za koju ste političku stranku?

Postaj  Vuger ned kol 15, 2010 4:08 pm

Laughing Laughing očigledno ne razmišljamo slično...
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

Za koju ste političku stranku? Empty Re: Za koju ste političku stranku?

Postaj  Admin ned kol 15, 2010 5:01 pm

Vuger je napisao/la: Laughing Laughing očigledno ne razmišljamo slično...

istina, ali zato postoje forumi. ali mi argumentirano raspravljamo, a ne uvredama. ttvoje ideje će se možda dogoditi za više od 100 godina, a moje su za slijedećih 50 godina. tako bih tprilike sažeo tu temu. ako hoćeš dalje o tome raspravljati otvori novu temu da ne idemo više u off topic.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Za koju ste političku stranku? Empty Re: Za koju ste političku stranku?

Postaj  croking sri kol 25, 2010 7:27 am

U Hrvatskoj se sve češće govori i piše o političkoj ljevici i desnici. Valjda stoga što se bliže izbori. Lavovski dio toga intelektualnog posla obavljaju vitezovi WAZ-ova i Styrijina novinstva. U njemu se oni, bilo da govore izravno ili neizravno, jedni s drugima vragometno nadmeću. Svatko na svom bunjištu. U Magazinu, tjednom prilogu Jutarnjegalista, tobožnji ljevičari; u Obzoru, tjednikuVečernjega lista, tobožnji desničari. Borilišta i honorare osiguravaju europski gospodari. Eurohrvati u tomu vide samo plemenitu svrhu: političku prosvjetu svojih etnički začahurenih sunarodnjaka.

Posve je svejedno tko će nas - ljevica ili desnica - razbaštiniti i izručiti Europskoj uniji.

Otmu li nam državu, i ljevica i desnica bit će, kao uostalom i danas, samo prazne riječi.

Prohrvatske stranke(parlamentarne) odavno ne postoje u Hrvatskoj,zadnja je neku jačinu imala 2003,kada je HSP imao 8 zastupnika u Saboru.Tada je HSP napisam ZERP,i potencirao druga pitanja oko zaštite Hrvatskog suvereniteta.Poslije toga,HSP,uništavaju,preko Sanadera,i sve kreće nizbrdo,u slobodnom padu,prema raljama EU.























http://yfrog.com/n2eurazvlacenjej
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Za koju ste političku stranku? Empty Re: Za koju ste političku stranku?

Postaj  Vuger sri kol 25, 2010 11:55 am

još bolje Laughing
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

Za koju ste političku stranku? Empty Re: Za koju ste političku stranku?

Postaj  WAKA_WAKA ned kol 29, 2010 12:47 am

Za koju ste političku stranku? Pozadina-hdz-wallpaper-t
WAKA_WAKA
WAKA_WAKA

Broj postova : 52
Points : 25307
Join date : 28.08.2010
Age : 43
Lokacija : Njemacka

[Vrh] Go down

Za koju ste političku stranku? Empty Re: Za koju ste političku stranku?

Postaj  croking ned kol 29, 2010 9:50 pm

WAKA_WAKA je napisao/la:Za koju ste političku stranku? Pozadina-hdz-wallpaper-t

He he hrabar si ,,,ili provociraš... Smile











croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Za koju ste političku stranku? Empty Re: Za koju ste političku stranku?

Postaj  Vuger ned kol 29, 2010 10:45 pm

naravno da provocira.
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

Za koju ste političku stranku? Empty Re: Za koju ste političku stranku?

Postaj  Tomislav pon kol 30, 2010 7:52 am

Pa tko bi se time išao hvaliti? jocolor

Tomislav

Broj postova : 235
Points : 25459
Join date : 27.07.2010

[Vrh] Go down

Za koju ste političku stranku? Empty Re: Za koju ste političku stranku?

Postaj  WAKA_WAKA sri ruj 01, 2010 1:44 am

croking je napisao/la:
He he hrabar si ,,,ili provociraš... Smile

Zasto bih provocira? Pokusaj mi objasniti koja je razlika izmedju eto moje i tvoje politicke (stranacke) opredjeljenosti??

WAKA_WAKA
WAKA_WAKA

Broj postova : 52
Points : 25307
Join date : 28.08.2010
Age : 43
Lokacija : Njemacka

[Vrh] Go down

Za koju ste političku stranku? Empty Re: Za koju ste političku stranku?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.