Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Depresija I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Depresija I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Depresija I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Depresija I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Depresija I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Depresija I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Depresija I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Depresija I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Depresija I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Depresija

+8
vess
ajasofia
Tomislav
Vuger
Slou
ivi
Admin
drzavni_neprijatelj_No.1
12 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Depresija Empty Depresija

Postaj  drzavni_neprijatelj_No.1 sub kol 07, 2010 10:31 am

Kako se izvuci iz depresije, ima ko sa iskustvom
drzavni_neprijatelj_No.1
drzavni_neprijatelj_No.1

Broj postova : 15
Points : 25182
Join date : 06.08.2010
Age : 35
Lokacija : Zadar

[Vrh] Go down

Depresija Empty Re: Depresija

Postaj  Admin sub kol 07, 2010 10:46 am

drzavni_neprijatelj_No.1 je napisao/la:Kako se izvuci iz depresije, ima ko sa iskustvom

ako ima razlog za depresiju recimo smrt bliske osobe žalovanje može trajati najviše 1 god, a ako nema ako si u takvom stanju 3 mjeseca potraži pomoć psihijatra. depresivan znači ako si kontinuirano u takvom stanju.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Depresija Empty Re: Depresija

Postaj  drzavni_neprijatelj_No.1 sub kol 07, 2010 10:50 am

Admin je napisao/la:
drzavni_neprijatelj_No.1 je napisao/la:Kako se izvuci iz depresije, ima ko sa iskustvom

ako ima razlog za depresiju recimo smrt bliske osobe žalovanje može trajati najviše 1 god, a ako nema ako si u takvom stanju 3 mjeseca potraži pomoć psihijatra. depresivan znači ako si kontinuirano u takvom stanju.
ma presta sam naglo pod utjecajem kolca s kockom, drogom i alokoholom, pa sam dobio te neke psihoze doktor me stavio na rissete i zoloft i tako vec neke 2 god. volia bi se vise skinut sa ljekova
drzavni_neprijatelj_No.1
drzavni_neprijatelj_No.1

Broj postova : 15
Points : 25182
Join date : 06.08.2010
Age : 35
Lokacija : Zadar

[Vrh] Go down

Depresija Empty Re: Depresija

Postaj  Admin sub kol 07, 2010 10:53 am

drzavni_neprijatelj_No.1 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
drzavni_neprijatelj_No.1 je napisao/la:Kako se izvuci iz depresije, ima ko sa iskustvom

ako ima razlog za depresiju recimo smrt bliske osobe žalovanje može trajati najviše 1 god, a ako nema ako si u takvom stanju 3 mjeseca potraži pomoć psihijatra. depresivan znači ako si kontinuirano u takvom stanju.
ma presta sam naglo pod utjecajem kolca s kockom, drogom i alokoholom, pa sam dobio te neke psihoze doktor me stavio na rissete i zoloft i tako vec neke 2 god. volia bi se vise skinut sa ljekova

to su ti super lijekovi. možeš ih uzimat cijeli život bez ikakvih problema. moja stara ih pije već godinama i nema noikakvih problema, samo se bolje osjeća. ako prestaneš uzimat lijekove bit će ti još gore. a uostalom zašto o tome ne razgovaraš sa svojim doktorom?

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Depresija Empty Re: Depresija

Postaj  drzavni_neprijatelj_No.1 sub kol 07, 2010 10:58 am

Admin je napisao/la:
drzavni_neprijatelj_No.1 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
drzavni_neprijatelj_No.1 je napisao/la:Kako se izvuci iz depresije, ima ko sa iskustvom

ako ima razlog za depresiju recimo smrt bliske osobe žalovanje može trajati najviše 1 god, a ako nema ako si u takvom stanju 3 mjeseca potraži pomoć psihijatra. depresivan znači ako si kontinuirano u takvom stanju.
ma presta sam naglo pod utjecajem kolca s kockom, drogom i alokoholom, pa sam dobio te neke psihoze doktor me stavio na rissete i zoloft i tako vec neke 2 god. volia bi se vise skinut sa ljekova

to su ti super lijekovi. možeš ih uzimat cijeli život bez ikakvih problema. moja stara ih pije već godinama i nema noikakvih problema, samo se bolje osjeća. ako prestaneš uzimat lijekove bit će ti još gore. a uostalom zašto o tome ne razgovaraš sa svojim doktorom?
znas kakvi su doktori kad te jednom stave lijekove, mislia sam da sam prestanem uzimati jer nisam ista osoba na njima, fali mi onaj stari ja
drzavni_neprijatelj_No.1
drzavni_neprijatelj_No.1

Broj postova : 15
Points : 25182
Join date : 06.08.2010
Age : 35
Lokacija : Zadar

[Vrh] Go down

Depresija Empty Re: Depresija

Postaj  Admin sub kol 07, 2010 11:09 am

drzavni_neprijatelj_No.1 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
drzavni_neprijatelj_No.1 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
drzavni_neprijatelj_No.1 je napisao/la:Kako se izvuci iz depresije, ima ko sa iskustvom

ako ima razlog za depresiju recimo smrt bliske osobe žalovanje može trajati najviše 1 god, a ako nema ako si u takvom stanju 3 mjeseca potraži pomoć psihijatra. depresivan znači ako si kontinuirano u takvom stanju.
ma presta sam naglo pod utjecajem kolca s kockom, drogom i alokoholom, pa sam dobio te neke psihoze doktor me stavio na rissete i zoloft i tako vec neke 2 god. volia bi se vise skinut sa ljekova

to su ti super lijekovi. možeš ih uzimat cijeli život bez ikakvih problema. moja stara ih pije već godinama i nema noikakvih problema, samo se bolje osjeća. ako prestaneš uzimat lijekove bit će ti još gore. a uostalom zašto o tome ne razgovaraš sa svojim doktorom?
znas kakvi su doktori kad te jednom stave lijekove, mislia sam da sam prestanem uzimati jer nisam ista osoba na njima, fali mi onaj stari ja

onaj stari ja je gori od ovog koji si sad, pitaj doktora da ti promjeni lijekove ako imaš neke nuspojave. recimo šećeraši uzimaju inzulin cijeli život i moraju paziti na prehranu pa im ne pada na pamet uzimati lijekove. Zašto si toliko protiv lijekova ako ti pomažu?

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Depresija Empty Re: Depresija

Postaj  ivi sub kol 07, 2010 11:19 am

sugavi mob. 30 puta moram pisat. Ugl. Probaj lagano smanjivat dozu pa vidi kak ce ti psiha i tijelo reagirat
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Depresija Empty Re: Depresija

Postaj  Admin sub kol 07, 2010 11:29 am

zapravo koju dijagnozu imaš? spominjao si neke psihoze i to?

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Depresija Empty Re: Depresija

Postaj  Slou pon kol 16, 2010 7:45 pm

Ja sam bila u jebenoj depresiji od 14-17 godine... vazda isla po terapijama, ali nije mi bas ni jedna pomogla.. nisam 3 godine doslovno izlazila iz sobe (osim sto sam u skolu isla), nisam imala drustva, znaci samo u sobi sjedila,lezala, crtala gluposti,pisala..sama. I u 17.godini sam se oporavila,i sad me vise Bog ne moze stići.. Very Happy

Slou

Broj postova : 29
Points : 25156
Join date : 14.08.2010
Age : 32
Lokacija : Sarajevo

[Vrh] Go down

Depresija Empty Re: Depresija

Postaj  Vuger pon kol 16, 2010 7:47 pm

pa zna mi se desiti jednotjedna depra, kad mi sve krene dole. Ali to se događa jednom u 2-3 godine. Inače za mene depra ne postoji.
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

Depresija Empty Re: Depresija

Postaj  Tomislav čet kol 19, 2010 11:10 am

Vuger je napisao/la:pa zna mi se desiti jednotjedna depra, kad mi sve krene dole. Ali to se događa jednom u 2-3 godine. Inače za mene depra ne postoji.
To ti onda nije depra.
Normalno da svaki čovjek ima u nekom razdoblju promijene raspoloženja,samo je moderan svijet dao zadatak da se svi stalno moramo osjećati super što nije prirodno

Tomislav

Broj postova : 235
Points : 25459
Join date : 27.07.2010

[Vrh] Go down

Depresija Empty Re: Depresija

Postaj  ajasofia čet pro 09, 2010 4:57 pm

ja sam rođena depresivna....sjećam se kad sam imala tri četri godine i idem sa mamom kojih 3 kilometra pješice do vrtića...pada kiša...a ja onako mala se zapitala koji šugavi život...e to ti je depresija...a kad sam odrasla onda sam se zapitala kaj život nije depresija....onda sam rodila i depresija je nestala...sad samo ponekad kažem sutra je novi dan...i fakat jutro je nekako ljepše....onda se dogodilo da dođe noć pa sam sretna što je život tako lijep da uvijek mogu plakati, smijati se, ljutiti se i živjeti svoj život...jebeš depresiju...pleti štucne, peglaj, beri šljive, zezaj djecu neznam piši gluposti koje ti se pojave u glavi no nikad nikad nikad ne podcjeni sebe i svoje sposobnosti...meni u bolnici bila najinteresantnija jedna gospođa kojoj je sin poginuo jako mlad....a zamislite ona je sama sagradila svoju kuću...postavljala pločice...zidala...i sva ta sranja radila sama....a kako sam bila malo sumnjičava pitala sam njenu kćer i ona mi to potvrdila...jebote koje su to jake psihe...živjeti nakon smrti svoga djeteta....ja sam najveći slabić kojeg poznajem....no eto jaka sam na rječima...a budaleeeee lol!
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Depresija Empty Re: Depresija

Postaj  vess čet pro 09, 2010 5:15 pm

I ja isto - sjećam se da sam sjedila na stepenicama pred kućom s koje dvije godine i bila depresivna. Jednostavno, ne pripadam u ovaj šugavi svijet Crying or Very sad
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Depresija Empty Re: Depresija

Postaj  croking čet pro 09, 2010 5:30 pm

vess je napisao/la:I ja isto - sjećam se da sam sjedila na stepenicama pred kućom s koje dvije godine i bila depresivna. Jednostavno, ne pripadam u ovaj šugavi svijet Crying or Very sad

Odi sutra u kino izašle su Kronike iz Narnie,novi saga, tamo je potpuno drukčiji svijet,svijet mašte,2,3 sata se isključiš iz ovog svijeta.ja ću svakako otić iako me ne pere depresija.Vječni optimista.
Treba se veselit sitnim stvarima.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Depresija Empty Re: Depresija

Postaj  ajasofia čet pro 09, 2010 7:05 pm

vess je napisao/la:I ja isto - sjećam se da sam sjedila na stepenicama pred kućom s koje dvije godine i bila depresivna. Jednostavno, ne pripadam u ovaj šugavi svijet Crying or Very sad
a da popijemo kafu, maksuziju i pletemo štucne Very Happy možemo staviti i brajanov život pa usput učiti engleski...hahahah...e vess a da ti budeš moj prevodilac ja ću pisati gluposti a ti to nekak podvali ovim strancima na engleskom...ak kaj zaradimo djelimo pola pola...jel ovo u dobrotvorne svrhe morti ide za naivne budale kak sam ja... cheers vess ti si moja inspiracija...ja ti naime sve ovo pišem zahvaljujući tebi silveru i blinky...no da nije bilo enky nebi ni vas upoznala..eto to ti je život...nego kaj si razmišljala na stepenicama.. Question ono zanima me da li se toga sjećaš...
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Depresija Empty Re: Depresija

Postaj  vess pet pro 10, 2010 2:52 am

Mislila sam otprilike ovo što ti pišeš:

....sjećam se kad sam imala tri četri godine i idem sa mamom kojih 3 kilometra pješice do vrtića...pada kiša...a ja onako mala se zapitala koji šugavi život...

Nego, što je maksuzija? I gdje se u džamiji jedu urmašice? Što ima neki kafić u džamiji?
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25681
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Depresija Empty Re: Depresija

Postaj  ajasofia pet pro 10, 2010 7:09 am

jutro vess...
maksuzija ti je šljivovica maksuz(posebno) i (za) ja (mene).
hurmašica ti u džamiji malo preslatke ali to ti je takav kolalč.
u džamiji ima kafić i zna se okupiti dobra raja...ja sam bila nekoliko puta, no ako oš ja sam za upoznavanje tebe te sa mene me...neki dan mi je palo na pamet da bi ti zapravo mogla biti onaj, ali to ti je tako kad se zaljubiš u svakome vidiš njega... no ne ono bolesno nego onako toplo kak onajj roje veli...topla braća smo ti mi draga moja vess...ode ispeciti dobrata kafata...
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Depresija Empty Re: Depresija

Postaj  silver fox pet pro 10, 2010 10:13 am

depresija ? a moral sam proguglat...
http://www.covermagazin.com/depresija.htm

ajiserped ( najopako već bolje zvuči) ...

i balon je depresivan dok ne naleti na kaktusssssss a onda ide akcijaaaaaaaaa.
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Depresija Empty Re: Depresija

Postaj  ajasofia pet pro 10, 2010 11:23 am

silver fox je napisao/la:depresija ? a moral sam proguglat...
http://www.covermagazin.com/depresija.htm

ajiserped ( najopako već bolje zvuči) ...

i balon je depresivan dok ne naleti na kaktusssssss a onda ide akcijaaaaaaaaa.
„Mislim da je zadatak negativnih emocija da zaustave naše normalno funkcioniranje na trenutak i natjeraju nas da se usredotočimo privremeno na nešto drugo“, dodaje.

jeli to ono ja sam seronja i peder? Like a Star @ heaven
jer i ja sam depresivna...jesi ti brezobrazan stari lisac...no nisam ti ja balon ja sam slon...


Zadnja promjena: ajasofia; pet pro 10, 2010 11:28 am; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : lisac bez fova sa silver tip dijagnozom)
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Depresija Empty Re: Depresija

Postaj  silver fox pet pro 10, 2010 11:48 am

ajasofia je napisao/la:
jeli to ono ja sam seronja i peder? Like a Star @ heaven
jer i ja sam depresivna...jesi ti brezobrazan stari lisac...no nisam ti ja balon ja sam slon...

?????

Pišem ti djedice ........ znam da je zadnji čas........
al' ne dolazi ove godine ako Boga znaš
Poklone ostavi ............... negdje po strani.........
dobri su nam djedice oni stari od lani
Nisam ja skreno .................. ako se pitaš...
evo ti jučerašnje novine i sam znaš da čitaš

Ah, volio bih i ja ......... poklone dobit nove.........
zaslužene, za sve moje petice iz škole
Tako ti je djedice............ zaboravi na pivo.....
kriza nam je došla .......poručuje nam Ivo
Recesija u svijetu...............banke u banani....
i saboru je teško ..... vidiš da nismo sami

Pratimo europu ............... nismo na balkanu.....
prilika je prava ... da i djeca to saznaju
I samo još nešto.............ko' šećer na kraju...
zbog razloga navedenih ... otkaz ti spremaju
Ali zbog toga nemoj ......... tuga da te svlada....
biti će drugog ... posla poručila je Vlada
Moj ti je savjet ............. djedice mi dragi.....
prekvalifikacija brza ... za život u nadi

Da ne zaboravim, ......... poručuje ti moj tata
dimnjaku nam ne prilazi puške će da se hvata
Nemoj ga djedice ........ zbog prijetnji krivit
na poslu su mu rekli da će i on od nade živit


Pozdravljam te veselo, ..........sa suzom u oku
javim ti na godinu jesu li mjere i dalje u toku
Do idućeg' Božića....... djedice živi mi u nadi
a ovaj si slobodan ....... zahvali se Vladi

[i]
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Depresija Empty Re: Depresija

Postaj  ajasofia pet pro 10, 2010 7:26 pm

ma možemo mi kenjati o depresiji no ovo svakako nije za svačije oči i uši...oni imaju razloga za depresiju ne mi....sory ako je netko od vas zlostavljan nemam rječi...ja sam takav kukavica da bi se namah ubila...

sramota me zbog kojih gluposti se zamaram a kakve tragedije postoje...klanje i silovanja neću ni spominjati ali sa ovim spoznajama treba moći živjeti.
eto ako sam vam pokvarila veče sory...odite kod enky tamo se šamaraju...
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25238
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Depresija Empty Re: Depresija

Postaj  ivi sub pro 11, 2010 12:11 am

sa svime se moze zivjeti neki teze , neki lakse ovisi od covijeka do covijeka.. Wink
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Depresija Empty Re: Depresija

Postaj  Admin sub pro 11, 2010 10:17 am

ivi je napisao/la:sa svime se moze zivjeti neki teze , neki lakse ovisi od covijeka do covijeka.. Wink

danas ima i lijekova i terapeuta koji mogu pomoći čovjeku da lakše prebrodi životne krize ali čovjek se nikada ne bi trebao predati jer život uvijek ima smisla.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Depresija Empty Re: Depresija

Postaj  silver fox sub pro 11, 2010 10:29 am

Admin je napisao/la:
ivi je napisao/la:sa svime se moze zivjeti neki teze , neki lakse ovisi od covijeka do covijeka.. Wink

danas ima i lijekova i terapeuta koji mogu pomoći čovjeku da lakše prebrodi životne krize ali čovjek se nikada ne bi trebao predati jer život uvijek ima smisla.

jel promatra neko životinje , kučne ljubimce?
kaj se nemre skužit koji je hepy a koji u bedu?
kaj nisu depresivni pa onda agresivni oni kaj su na lancu ,bez da ih iko pogleda il podraga po glavi ?

tak da, ko ljek ,nebi preporučil tabletomaniju već druženje .
s druge strane ak okolina u kojoj jesi i nije baš adekvatno društvo...ha mjenjaj okolinu i traži sretne misli petra pana a ne čarobne napitke.
silver fox
silver fox

Broj postova : 607
Points : 25310
Join date : 28.11.2010
Lokacija : skrivena pečina

[Vrh] Go down

Depresija Empty Re: Depresija

Postaj  Admin sub pro 11, 2010 10:32 am

silver fox je napisao/la:
Admin je napisao/la:
ivi je napisao/la:sa svime se moze zivjeti neki teze , neki lakse ovisi od covijeka do covijeka.. Wink

danas ima i lijekova i terapeuta koji mogu pomoći čovjeku da lakše prebrodi životne krize ali čovjek se nikada ne bi trebao predati jer život uvijek ima smisla.

jel promatra neko životinje , kučne ljubimce?
kaj se nemre skužit koji je hepy a koji u bedu?
kaj nisu depresivni pa onda agresivni oni kaj su na lancu ,bez da ih iko pogleda il podraga po glavi ?

tak da, ko ljek ,nebi preporučil tabletomaniju već druženje .
s druge strane ak okolina u kojoj jesi i nije baš adekvatno društvo...ha mjenjaj okolinu i traži sretne misli petra pana a ne čarobne napitke.

depresija je psihička bolest koja se mora liječiti kao i svaka bolest. ali isto tako nije svako loše raspoloženje depresija i ne zahtjeva nikakvu terapiju.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Depresija Empty Re: Depresija

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.