Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
OI 92' finale I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
OI 92' finale I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
OI 92' finale I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
OI 92' finale I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
OI 92' finale I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
OI 92' finale I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
OI 92' finale I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
OI 92' finale I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
OI 92' finale I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

OI 92' finale

2 posters

Go down

OI 92' finale Empty OI 92' finale

Postaj  Admin sri kol 04, 2010 12:29 am

Utakmica između italije koju je vodio Ratko Rudić i Španjolske koju je vodio Dragan Matutinović. U dramatičnoj utakmici pred 15 000 navijača talijani pobjeđuju nakon produžetaka i Matuta je bio toliko slomljen da je poslije satima šetao olimpijskim selom.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27423
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

OI 92' finale Empty Re: OI 92' finale

Postaj  Miskec sri ruj 08, 2010 9:03 pm

Ovo što su uradili organizatori je ispod svakog sportskog moralnog nivoa i dostojanstva. Navodno su odavno rasprodate karte, eto baš za ovu utakmicu, kao da se znalo da će naše repke igrati, pa nema baš ni jedna za srpske navijače. Jako ružno, a posebno odluka da svetski prvaci, to jest mi, igraju utakmice u terminu od 10 h pre podne. Jako providno, ali vaterpolo se igra u bazenu, a ne na tribinama, a tamo se zna ko je ko, bez obzira na vreme, mesto, navijače, sudije... Živi bili pa videli!!
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25358
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

OI 92' finale Empty Re: OI 92' finale

Postaj  Admin čet ruj 09, 2010 2:44 pm

Miskec je napisao/la:Ovo što su uradili organizatori je ispod svakog sportskog moralnog nivoa i dostojanstva. Navodno su odavno rasprodate karte, eto baš za ovu utakmicu, kao da se znalo da će naše repke igrati, pa nema baš ni jedna za srpske navijače. Jako ružno, a posebno odluka da svetski prvaci, to jest mi, igraju utakmice u terminu od 10 h pre podne. Jako providno, ali vaterpolo se igra u bazenu, a ne na tribinama, a tamo se zna ko je ko, bez obzira na vreme, mesto, navijače, sudije... Živi bili pa videli!!

ja se sjećam da je na puno europskih, svjetskih prvenstava i olimpijada Hrvatsko isto igra puno utakmica ujutro, ako imaš 6 utakmica domaćin uvijek igra u prime timeu, a ostali po jačini utakmica. srbija nije igrala sve utakmice ujutro nego možda 2. a što se tiče karata bazen prima samo 4500 ljudi i ja sam pokušao nabaviti kartu i nisam uspio. najmanje 20% karata je podijeljeno besplatno a za sve utakmice Hrvatske je nemoguće nabaviti kartu osim preko veze. nisu to kavlifikacije u nogometu ili liga prvaka di gosti imaju pravo na ulaznice. u četvrtfinalu u kojem hrvatska nije igrala bilo je navijača i srbije i crne gore. Da se igra u areni onda bi sigurno bilo mjesta jer arena prima 16000 ljudi pa bi i gosti mogli doći, ali sam protiv gostovanja srpskih navijača u hrvatskiu i hrvatskih u srbiju zbog sigurnosti. hrvatske navijače koji su htjeli ići u kragujevac na nogomet su zaustavili na granici što je sasvim ok.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27423
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

OI 92' finale Empty Re: OI 92' finale

Postaj  Miskec čet ruj 09, 2010 6:59 pm

Čestitke, odličan vaterpolo, takav je to sport, za jake! Navijači ko navijači, to je nebitno, slično ili isto bi bilo u Beogradu. Navijam za vaše zlato!!
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25358
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

OI 92' finale Empty Re: OI 92' finale

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.