Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Što volite jesti? - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Što volite jesti? - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Što volite jesti? - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Što volite jesti? - Page 2 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Što volite jesti? - Page 2 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Što volite jesti? - Page 2 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Što volite jesti? - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Što volite jesti? - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Što volite jesti? - Page 2 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Što volite jesti?

+8
Miskec
peep
drzavni_neprijatelj_No.1
Mato
badmax28
lilly
ivi
Admin
12 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Što volite jesti? - Page 2 Empty Re: Što volite jesti?

Postaj  peep sub kol 07, 2010 8:45 pm

a bas sam s lukom. nece me nocas niko ljubit Smile

peep

Broj postova : 71
Points : 25162
Join date : 07.08.2010

[Vrh] Go down

Što volite jesti? - Page 2 Empty Re: Što volite jesti?

Postaj  Admin sub kol 07, 2010 9:22 pm

peep je napisao/la:a bas sam s lukom. nece me nocas niko ljubit Smile

a baš možda naletiš na neku žensku kad se budeš vraćao s posla a ona s after partyja. Laughing

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27423
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Što volite jesti? - Page 2 Empty Re: Što volite jesti?

Postaj  Miskec sub kol 07, 2010 10:10 pm

Danas pravim Lazanje, mleveno meso kombinovano, konjetina, svinjetina, pečurke, kečap, kačkavalj (puno rendanog, na sva tri sloja), Bešamel umak (majstor sam da napravim pet puta više nego što mi treba).
Prokuvam lazanje, minut, samo da se opuste, ređam ih, preko toga mleveno meso sa sitno seckanim pečurkama, već pripremljeno u tiganju u kom su razni začini, zatim rendam kačkavalj, pa na to kečap, zatim Bešamel umak, tako i drugi sloj, na kraju lazanje, kačkavalj i kečap i pečem 45 minuta, jede se vruće, ali ja ga ljuštim još i sutradan, odličan je u mikrotalasnoj podgrejan. Prijatno ko voli!!
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25358
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

Što volite jesti? - Page 2 Empty Re: Što volite jesti?

Postaj  Admin sub kol 07, 2010 10:20 pm

Miskec ti si dobar kuhar, je li često kuhaš?

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27423
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Što volite jesti? - Page 2 Empty Re: Što volite jesti?

Postaj  Miskec ned kol 08, 2010 8:40 am

Admin je napisao/la:Miskec ti si dobar kuhar, je li često kuhaš?

Samo kada sam raspoložen inače sa svakim mogu stati i pokazati šta znam, hajde nisam baš James Trevor Oliver, ali niko mi nije rekao da je loše ono što spremim.
Miskec
Miskec

Broj postova : 231
Points : 25358
Join date : 31.07.2010

[Vrh] Go down

Što volite jesti? - Page 2 Empty Re: Što volite jesti?

Postaj  Admin ned kol 08, 2010 9:03 am

Miskec je napisao/la:
Admin je napisao/la:Miskec ti si dobar kuhar, je li često kuhaš?

Samo kada sam raspoložen inače sa svakim mogu stati i pokazati šta znam, hajde nisam baš James Trevor Oliver, ali niko mi nije rekao da je loše ono što spremim.

pa na našim TV-ima ima puno emisija o kuhanju a najbolja je jezikova juha ako si imao prilike gledati na rtl-u.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27423
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Što volite jesti? - Page 2 Empty Re: Što volite jesti?

Postaj  ivi ned kol 08, 2010 10:32 am

Admin je napisao/la:
Miskec je napisao/la:
Admin je napisao/la:Miskec ti si dobar kuhar, je li često kuhaš?

Samo kada sam raspoložen inače sa svakim mogu stati i pokazati šta znam, hajde nisam baš James Trevor Oliver, ali niko mi nije rekao da je loše ono što spremim.

pa na našim TV-ima ima puno emisija o kuhanju a najbolja je jezikova juha ako si imao prilike gledati na rtl-u.

mene malo francuzic poceo nervirat kad ga malo duze gledam, promatram i slusam..... sad mi se hamburger papa moram dragog nagovorit da narucimo.... nomnomnom rabbit
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25794
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Što volite jesti? - Page 2 Empty Re: Što volite jesti?

Postaj  Admin ned kol 08, 2010 10:35 am

ivi je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Miskec je napisao/la:
Admin je napisao/la:Miskec ti si dobar kuhar, je li često kuhaš?

Samo kada sam raspoložen inače sa svakim mogu stati i pokazati šta znam, hajde nisam baš James Trevor Oliver, ali niko mi nije rekao da je loše ono što spremim.

pa na našim TV-ima ima puno emisija o kuhanju a najbolja je jezikova juha ako si imao prilike gledati na rtl-u.

mene malo francuzic poceo nervirat kad ga malo duze gledam, promatram i slusam..... sad mi se hamburger papa moram dragog nagovorit da narucimo.... nomnomnom rabbit

ma on je legenda, kako začepi usta argumentima balavcima od 20 god koji misle da sve znaju. On stvarno zna kako treba raditi i kada bi svi naši ugostitelji tako radili puno bi više zarađivali. ako si gledala ono u rijeci kad je našao žohare u kuhinji i rekao da se mora privremeno zatvoriti dok ih se ne uništi, a gazda se bunio.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27423
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Što volite jesti? - Page 2 Empty Re: Što volite jesti?

Postaj  ivi ned kol 08, 2010 10:37 am

Admin je napisao/la:
ivi je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Miskec je napisao/la:
Admin je napisao/la:Miskec ti si dobar kuhar, je li često kuhaš?

Samo kada sam raspoložen inače sa svakim mogu stati i pokazati šta znam, hajde nisam baš James Trevor Oliver, ali niko mi nije rekao da je loše ono što spremim.

pa na našim TV-ima ima puno emisija o kuhanju a najbolja je jezikova juha ako si imao prilike gledati na rtl-u.

mene malo francuzic poceo nervirat kad ga malo duze gledam, promatram i slusam..... sad mi se hamburger papa moram dragog nagovorit da narucimo.... nomnomnom rabbit

ma on je legenda, kako začepi usta argumentima balavcima od 20 god koji misle da sve znaju. On stvarno zna kako treba raditi i kada bi svi naši ugostitelji tako radili puno bi više zarađivali. ako si gledala ono u rijeci kad je našao žohare u kuhinji i rekao da se mora privremeno zatvoriti dok ih se ne uništi, a gazda se bunio.

ma dobro za takve stvari al kad on balavac dodje ekipi koja vec 50 godina radi i onak bezobrazno kaze bilo je malo suho nista ne valjate? halo! ja bi popizdila jbte...
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25794
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Što volite jesti? - Page 2 Empty Re: Što volite jesti?

Postaj  Admin ned kol 08, 2010 10:40 am

ali ima pravo zato što im on kasnije pokaže kako se treba raditi. ljudi kad prođu 40 god misle da nemoraju u životu više ništa učiti i onda ih vrijeme pregazi i propadnu. vlasnici restorana sami zovu njega jer im je restoran na rubu propasti što govori i da osoblje ne radi dobro.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27423
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Što volite jesti? - Page 2 Empty Re: Što volite jesti?

Postaj  ivi ned kol 08, 2010 10:44 am

Admin je napisao/la:ali ima pravo zato što im on kasnije pokaže kako se treba raditi. ljudi kad prođu 40 god misle da nemoraju u životu više ništa učiti i onda ih vrijeme pregazi i propadnu. vlasnici restorana sami zovu njega jer im je restoran na rubu propasti što govori i da osoblje ne radi dobro.

al opet se nemoze tako razgovarat sa starijima od sebe postoje i lijepsi nacini da se covijeku nesto kaze bez bezobraznog tona... kazem ti ja bi odma metlu i mlati na taj njegov ton


ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25794
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Što volite jesti? - Page 2 Empty Re: Što volite jesti?

Postaj  Admin ned kol 08, 2010 10:47 am

ivi je napisao/la:
Admin je napisao/la:ali ima pravo zato što im on kasnije pokaže kako se treba raditi. ljudi kad prođu 40 god misle da nemoraju u životu više ništa učiti i onda ih vrijeme pregazi i propadnu. vlasnici restorana sami zovu njega jer im je restoran na rubu propasti što govori i da osoblje ne radi dobro.

al opet se nemoze tako razgovarat sa starijima od sebe postoje i lijepsi nacini da se covijeku nesto kaze bez bezobraznog tona... kazem ti ja bi odma metlu i mlati na taj njegov ton



pa ti ljudi prvi počinju vrijeđati, on samo konstatira da jelo nije bilo dobro, i on nikad prvi ne napada. a mislim da je to jedini način da ljude nešto naučiš, te neke kuharice od 50 god koje su završile školu prije 30 god ih je totalno vrijeme pregazilo. naše ugostiteljstvo zaostaje za svijetom najmanje 20-30 god.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27423
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Što volite jesti? - Page 2 Empty Re: Što volite jesti?

Postaj  ivi ned kol 08, 2010 10:48 am

Admin je napisao/la:
ivi je napisao/la:
Admin je napisao/la:ali ima pravo zato što im on kasnije pokaže kako se treba raditi. ljudi kad prođu 40 god misle da nemoraju u životu više ništa učiti i onda ih vrijeme pregazi i propadnu. vlasnici restorana sami zovu njega jer im je restoran na rubu propasti što govori i da osoblje ne radi dobro.

al opet se nemoze tako razgovarat sa starijima od sebe postoje i lijepsi nacini da se covijeku nesto kaze bez bezobraznog tona... kazem ti ja bi odma metlu i mlati na taj njegov ton



pa ti ljudi prvi počinju vrijeđati, on samo konstatira da jelo nije bilo dobro, i on nikad prvi ne napada. a mislim da je to jedini način da ljude nešto naučiš, te neke kuharice od 50 god koje su završile školu prije 30 god ih je totalno vrijeme pregazilo. naše ugostiteljstvo zaostaje za svijetom najmanje 20-30 god.

a kaj mislis da kad on ode da je situacija drugacij pregrme ga jer moraju i dalje idemo po starom...
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25794
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Što volite jesti? - Page 2 Empty Re: Što volite jesti?

Postaj  Admin ned kol 08, 2010 10:50 am

pa vjerojatno je po starom ali su ljudi bar dobili priliku da nešto nauče, a da li će to oni provoditi njihova stvar. restorani koji dobro posluju ne zovu njega nego samo oni koji loše posluju, znači gazda želi da popravi promet i spasi restoran inače ga ne bi zvao.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27423
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Što volite jesti? - Page 2 Empty Re: Što volite jesti?

Postaj  Crow Jane uto kol 17, 2010 2:47 pm

Kuham svaki dan i uživam u tome, obično spremam povrće na sve načine. U zadnje vrijeme mi nekako najviše odgovaraju tortilje Very Happy
Na coolinarki pronađem mnogo dobrih recepata pa je svaki dan nešto novo na meniju.
Crow Jane
Crow Jane

Broj postova : 62
Points : 25103
Join date : 16.08.2010

[Vrh] Go down

Što volite jesti? - Page 2 Empty Re: Što volite jesti?

Postaj  Slou uto kol 17, 2010 9:08 pm

Ribu sa umakom od crnog vina obozavam!
Pita Rulez (iako je ja jos uvijek ne znam dobro napravit...napravim ja nju,ali izgleda ko da sam je nogama razvijala) Sad
A ušiju mi, kad sam gladna, ubila bi i za onaj hamburger kod trovača!
Very Happy

Slou

Broj postova : 29
Points : 25081
Join date : 14.08.2010
Age : 32
Lokacija : Sarajevo

[Vrh] Go down

Što volite jesti? - Page 2 Empty Re: Što volite jesti?

Postaj  ivi sri kol 18, 2010 9:12 am

Slou je napisao/la:Ribu sa umakom od crnog vina obozavam!
Pita Rulez (iako je ja jos uvijek ne znam dobro napravit...napravim ja nju,ali izgleda ko da sam je nogama razvijala) Sad
A ušiju mi, kad sam gladna, ubila bi i za onaj hamburger kod trovača!
Very Happy
mmmm hamburger... sad sam ogladnila.... a baka kuha grasak Sad
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25794
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Što volite jesti? - Page 2 Empty Re: Što volite jesti?

Postaj  zelenko čet oľu 31, 2011 2:41 pm

Nema toga šta se neće pojesti Razz
zelenko
zelenko

Broj postova : 32
Points : 23941
Join date : 30.03.2011
Age : 37

[Vrh] Go down

Što volite jesti? - Page 2 Empty Re: Što volite jesti?

Postaj  vess ned tra 10, 2011 7:46 am

ivi je napisao/la:krumpir je krumpir brijem da nema naicina da se napravi a da meni nebude fini...

Ja mislim da se dobar krumpir više ne može naći ili je to skoro pa mission impossible. Kao i paradajz.
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25606
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Što volite jesti? - Page 2 Empty Re: Što volite jesti?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.