Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali - Page 2 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali - Page 2 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali - Page 2 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali - Page 2 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali

+11
vess
ajasofia
Crow Jane
Slou
peep
Miskec
lilly
Il-Dottore
badmax28
Admin
ivi
15 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali - Page 2 Empty Re: Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali

Postaj  ivi pon pro 13, 2010 12:18 am

joooooj kad je vec spomenut gore srpski film..... hmmm kako da se izjasnim.... fuj fuj fuj i fuj ....... voljela bih da mi je neko reko da ne gledam.... jednostavno mi se zivot zgadio nakon njega pale
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25794
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali - Page 2 Empty DOGVILLE :heart:

Postaj  vess pon pro 13, 2010 8:53 am

Meni je film Dogville od Lars von Triera s Nicole Kidman i masom drugih vrhunskih glumaca toliko dobar da je izbrisao iz pamćenja sve druge dobre i loše filmove. Godinama mi samo taj film pada na pamet i spremam ga se pogledati peti put. Jednom sam ga gledala i s francuskim titlovima Very Happy
Iako traje kojih 3-4 sata, a scenografija je minimalistička kazališna, svaka minuta je krcata sadržajem tako da se film izgleda u jednom dahu. Pa tako 100 puta. Veliki sam obožavatelj i srdačno ga preporučujem svakome. Ma taj se film glat može i samo slušati!
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25606
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali - Page 2 Empty Glup i gluplji

Postaj  vess pon pro 13, 2010 8:57 am

Btw, to je jedna odlična komedija, s Jim Carreyem, a komedija ima dobrih jako malo.

http://www.filmski.net/filmovi/2300
vess
vess

Broj postova : 471
Points : 25606
Join date : 07.08.2010
Lokacija : Tamo Negdje

[Vrh] Go down

Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali - Page 2 Empty Re: Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali

Postaj  ajasofia pon pro 13, 2010 9:41 am

vess je napisao/la:Btw, to je jedna odlična komedija, s Jim Carreyem, a komedija ima dobrih jako malo.

http://www.filmski.net/filmovi/2300
meni isto glup gluplji super komedija ali bum pogledala i ovaj pasjigrad ak samdobro bukvalno prevela... Question Like a Star @ heaven zakaj se vess nibi udala za taksistu pa buš besplatno imala prijevoz...jer ak nastaviš pješačiti po 20 km buš se pretvorila u forestgampa...on mi je supać u onom filmu kad je završio na pustom otoku...joj kak sam danas duuuugo pavala... Very Happy
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25163
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali - Page 2 Empty Re: Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali

Postaj  ivi pon pro 13, 2010 2:28 pm

ajasofia je napisao/la:
vess je napisao/la:Btw, to je jedna odlična komedija, s Jim Carreyem, a komedija ima dobrih jako malo.

http://www.filmski.net/filmovi/2300
meni isto glup gluplji super komedija ali bum pogledala i ovaj pasjigrad ak samdobro bukvalno prevela... Question Like a Star @ heaven zakaj se vess nibi udala za taksistu pa buš besplatno imala prijevoz...jer ak nastaviš pješačiti po 20 km buš se pretvorila u forestgampa...on mi je supać u onom filmu kad je završio na pustom otoku...joj kak sam danas duuuugo pavala... Very Happy

sam nek se sece eo ja navikla radit i trosit kalorije sad ovih mjesec dana na bolovanju imam osjecaj da cu sto kila dobit Mad
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25794
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali - Page 2 Empty Re: Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali

Postaj  ajasofia pon pro 13, 2010 2:38 pm

ivi je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:
vess je napisao/la:Btw, to je jedna odlična komedija, s Jim Carreyem, a komedija ima dobrih jako malo.

http://www.filmski.net/filmovi/2300
meni isto glup gluplji super komedija ali bum pogledala i ovaj pasjigrad ak samdobro bukvalno prevela... Question Like a Star @ heaven zakaj se vess nibi udala za taksistu pa buš besplatno imala prijevoz...jer ak nastaviš pješačiti po 20 km buš se pretvorila u forestgampa...on mi je supać u onom filmu kad je završio na pustom otoku...joj kak sam danas duuuugo pavala... Very Happy

sam nek se sece eo ja navikla radit i trosit kalorije sad ovih mjesec dana na bolovanju imam osjecaj da cu sto kila dobit Mad

meni su debele žene seksi i putene...ono baš tople i meke...pune neke majčinske ljubavi...kaj ne Question
ajasofia
ajasofia

Broj postova : 557
Points : 25163
Join date : 28.11.2010

[Vrh] Go down

Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali - Page 2 Empty Re: Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali

Postaj  ivi pon pro 13, 2010 4:59 pm

ajasofia je napisao/la:
ivi je napisao/la:
ajasofia je napisao/la:
vess je napisao/la:Btw, to je jedna odlična komedija, s Jim Carreyem, a komedija ima dobrih jako malo.

http://www.filmski.net/filmovi/2300
meni isto glup gluplji super komedija ali bum pogledala i ovaj pasjigrad ak samdobro bukvalno prevela... Question Like a Star @ heaven zakaj se vess nibi udala za taksistu pa buš besplatno imala prijevoz...jer ak nastaviš pješačiti po 20 km buš se pretvorila u forestgampa...on mi je supać u onom filmu kad je završio na pustom otoku...joj kak sam danas duuuugo pavala... Very Happy

sam nek se sece eo ja navikla radit i trosit kalorije sad ovih mjesec dana na bolovanju imam osjecaj da cu sto kila dobit Mad

meni su debele žene seksi i putene...ono baš tople i meke...pune neke majčinske ljubavi...kaj ne Question

ummmmm.... s moje strane ne bas.... vise zene koje ne rade nista na sebi.. Question
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25794
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali - Page 2 Empty Re: Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali

Postaj  che sri oľu 16, 2011 10:17 pm

Il-Dottore je napisao/la:
ivi je napisao/la:
Il-Dottore je napisao/la:Najbolji su mi spektakli poput Hrabro Srce il Gospodar Prstenova, to sam gledao više puta, a bogami i gledati ću još Very Happy a najgori su mi akcijski C kategorija na RTL-u

gospodar prstenova I love you

Iskupljenje u Shawshanku, jel tako točan naziv? to mi je jedan od dražih filmova isto.

Vrlo dobar ukus cheers

che

Broj postova : 29
Points : 24102
Join date : 27.02.2011

[Vrh] Go down

Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali - Page 2 Empty Re: Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali

Postaj  che sri oľu 16, 2011 10:23 pm

Crow Jane je napisao/la:Daleko najdosadniji film koji sam gledala je Engleski pacijent, a dobrih ima mnogo, štujem djela Burtona, Tarantina, Kubricka, Almodovara, Rodrigueza, Cohena, Lyncha..
Sve bolje i bolje ako se smijem nadovezati, Eastwood, Malick, Forman, Coppola, Lee i još brdo odličnih redatelja

che

Broj postova : 29
Points : 24102
Join date : 27.02.2011

[Vrh] Go down

Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali - Page 2 Empty Amadeus

Postaj  che sri oľu 16, 2011 10:33 pm

Baš jučer nađoh Amadeusa i to Director's cut verziju. Nisam ga gledao 27 godina. Moram naći posebnu priliku za tri sata čiste uživancije.
Često sam si postavljao pitanje koji je meni najbolji ili najdraži film, svejedno.
Vjerojatno je to Bilo jednom na divljem zapadu Sergia Leonea. Od novih filmova najviše me razveselio Nemilosrdni gadovi od Tarantina. Kao da se Sergio Leone ponovno rodio.

che

Broj postova : 29
Points : 24102
Join date : 27.02.2011

[Vrh] Go down

Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali - Page 2 Empty Re: Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali

Postaj  sirena čet oľu 17, 2011 11:46 am

Ovo mi je zaista zanimljiva tema i zbog toga što sam neke filmove gledala dva tri puta u roku od desetak godina i svaki put sam promjenila mišljenje.
Npr. prvi put kad sam gledala "nemoralnu ponudu" bila sam tek ušla u brak i moj komentar je bio - užas nikada takvo što nebi učinila.
Nekoliko godina poslije moj komentar je bio -pa s tim novcem bi sve riješili,suprug i ja smo gradili dom jer smo namjeravali povećati obitelj i imali smo želju čim prije da se to riješi.
A sad nakon 17 godina braka...... pa moram vam priznat morala bih još jednom film pogledati pa vidjeti kako sad razmišljam.
sirena
sirena

Broj postova : 248
Points : 24798
Join date : 29.11.2010

[Vrh] Go down

Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali - Page 2 Empty Re: Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali

Postaj  che pet oľu 18, 2011 7:15 am

kada bi, hipotetski, neka dama meni ponudila $1 million moja žena bi me puškom otjerala k njoj.

che

Broj postova : 29
Points : 24102
Join date : 27.02.2011

[Vrh] Go down

Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali - Page 2 Empty Re: Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali

Postaj  Tomislav pet oľu 18, 2011 3:58 pm

che je napisao/la:kada bi, hipotetski, neka dama meni ponudila $1 million moja žena bi me puškom otjerala k njoj.

lol! lol! lol!

Tomislav

Broj postova : 235
Points : 25384
Join date : 27.07.2010

[Vrh] Go down

Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali - Page 2 Empty Re: Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali

Postaj  ivi sri oľu 30, 2011 5:06 pm

che je napisao/la:kada bi, hipotetski, neka dama meni ponudila $1 million moja žena bi me puškom otjerala k njoj.

ahahahahhahhahahah lol!
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25794
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali - Page 2 Empty Re: Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali

Postaj  zelenko čet oľu 31, 2011 9:18 am

Mad Max i Road warrior to su najdraži.. a dobrih filmova ima bezbroj!
zelenko
zelenko

Broj postova : 32
Points : 23941
Join date : 30.03.2011
Age : 37

[Vrh] Go down

Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali - Page 2 Empty Re: Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali

Postaj  che čet oľu 31, 2011 10:06 am

Jedni od svakako najgorih filmova što sam gledao su Titanic te očajni Pearl Harbour. A za najbolji svakako mogu konkurirati Schindlerova Lista, Goodbye Lenin, Život je Lijep i Shrek.

che

Broj postova : 29
Points : 24102
Join date : 27.02.2011

[Vrh] Go down

Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali - Page 2 Empty Re: Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali

Postaj  badmax28 sub srp 02, 2011 4:13 pm

neki dan sam pogledo hororce rec i rec2..jedni od jacih u zadnje vrijeme bas dobra prica..i the devils rejects isto dobar film

e i naso sam neku stranicu za gledat filmove...imaju ja mislim sve filmove koji postoje jebena stranica

http://www.letmewatchthis.ch/
badmax28
badmax28

Broj postova : 207
Points : 25464
Join date : 08.07.2010

[Vrh] Go down

Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali - Page 2 Empty Re: Najbolji i najgori filmovi koje ste pogledali

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.