Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
Traže se moderatori! - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
Traže se moderatori! - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
Traže se moderatori! - Page 2 I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
Traže se moderatori! - Page 2 I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
Traže se moderatori! - Page 2 I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
Traže se moderatori! - Page 2 I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
Traže se moderatori! - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
Traže se moderatori! - Page 2 I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
Traže se moderatori! - Page 2 I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

Traže se moderatori!

+6
spammeri_su_seljacine
Miskec
cussler
NocniBravar
ivi
Admin
10 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Traže se moderatori! - Page 2 Empty Re: Traže se moderatori!

Postaj  spammeri_su_seljacine ned kol 08, 2010 9:35 am

Admin je napisao/la:Gle ako sam ja ljudska gnjida i sve epitete koje si mi nalijepio, zašto uopće dolaziš na forum, idi na one koje se ne reklamiraju "spamom"

Gnjida si zato sto sve nas koji svoj posao radimo caso ni sukladno dogovorimo te se reklamiramo na korektan nacin, indirektno potices da i mi budemo stoka pa da se reklamiramo preko prijevara i spama. Tvoj problem je taj sto ti znas da je to nemoralno i da krsis pravila i uvjete koristenja na koja si pristao, ali ti to svejedno cinis i pokusavas to opravdat tako da nisi jedini koji to cini. Ne brini ti za mene, ja svoj kruh zaradjujem na puno casniji nacin i ja si lako mogu priustit da platim pravu reklamu a ne da ikoga spamam.

Evo, ocito smo rekli sto smo imali rec po tom pitanju, a jel mozes ti sad nama jednostavno rec sto to tvoj forum nudi a da recimo forum.hr ne nudi? Iz tvoje reklame zakljucujem da ciljas na onaj tip forumasa koji su cesto predmetom banova i cenzure, dakle onih svadljivih. Normalni (kulturni) forumasi na forumima pokupe bodove samo za offtopicarenje ili neki drugi sitniji pristup. Ti to zelis pokusavas stvorti kao nekakvu platformu na kojoj zelis okupit takve ljude? Nisam bas siguran da to ima smisla, pa daj zamisli topic "HDZ vs SDP" bez moderiranja, to bi ti odmas otislo u digresiju i vrijedjanje. Zelim ti samo rec da se moderatori uvode s razlogom, upravo zato da se vode konstruktivne diskusije. Bez moderatora bi mogao jedino ako bi kod prijave napravio psihoanalizu forumasa te ocjenio da je dovoljno kulturan da sudjeluje u raspravama.

spammeri_su_seljacine

Broj postova : 12
Points : 25167
Join date : 08.08.2010

[Vrh] Go down

Traže se moderatori! - Page 2 Empty Re: Traže se moderatori!

Postaj  Admin ned kol 08, 2010 9:48 am

spammeri_su_seljacine je napisao/la:
Admin je napisao/la:Gle ako sam ja ljudska gnjida i sve epitete koje si mi nalijepio, zašto uopće dolaziš na forum, idi na one koje se ne reklamiraju "spamom"

Gnjida si zato sto sve nas koji svoj posao radimo caso ni sukladno dogovorimo te se reklamiramo na korektan nacin, indirektno potices da i mi budemo stoka pa da se reklamiramo preko prijevara i spama. Tvoj problem je taj sto ti znas da je to nemoralno i da krsis pravila i uvjete koristenja na koja si pristao, ali ti to svejedno cinis i pokusavas to opravdat tako da nisi jedini koji to cini. Ne brini ti za mene, ja svoj kruh zaradjujem na puno casniji nacin i ja si lako mogu priustit da platim pravu reklamu a ne da ikoga spamam.

Evo, ocito smo rekli sto smo imali rec po tom pitanju, a jel mozes ti sad nama jednostavno rec sto to tvoj forum nudi a da recimo forum.hr ne nudi? Iz tvoje reklame zakljucujem da ciljas na onaj tip forumasa koji su cesto predmetom banova i cenzure, dakle onih svadljivih. Normalni (kulturni) forumasi na forumima pokupe bodove samo za offtopicarenje ili neki drugi sitniji pristup. Ti to zelis pokusavas stvorti kao nekakvu platformu na kojoj zelis okupit takve ljude? Nisam bas siguran da to ima smisla, pa daj zamisli topic "HDZ vs SDP" bez moderiranja, to bi ti odmas otislo u digresiju i vrijedjanje. Zelim ti samo rec da se moderatori uvode s razlogom, upravo zato da se vode konstruktivne diskusije. Bez moderatora bi mogao jedino ako bi kod prijave napravio psihoanalizu forumasa te ocjenio da je dovoljno kulturan da sudjeluje u raspravama.

pa odi onda na forum hr, nemoj visit na ovom forumu kojeg toliko mrziš. ti si ko žena koja se oće rastat od muža a nemre bez njega.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traže se moderatori! - Page 2 Empty Re: Traže se moderatori!

Postaj  cussler ned kol 08, 2010 11:18 am

Smanjio sam Homera, a sve u cilju da zauzmem fotelju moderatora. Hoću biti moderatooooooor. bounce albino king
cussler
cussler

Broj postova : 48
Points : 25278
Join date : 24.07.2010
Lokacija : Ciko table i malo bliže

[Vrh] Go down

Traže se moderatori! - Page 2 Empty Re: Traže se moderatori!

Postaj  Admin ned kol 08, 2010 11:20 am

cussler je napisao/la:Smanjio sam Homera, a sve u cilju da zauzmem fotelju moderatora. Hoću biti moderatooooooor. bounce albino king

otvorit ću javni natječaj za moderatore na forumu. Laughing Laughing

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traže se moderatori! - Page 2 Empty Re: Traže se moderatori!

Postaj  cussler ned kol 08, 2010 11:34 am

Otvaraj natječaj! Pa da vidimo tko je brži, bolji i jači. cheers
cussler
cussler

Broj postova : 48
Points : 25278
Join date : 24.07.2010
Lokacija : Ciko table i malo bliže

[Vrh] Go down

Traže se moderatori! - Page 2 Empty Re: Traže se moderatori!

Postaj  Admin ned kol 08, 2010 11:41 am

cussler je napisao/la:Otvaraj natječaj! Pa da vidimo tko je brži, bolji i jači. cheers

imam već na listi čekanja Tomislava koji je jedan od prvih članova ali je sad na moru pa kad dođe onda će on biti drugi. a ako će trebati još više moderatora kad pređemo 1000 članova onda će se svi moći kandidirati sa više od 400-500 postova i uz staž na forumu. i stavit ću anketu pa će članovi odlučiti koga žele

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traže se moderatori! - Page 2 Empty Re: Traže se moderatori!

Postaj  peep ned kol 08, 2010 12:24 pm

cekaj, cekaj, cekaj ...

vidim imas velike planove Smile nadam se da je domena forumhr.com tvoja. jer ako nije - gradiš kuču na tuđem terenu - nikada neče biti tvoja.

peep

Broj postova : 71
Points : 25237
Join date : 07.08.2010

[Vrh] Go down

Traže se moderatori! - Page 2 Empty Re: Traže se moderatori!

Postaj  Admin ned kol 08, 2010 12:40 pm

peep je napisao/la:cekaj, cekaj, cekaj ...

vidim imas velike planove Smile nadam se da je domena forumhr.com tvoja. jer ako nije - gradiš kuču na tuđem terenu - nikada neče biti tvoja.

ovo je beplatni forum na servisu koji daje takve mogućnosti. ako forum krene frend će mi napraviti pravi forum isprogramirati.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traže se moderatori! - Page 2 Empty Re: Traže se moderatori!

Postaj  peep ned kol 08, 2010 12:50 pm

to se tako ne radi. domena kosta 10-ak dolara godisnje, server za pocetak par stotina kuna. pri preseljenju izgubit ces dosta clanova. promjenom domene gubiš kompletan google rank. i kakva bi to mogla biti kobasica od nove domene: prvinecenzuriraniforum.com ?

i sto ako vlasnik OVE domene bude zelio nastavit sa ovim? vikat ces - "ja odlazim, ajte zamnom" ?

peep

Broj postova : 71
Points : 25237
Join date : 07.08.2010

[Vrh] Go down

Traže se moderatori! - Page 2 Empty Re: Traže se moderatori!

Postaj  Admin ned kol 08, 2010 12:53 pm

peep je napisao/la:to se tako ne radi. domena kosta 10-ak dolara godisnje, server za pocetak par stotina kuna. pri preseljenju izgubit ces dosta clanova. promjenom domene gubiš kompletan google rank. i kakva bi to mogla biti kobasica od nove domene: prvinecenzuriraniforum.com ?

da li se članovi i postovi mogu prebaciti na novi forum? btw. ako ovdje zaradim napravit ću pravi forum na engleskom za cijeli svijet. btw. forum radim samo zato kaj mi je to hobi, imam druge izvore prihoda.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traže se moderatori! - Page 2 Empty Re: Traže se moderatori!

Postaj  spammeri_su_seljacine ned kol 08, 2010 12:56 pm

Admin je napisao/la:
da li se članovi i postovi mogu prebaciti na novi forum? btw. ako ovdje zaradim napravit ću pravi forum na engleskom za cijeli svijet.

Neces moc ukoliko nemas pristup bazi podataka od forumhr.com jer lozinke i clanke slicno neces moc tek tako eksportirat (osim ako nema predvidjeno neko sucelje, no cisto sumnjam).

spammeri_su_seljacine

Broj postova : 12
Points : 25167
Join date : 08.08.2010

[Vrh] Go down

Traže se moderatori! - Page 2 Empty Re: Traže se moderatori!

Postaj  Admin ned kol 08, 2010 12:58 pm

spammeri_su_seljacine je napisao/la:
Admin je napisao/la:
da li se članovi i postovi mogu prebaciti na novi forum? btw. ako ovdje zaradim napravit ću pravi forum na engleskom za cijeli svijet.

Neces moc ukoliko nemas pristup bazi podataka od forumhr.com jer lozinke i clanke slicno neces moc tek tako eksportirat (osim ako nema predvidjeno neko sucelje, no cisto sumnjam).

može se to kupiti, novac sve radi. btw. kompjuterski maheri mogu sve napraviti ako ih platiš.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traže se moderatori! - Page 2 Empty Re: Traže se moderatori!

Postaj  peep ned kol 08, 2010 1:06 pm

mozda je moguce prebacit bazu podataka ako imas pristup bazi, baze su i za mene bauk pa ti neznam odgovorit. ali ja ti pricam o situaciji ako ovaj forum na ovoj domeni postane velik i počne donosit značajne prihode i o situaciji da vlasnik ove domene bude zločest i želi to preuzest. on ti može blokirat pristup bazi.

peep

Broj postova : 71
Points : 25237
Join date : 07.08.2010

[Vrh] Go down

Traže se moderatori! - Page 2 Empty Re: Traže se moderatori!

Postaj  Admin ned kol 08, 2010 1:09 pm

peep je napisao/la:mozda je moguce prebacit bazu podataka ako imas pristup bazi, baze su i za mene bauk pa ti neznam odgovorit. ali ja ti pricam o situaciji ako ovaj forum na ovoj domeni postane velik i počne donosit značajne prihode i o situaciji da vlasnik ove domene bude zločest i želi to preuzest. on ti može blokirat pristup bazi.

s vlasnikom se uvijek mogu dogovoriti, glavno je da je tehnički moguće.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traže se moderatori! - Page 2 Empty Re: Traže se moderatori!

Postaj  spammeri_su_seljacine ned kol 08, 2010 1:14 pm

Admin je napisao/la:
s vlasnikom se uvijek mogu dogovoriti, glavno je da je tehnički moguće.

Da, tehnicki je moguce!
No imaj u vidu da ako forum postane unosan da ce i vlasnik forumhr.com domene vjerojatno zeljet omastit brk. Ukoliko se ne radi o nekom tvojem prijatelju, vlasnik domene ce vjerojatno zahtjevat "odstetu" a ne samo naplatu truda za export podataka. A to jel bi odsteta u tom slucaju bila 1000 ili 100.000 Eura samo on zna.

spammeri_su_seljacine

Broj postova : 12
Points : 25167
Join date : 08.08.2010

[Vrh] Go down

Traže se moderatori! - Page 2 Empty Re: Traže se moderatori!

Postaj  Admin ned kol 08, 2010 1:16 pm

spammeri_su_seljacine je napisao/la:
Admin je napisao/la:
s vlasnikom se uvijek mogu dogovoriti, glavno je da je tehnički moguće.

Da, tehnicki je moguce!
No imaj u vidu da ako forum postane unosan da ce i vlasnik forumhr.com domene vjerojatno zeljet omastit brk. Ukoliko se ne radi o nekom tvojem prijatelju, vlasnik domene ce vjerojatno zahtjevat "odstetu" a ne samo naplatu truda za export podataka. A to jel bi odsteta u tom slucaju bila 1000 ili 100.000 Eura samo on zna.

to ću napraviti kad zarada bude već malo ozbiljnija i kad ću recimo imati 2000 članova, što nije preveliki foru. na ovom servisu sigurno postoje puno veći forumi.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traže se moderatori! - Page 2 Empty Re: Traže se moderatori!

Postaj  ivi ned kol 08, 2010 2:04 pm

Admin je napisao/la:
cussler je napisao/la:Smanjio sam Homera, a sve u cilju da zauzmem fotelju moderatora. Hoću biti moderatooooooor. bounce albino king

otvorit ću javni natječaj za moderatore na forumu. Laughing Laughing

se i ja moram natjecat ili? confused
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Traže se moderatori! - Page 2 Empty Re: Traže se moderatori!

Postaj  peep ned kol 08, 2010 2:16 pm

smanjio je homera pa sad djeluje kao da se dama izneredila Very Happy Very Happy Very Happy

peep

Broj postova : 71
Points : 25237
Join date : 07.08.2010

[Vrh] Go down

Traže se moderatori! - Page 2 Empty Re: Traže se moderatori!

Postaj  Admin ned kol 08, 2010 2:18 pm

ivi je napisao/la:
Admin je napisao/la:
cussler je napisao/la:Smanjio sam Homera, a sve u cilju da zauzmem fotelju moderatora. Hoću biti moderatooooooor. bounce albino king

otvorit ću javni natječaj za moderatore na forumu. Laughing Laughing

se i ja moram natjecat ili? confused

neee. jednom kad postaneš moderator ostaješ zauvijek ako ne prekršiš pravila foruma.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traže se moderatori! - Page 2 Empty Re: Traže se moderatori!

Postaj  ivi ned kol 08, 2010 2:22 pm

Admin je napisao/la:
ivi je napisao/la:
Admin je napisao/la:
cussler je napisao/la:Smanjio sam Homera, a sve u cilju da zauzmem fotelju moderatora. Hoću biti moderatooooooor. bounce albino king

otvorit ću javni natječaj za moderatore na forumu. Laughing Laughing

se i ja moram natjecat ili? confused

neee. jednom kad postaneš moderator ostaješ zauvijek ako ne prekršiš pravila foruma.


jeeeeeej cheers
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Traže se moderatori! - Page 2 Empty Re: Traže se moderatori!

Postaj  Admin ned kol 08, 2010 5:14 pm

častim te cugom kad dobijem prvu isplatu od googlea ako se oćeš nać samnom i ako tvoj dragi ne bi imao ništa protiv.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traže se moderatori! - Page 2 Empty Re: Traže se moderatori!

Postaj  ivi ned kol 08, 2010 5:20 pm

Admin je napisao/la:častim te cugom kad dobijem prvu isplatu od googlea ako se oćeš nać samnom i ako tvoj dragi ne bi imao ništa protiv.
kaze da nema. Smile
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Traže se moderatori! - Page 2 Empty Re: Traže se moderatori!

Postaj  Admin ned kol 08, 2010 5:55 pm

ivi je napisao/la:
Admin je napisao/la:častim te cugom kad dobijem prvu isplatu od googlea ako se oćeš nać samnom i ako tvoj dragi ne bi imao ništa protiv.
kaze da nema. Smile

ok
Very Happy Cool

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traže se moderatori! - Page 2 Empty Re: Traže se moderatori!

Postaj  Tomislav uto kol 17, 2010 3:37 pm

ivi je napisao/la:
Admin je napisao/la:
cussler je napisao/la:Smanjio sam Homera, a sve u cilju da zauzmem fotelju moderatora. Hoću biti moderatooooooor. bounce albino king

otvorit ću javni natječaj za moderatore na forumu. Laughing Laughing

se i ja moram natjecat ili? confused

To bu ti bilo ko sa autoškolom-ak nekaj jako zaribaš-ponovo u autoškolu lol!

Tomislav

Broj postova : 235
Points : 25459
Join date : 27.07.2010

[Vrh] Go down

Traže se moderatori! - Page 2 Empty Re: Traže se moderatori!

Postaj  ivi uto kol 17, 2010 7:01 pm

Tomislav je napisao/la:
ivi je napisao/la:
Admin je napisao/la:
cussler je napisao/la:Smanjio sam Homera, a sve u cilju da zauzmem fotelju moderatora. Hoću biti moderatooooooor. bounce albino king

otvorit ću javni natječaj za moderatore na forumu. Laughing Laughing

se i ja moram natjecat ili? confused

To bu ti bilo ko sa autoškolom-ak nekaj jako zaribaš-ponovo u autoškolu lol!

ma nebudemo valjda... bili budemo dobri.. Very Happy
ivi
ivi

Broj postova : 618
Points : 25869
Join date : 25.07.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Traže se moderatori! - Page 2 Empty Re: Traže se moderatori!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.