Prvi Necenzurirani Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Google
Prilagođeno pretraživanje
Latest topics
» sex preko foruma
HSP I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:04 pm by WAKA_WAKA

» Admin je PIČKICA!!!
HSP I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:03 pm by WAKA_WAKA

» Da li ste zaljubljeni?
HSP I_icon_minitimesub ruj 07, 2013 4:00 pm by WAKA_WAKA

» PJESME ZA DUŠU
HSP I_icon_minitimeuto lis 16, 2012 8:27 pm by despot

» Statistika foruma do sada!
HSP I_icon_minitimepet oľu 02, 2012 9:08 pm by silver fox

» Koju životinju imate?
HSP I_icon_minitimesub pro 31, 2011 7:09 am by Admin

» Incest
HSP I_icon_minitimečet pro 29, 2011 4:39 pm by Admin

» Nova Hrvatska vlada
HSP I_icon_minitimečet pro 29, 2011 12:05 am by Admin

» Vaši pogledi na religiju?
HSP I_icon_minitimesri pro 28, 2011 10:20 pm by Admin

Adds by Google
Adds by Google
Adds by Google

HSP

+5
croking
Vuger
Il-Dottore
PICOLOG1
Admin
9 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

HSP Empty HSP

Postaj  Admin sri srp 07, 2010 3:11 pm

Za sve simpatizere HSP-a i ostalih prvaškikh stranaka.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

HSP Empty Re: HSP

Postaj  PICOLOG1 pet srp 30, 2010 1:47 pm

HSP
Za dom Spremni - bjezati napolje

PICOLOG1

Broj postova : 23
Points : 25223
Join date : 30.07.2010

[Vrh] Go down

HSP Empty Re: HSP

Postaj  Admin pet srp 30, 2010 1:51 pm

PICOLOG1 je napisao/la:HSP
Za dom Spremni - bjezati napolje

smrt fašizmu sloboda narodu.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

HSP Empty Re: HSP

Postaj  PICOLOG1 pet srp 30, 2010 1:54 pm

Admin je napisao/la:
PICOLOG1 je napisao/la:HSP
Za dom Spremni - bjezati napolje

smrt fašizmu sloboda narodu.

Znas li ti koliko Talijana ima, kad ce to sve umrijeti

PICOLOG1

Broj postova : 23
Points : 25223
Join date : 30.07.2010

[Vrh] Go down

HSP Empty Re: HSP

Postaj  Admin pet srp 30, 2010 1:56 pm

PICOLOG1 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
PICOLOG1 je napisao/la:HSP
Za dom Spremni - bjezati napolje

smrt fašizmu sloboda narodu.

Znas li ti koliko Talijana ima, kad ce to sve umrijeti

ja sam napisao smrt ideologiji a ne ljudima.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

HSP Empty Re: HSP

Postaj  PICOLOG1 pet srp 30, 2010 2:06 pm

Admin je napisao/la:
PICOLOG1 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
PICOLOG1 je napisao/la:HSP
Za dom Spremni - bjezati napolje

smrt fašizmu sloboda narodu.

Znas li ti koliko Talijana ima, kad ce to sve umrijeti

ja sam napisao smrt ideologiji a ne ljudima.

U redu razumijem, ali Talijani se nebave od 43 fasizmom a samo ga neki Hrvati (sa petokrakom) spominju, nebili bilo bolje zaboraviti ALI NA SVE pizdarije, jel svi imamo osjecaje prema necemu pa ko to bio da bio.

PICOLOG1

Broj postova : 23
Points : 25223
Join date : 30.07.2010

[Vrh] Go down

HSP Empty Re: HSP

Postaj  Admin pet srp 30, 2010 2:34 pm

PICOLOG1 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
PICOLOG1 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
PICOLOG1 je napisao/la:HSP
Za dom Spremni - bjezati napolje

smrt fašizmu sloboda narodu.

Znas li ti koliko Talijana ima, kad ce to sve umrijeti

ja sam napisao smrt ideologiji a ne ljudima.

U redu razumijem, ali Talijani se nebave od 43 fasizmom a samo ga neki Hrvati (sa petokrakom) spominju, nebili bilo bolje zaboraviti ALI NA SVE pizdarije, jel svi imamo osjecaje prema necemu pa ko to bio da bio.

ustaški zločini se nikad ne smiju zaboraviti.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

HSP Empty Re: HSP

Postaj  PICOLOG1 pet srp 30, 2010 4:01 pm

Admin je napisao/la:
PICOLOG1 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
PICOLOG1 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
PICOLOG1 je napisao/la:HSP
Za dom Spremni - bjezati napolje

smrt fašizmu sloboda narodu.

Znas li ti koliko Talijana ima, kad ce to sve umrijeti

ja sam napisao smrt ideologiji a ne ljudima.

U redu razumijem, ali Talijani se nebave od 43 fasizmom a samo ga neki Hrvati (sa petokrakom) spominju, nebili bilo bolje zaboraviti ALI NA SVE pizdarije, jel svi imamo osjecaje prema necemu pa ko to bio da bio.

ustaški zločini se nikad ne smiju zaboraviti.

Naravno da nesmiju isto kao i bleiburg i tisuce drugih a naravno ni jasenovac gdje su partizani pobili mnoge Hrvate nakon rata pa pripisali ustasama

PICOLOG1

Broj postova : 23
Points : 25223
Join date : 30.07.2010

[Vrh] Go down

HSP Empty Re: HSP

Postaj  Admin pet srp 30, 2010 4:19 pm

ustaše su vješali ljude po stupovima. a josipović je otišao na bleiburg za razliku od tuđmana koji je bio Hrvatina.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

HSP Empty Re: HSP

Postaj  PICOLOG1 pet srp 30, 2010 4:27 pm

Admin je napisao/la:ustaše su vješali ljude po stupovima. a josipović je otišao na bleiburg za razliku od tuđmana koji je bio Hrvatina.

Tudjman je znao povjest ili kako bi ti to rekao "historiju"

PICOLOG1

Broj postova : 23
Points : 25223
Join date : 30.07.2010

[Vrh] Go down

HSP Empty Re: HSP

Postaj  Admin pet srp 30, 2010 4:30 pm

PICOLOG1 je napisao/la:
Admin je napisao/la:ustaše su vješali ljude po stupovima. a josipović je otišao na bleiburg za razliku od tuđmana koji je bio Hrvatina.

Tudjman je znao povjest ili kako bi ti to rekao "historiju"

znao je povijest premda ju nikad nije studirao, a doktorirao je u zadru jer u zagrebu nije mogao jer je bio za kurac kaj se tiče povijesti.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

HSP Empty Re: HSP

Postaj  Il-Dottore uto kol 03, 2010 3:36 pm

Admin je napisao/la:
PICOLOG1 je napisao/la:
Admin je napisao/la:ustaše su vješali ljude po stupovima. a josipović je otišao na bleiburg za razliku od tuđmana koji je bio Hrvatina.

Tudjman je znao povjest ili kako bi ti to rekao "historiju"

znao je povijest premda ju nikad nije studirao, a doktorirao je u zadru jer u zagrebu nije mogao jer je bio za kurac kaj se tiče povijesti.

Nije radi toga, ne mora značiti, po čemu je ne zna pa on je osnovao kao doktor znanosti Institutu za historiju radničkog pokreta Hrvatske, što je onda bio vrhovni institut za izučavanja naše povijesti iz čega je onda nastao Hrvatski institut za povijest, pa ne bi dali svakome da to vodi?

Il-Dottore

Broj postova : 188
Points : 25385
Join date : 03.08.2010
Lokacija : Spalato

[Vrh] Go down

HSP Empty Re: HSP

Postaj  Admin sri kol 04, 2010 11:22 am

Il-Dottore je napisao/la:
Admin je napisao/la:
PICOLOG1 je napisao/la:
Admin je napisao/la:ustaše su vješali ljude po stupovima. a josipović je otišao na bleiburg za razliku od tuđmana koji je bio Hrvatina.

Tudjman je znao povjest ili kako bi ti to rekao "historiju"

znao je povijest premda ju nikad nije studirao, a doktorirao je u zadru jer u zagrebu nije mogao jer je bio za kurac kaj se tiče povijesti.

Nije radi toga, ne mora značiti, po čemu je ne zna pa on je osnovao kao doktor znanosti Institutu za historiju radničkog pokreta Hrvatske, što je onda bio vrhovni institut za izučavanja naše povijesti iz čega je onda nastao Hrvatski institut za povijest, pa ne bi dali svakome da to vodi?

onda su se instituti osnivali po političkoj volji, a ne po stručnosti. kladim se da njega i bilandžića (isto oficir JNA) netko malo propita o povijesti starog vijeka da bi manje znali od srednjoškolaca.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

HSP Empty Re: HSP

Postaj  Vuger uto kol 10, 2010 3:06 pm

Hsp mi je uvijek bila malo smiješna stranka(ali najsmješnija je HČSP)..uvijek traže neprijatelja u Hrvatskoj...
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

HSP Empty Re: HSP

Postaj  Admin uto kol 10, 2010 3:06 pm

Vuger je napisao/la:Hsp mi je uvijek bila malo smiješna stranka(ali najsmješnija je HČSP)..uvijek traže neprijatelja u Hrvatskoj...

a HKDU i madrac i mudrac?

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

HSP Empty Re: HSP

Postaj  Vuger uto kol 10, 2010 3:10 pm

ma bezveze... Very Happy .
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

HSP Empty Re: HSP

Postaj  Admin uto kol 10, 2010 3:21 pm

nadam se da se pravaške stranke neće izaći zajedno na izbore jr bi mogli odnjeti značajan broj glasova.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

HSP Empty Re: HSP

Postaj  Vuger uto kol 10, 2010 3:23 pm

..još samo nama treba situacija kakve je u Nizozemskoj..kad su oni ultradesničari ušli u parlament...
Vuger
Vuger

Broj postova : 221
Points : 25404
Join date : 10.08.2010
Age : 33
Lokacija : ZG

[Vrh] Go down

HSP Empty Re: HSP

Postaj  Admin uto kol 10, 2010 3:25 pm

Vuger je napisao/la:..još samo nama treba situacija kakve je u Nizozemskoj..kad su oni ultradesničari ušli u parlament...

ma nek imaju 3 zastupnika i to bi bilo podnošljivo. ako naša koalicija pobijedi priklonit će joj se sve manjine jer one uvijek idu uz vlast.

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

HSP Empty Re: HSP

Postaj  croking ned kol 15, 2010 8:58 pm

Admin je napisao/la:
Vuger je napisao/la:..još samo nama treba situacija kakve je u Nizozemskoj..kad su oni ultradesničari ušli u parlament...

ma nek imaju 3 zastupnika i to bi bilo podnošljivo. ako naša koalicija pobijedi priklonit će joj se sve manjine jer one uvijek idu uz vlast.
Dok desnica ne osvoji izbore neće nam krenuti nabolje u državi,samo ljudi koji su spremni žrtvovati sebe za dobrobit naroda mogu pomoći narodu. A to su pravaši.Za dom!Spremni!Treba nam se desiti isto što i u Mađarskoj.Industrija u Njemačkoj koja vuče cijelu EU može nam pokazati što znači nacionalsocijalizam,jer je tu svu industriju sagradio Hitler.Naravno sa ostalim programom se ne slaže,rsna ideologija,rat itd.ali što se tičre gospodarstva,nema im ravnih.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

HSP Empty Re: HSP

Postaj  Admin ned kol 15, 2010 9:03 pm

premda se u ničemu s tobom ne slažem drago mi je da je na forum došao i jedan desničart jer su na forumu do sada bili sami desničari. jesi član HSP-a?

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

HSP Empty Re: HSP

Postaj  croking ned kol 15, 2010 9:10 pm

Admin je napisao/la:premda se u ničemu s tobom ne slažem drago mi je da je na forum došao i jedan desničart jer su na forumu do sada bili sami desničari. jesi član HSP-a?
Recimo da sam pravaš u srcu i po mišljenju,stranke nisu toliko bitne ,jer dođe jedna budala recimo,tipa Đapića i razjebe sve što se gradilo godinama.Trebamo djelovati svi prema načelima Starčevića i čuvati ono što imamo i unapređivati.Bili ljevičari ili desničari mora nam svima biti u interesu napredak i ostavština budućim generacijama.Da im ne ostavimo samo veliki javni dug.Trebamo se ostaviti partizana i ustaša i graditi programe na uspješnim gospodarskim,ekonomskim,kulturnim,školskim programima.Ne vjerujem baš da se u ničem ne slažemo,osim ako si Jugofil Smile)
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

HSP Empty Re: HSP

Postaj  Admin ned kol 15, 2010 9:15 pm

croking je napisao/la:
Admin je napisao/la:premda se u ničemu s tobom ne slažem drago mi je da je na forum došao i jedan desničart jer su na forumu do sada bili sami desničari. jesi član HSP-a?
Recimo da sam pravaš u srcu i po mišljenju,stranke nisu toliko bitne ,jer dođe jedna budala recimo,tipa Đapića i razjebe sve što se gradilo godinama.Trebamo djelovati svi prema načelima Starčevića i čuvati ono što imamo i unapređivati.Bili ljevičari ili desničari mora nam svima biti u interesu napredak i ostavština budućim generacijama.Da im ne ostavimo samo veliki javni dug.Trebamo se ostaviti partizana i ustaša i graditi programe na uspješnim gospodarskim,ekonomskim,kulturnim,školskim programima.Ne vjerujem baš da se u ničem ne slažemo,osim ako si Jugofil Smile)

ja sam mislio da si čvrsti pravaš. ma naravno d se slažem da se trebamo svi boriti za bolje sutra. jel ti bolji HSP dr. Ante Starčević od đapićevog HSP-a, jel ima ta stranka ikakve šanse na slijedećim izborima?

Admin
Admin

Broj postova : 1818
Points : 27498
Join date : 19.06.2010
Age : 36
Lokacija : Zagreb

https://prvinecenzurirani.forumhr.com

[Vrh] Go down

HSP Empty Re: HSP

Postaj  croking ned kol 15, 2010 9:27 pm

Admin je napisao/la:
croking je napisao/la:
Admin je napisao/la:premda se u ničemu s tobom ne slažem drago mi je da je na forum došao i jedan desničart jer su na forumu do sada bili sami desničari. jesi član HSP-a?
Recimo da sam pravaš u srcu i po mišljenju,stranke nisu toliko bitne ,jer dođe jedna budala recimo,tipa Đapića i razjebe sve što se gradilo godinama.Trebamo djelovati svi prema načelima Starčevića i čuvati ono što imamo i unapređivati.Bili ljevičari ili desničari mora nam svima biti u interesu napredak i ostavština budućim generacijama.Da im ne ostavimo samo veliki javni dug.Trebamo se ostaviti partizana i ustaša i graditi programe na uspješnim gospodarskim,ekonomskim,kulturnim,školskim programima.Ne vjerujem baš da se u ničem ne slažemo,osim ako si Jugofil Smile)

ja sam mislio da si čvrsti pravaš. ma naravno d se slažem da se trebamo svi boriti za bolje sutra. jel ti bolji HSP dr. Ante Starčević od đapićevog HSP-a, jel ima ta stranka ikakve šanse na slijedećim izborima?
Ok,da ipak razjasnim,član sam HČSP-a jer zasad mislim da ta stranka najbolje zastupa,pravašku ideju sa svojim programom,još se mora rješiti utega prošlosti,kao što rekoh,već prije.Ni jedna pravaška stranka nema izgleda na izborima ako ne dođe do koalicije,a zato je HDZ i osnovao HSP dr.Starčević da pokupi glasove HSPu i koalira sa Ružom,jer zna da od koalicije sa Srbom nema ništa jer je HDZ i uništio HSP na prošlim izborima.Pravaška koalicija HSP:HČSP i A_HSP ima šanse ali moje mišljenje je da je sve u rukama HDZ,jer imaju lovu,službe,medije.Moje predviđanje je da će Ruža Tomašič sa svojim HSPeom,koalirati sa HDZeom,i ući u parlament a za pravašku koaliciju,neznam tu su još sve karte otvorene od svađa,raskola,ocrna od strane HDZa itd.Ali ja se držim svoga smjera jer me vode ideali, a ne osobna korist,volontiram za sve i nije mi teško.Imam 30 godina ,stambeno sam se zbrinuo,imam lijepu obitelj i želio bih pomoć i drugima kroz društveni rad i doprinos.
croking
croking

Broj postova : 230
Points : 25412
Join date : 15.08.2010
Age : 45
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

HSP Empty Re: HSP

Postaj  mika38 ned kol 15, 2010 9:34 pm

Admin je napisao/la:ustaše su vješali ljude po stupovima. a josipović je otišao na bleiburg za razliku od tuđmana koji je bio Hrvatina.

A zamisli što bi bilo da je Tuđman otišao na bleiburg?? Vidi se da u sdpeju nemaju pojma o politici i da su jedna masa gluposti.
Tuđman je prije svega državnik za sve ove jebivetre koji su bili poslije njega da ne govorim o onom izrodu mesiću.
Partizani su ubijali poslije rata, vješali kao ustaše i klali kao ustaše. Valjda je to po tebi u redu. A zamisli da je recimo franjo kao tito naredio likvidaciju cijelog skh?
mika38
mika38

Broj postova : 33
Points : 25239
Join date : 29.07.2010

[Vrh] Go down

HSP Empty Re: HSP

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.